LilianaFalcon LilianaFalcon komentáře u knih

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Ten styl psaní mě moc nebavil a nějak jsem se neuměla přimět mít ráda tu hrdinku...

23.07.2014 2 z 5

Počátek Počátek Jessica Khoury

Zajímavé :-) zajímavé téma, zajímavá hlavní hrdinka i prostředí. Četla jsem loni v létě a asi největší radost mi udělalo, že to nebylo na pokračování :-D už mě všechny ty trilogie, tetralogie, pentalogie... vážně unavovaly.

23.07.2014 4 z 5

Lacrimosa: Rekviem pro Saschu Lacrimosa: Rekviem pro Saschu Alice Scarling

Bylo to hrozné... ne že ne. Ale když to vezmu kolem a kolem, co vychází v YA s mafií, tak to vlastně až tak hrozné nebylo :-D
Jen bacha, vzhledem k tomu, že se s největší pravděpodobností nedočkáme kvůli špatným prodejům a ohlasům dalšího dílu, doporučuji raději nečíst.

13.10.2020 3 z 5

Letopisy dračích jezdců Letopisy dračích jezdců Nicole Conway

Řekla bych, že to je ten typ knížky, u kterého doufáte, že si ho jednou vaše děti oblíbí místo těch stříleček, co dávají v televizi.
Krásný dobrodružný příběh o předsudcích a přátelství.

06.10.2020 5 z 5

Nepolíbená nevěsta Nepolíbená nevěsta Barbara Cartland

To bylo tak strašně špatně napsané :-(
Jeden by si myslel, že u takhle krátkého příběhu není, co zkazit, ale to by byl velký omyl.
Byla to nuda, se špatnými dialogy i s nepovedenými úvahami hlavních hrdinů.

18.09.2020 2 z 5

Prekliaty tanzanit Prekliaty tanzanit Monika Wurm

O něco slabší než první díl.
Všechno to bylo propletené až moc a zavánělo to telenovelou.
A ten epilog vůbec nebyl potřeba. Bez něj by se knížka rozhodně obešla.

17.09.2020 3 z 5

Ženy jeho života Ženy jeho života Barbara Taylor Bradford

Bohužel si s autorkou nějak nerozumím. Je to již několikátá kniha, co jsem se od ní pokusila číst, doufala, jsem, že když tohle dílko má tak vysoká hodnocení, že mě osloví, ale nedopadlo to.

15.09.2020 2 z 5

Barvy lásky Barvy lásky Monika Wurm

Mám trochu rozporuplné pocity, protože se hlavní hrdinka chovala velmi dětinsky. A některé pasáže by si zasloužily zkrátit.
Jenže... Příběh s Ashanti byl neskutečně napínavý. A nakonec jsem vážně byla zvědavá, jak se to všechno vyvine s Rashidem a Sandy. Takže už jsem vážně zvědavá na druhý díl.

15.09.2020 4 z 5

Skin Skin B.B. Easton

Nečekala jsem, že mě to bude bavit.
Jenže ten příběh mě vtáhl a nepustil.
Opravdu zajímavé postavy, psychické problémy a zajímavá rozuzlení. Musím říct, že si další díl nenechám ujít.

27.08.2020 4 z 5

Čajová růže Čajová růže Jennifer Donnelly

Normálně knížky s tolika zvraty nemusím, ale tohle bylo hezky napsané.
Takový kratší Hrabě Monte Christo zaměřený na dámy :D

27.08.2020 4 z 5

Holky, jezte zase vdolky Holky, jezte zase vdolky Dita Janíková

Název ve mně sice evokoval, že se bude jednat o staré tuzemské recepty, ale vůbec mi nevadilo, že to tak nakonec nebylo.
Rozhodně se tam našlo pár receptů, které s chutí vyzkouším.
Moc se mi líbilo netradiční rozdělení receptů :-)
A ty fotky k nim!

14.08.2020 5 z 5

Americká princezna Americká princezna Katharine McGee

Tohle mohlo být vážně skvělé.
Nebo taky ne - bohužel :-(
Myslím, že téhle knížce ublížilo více úhlů pohledu. Kdyby se autorka soustředila na jednu až dvě postavy nepůsobilo by to tak roztříštěně a zdlouhavě.

14.08.2020 2 z 5

Sexy srážka Sexy srážka Helena Hunting

Silný příběh podaný velmi nezáživně.
Navíc mi přišlo, že to mezi hlavními hrdiny nějak nejiskří.
Rozuzlení s Lindou bylo až moc prvoplánové a jednoduché.
2,5 *, ale zaokrouhluje se nahoru :D

28.06.2020 3 z 5

Magická brána Magická brána Sandra Regnier

Ono to není špatné. Jen je to prostě slabší než předchozí série a ani ta nebyla na 5 *.

23.06.2020 3 z 5

Polibek dobyvatele Polibek dobyvatele Hannah Howell

První 1/4 byla fajn. Pak mě to postupně přestávalo bavit :-(

21.06.2020 2 z 5

Racer Racer Katy Evans

Svým způsobem to pro mě byl asi nejdojemnější ze všech dílů. Ono na té jeho bipolární poruše a vztahu s Remym prostě něco bylo.
Ale přiznávám, že jsem četla s přeskakováním. Styl vyprávění byl vcelku otřesný. A já vím, že sexu bývá v erotických romancích hodně, ale v té druhé půlce to prostě bylo moc.

14.05.2020 3 z 5

Léto, jak má být Léto, jak má být Jen Calonita

Jsou knížky ze střední školy, které můžete číst v jakémkoliv věku, protože ten příběh za to vážně stojí. Tahle knížka k nim bohužel nepatří.
Je to takové ufňukané. Rozmazlená puberťačka, co miluje nakupování, jede za trest na letní tábor.
Jako film k žehlení by to asi nebylo špatné, ale jako knížka je to vhodné fakt tak pro 13 leté.

19.04.2020 3 z 5

Na lyžích Na lyžích Kateřina Pojkarová

Autorka má krásný styl. Jen je na mě v knížce až moc popisných pasáží. Pokud by to bylo jako povídka, udrželo by si to mou pozornost mnohem lépe.
Ovšem knížek o odhodlání a vytrvalosti není nikdy dost.

11.03.2020 3 z 5

Pán půlnoci Pán půlnoci Jo Beverley

Kdyby to někdo trochu seškrtal, dala bych i 4 hvězdičky. Takhle mi Claire úplně zbytečně lezla na nervy.

11.03.2020 3 z 5

Čtyři důvody pro zrušení televize Čtyři důvody pro zrušení televize Jerry Mander

Taková agitka :D Sama teda fanoušek televize nejsem, ale co je moc, to je moc...

28.02.2020 2 z 5