MadameR MadameR komentáře u knih

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Tato kniha ve mě vzbudila mnoho emocí. Chvíli se mi četla dobře ale někdy jsem neměla náladu jí dál dočíst. Camryn byla celkem fajn v ničem mi nevadila ale Andrew mi přišel až moc dokonalý.
Úplně bych zrušila posledních sto stran a kdyby jste si je tam chtěly nechat tak bych tam alespoň nedala poslední kapitolu, která už byla dost i na mě, nejenom co se týká osudu Cam a Andrewa ale i všech dalších postav.
Moc se mi líbila obálka, protože konečně je dívka na obrázku podobná hlavní představitelce.

10.06.2015 3 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Nevím proč, ale kniha se mi zdála průměrná i když myšlenku měla pěknou. Tomu příběhu jsem neporozuměla a nevěřila jsem, že by se něco podobného mohlo stát, na to tam bylo až moc náhod. Bylo to pěkné oddechové čtení ale nemám potřebu se ke knize dále vracet.

02.06.2015 3 z 5

On na mě asi bere On na mě asi bere Věra Řeháčková

Pěkná, když jsem jí četla ve 13 letech tak se mi líbila.

06.04.2015 3 z 5

Anglické duchařské historky Anglické duchařské historky Richard Dalby

Miluji Anglii a duchařské příběhy proto jsem si nemohla nechat ujít tuto knihu.

06.04.2015 5 z 5

Nikdy v životě Nikdy v životě Sara Shepard

Druhý díl mě nezklamal. Bylo tam hodně napětí ale i vtipných situací. Na Emmě je baječné to, jak se dokáže vypořádat se svojí rolí a se stresem, který musí každý den prožívat.

05.04.2015 5 z 5

Než odejdu navždy: Skutečný příběh matky, který dojal celý svět Než odejdu navždy: Skutečný příběh matky, který dojal celý svět Marie-Laure Picat

Je až k nevíře jak si někdy osud pohrává s lidským životem. Marie-Laure měla opravdu těžký život ale i přes to všechno si zachovala optimismus a vtip, což na ni obdivuji. Je to silný příběh silně ženy, která měla smůlu.

23.02.2015 5 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Kniha mě dojala ale film mě rozbrečel. Hned jak jsem dočetla tuto krásnou knihu musela jsem si pustit i film a musím teda říct, že film se mi líbil o malinko víc.
Moje první kniha od pana Sparkse a musím říct, že určitě ne poslední. Hodně mě překvapilo, že muž může napsat něco tak romantického, jako je kniha Milý Johne.

12.02.2015 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Druhé pokračování je super, lehce navazuje na první díl. Harry už je ve druhém ročníku a v příběhu se objevují nové postavy. Nejvíce se mi líbila postava skřítka Dobbyho, sice nadělá víc škody než užitku ale myslí to dobře. V tomto díle se Harry obává, že ho moudrý klobouk zařadil do nesprávné koleje ale nakonec projeví tolik odvahy, která je pro žáky Nebelvíru nezbytná.

04.02.2015 5 z 5

Jamie Oliver: Moje Velká Británie Jamie Oliver: Moje Velká Británie Jamie Oliver

Při listování touto knihou jsem měla pocit, jako bych právě seděla na anglickém venkově a čekala, až Jamie dovaří nějaký ten svůj kulinářský zázrak. Naprosto dokonala kuchařka s fantastickými obrázky (tím chci vyzdvihnout fotografické umění Davida Loftuse, který s Jamiem spolupracuje.) Už se těším , až zkusím nějaký recept. Miluji Anglii, miluji Jamieho a teď miluji tuto geniální knihu.

02.02.2015 5 z 5

Skotsko Skotsko Jenny McKelvie

Úžasná kniha nejen pro lidi, kteří se do Skotska chystají, ale i pro všechny koho aspoň trochu Anglie zajímá. Nádherné obrázky, skvělé povídaní. S touto knihou budete vědět vše potřebné k tomu, aby jste si tam přišli jako rození Skoti.

20.01.2015 5 z 5

Velká Británie Velká Británie Andrew Humphreys

Úžasná kniha nejen pro lidi, kteří se do Velké Británie chystají, ale i pro všechny koho aspoň trochu Anglie zajímá. Nádherné obrázky, skvělé povídaní. S touto knihou budete vědět vše potřebné k tomu, aby jste si tam přišli jako rození Britové.

19.01.2015 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Největší chybu co jsem udělala, bylo si nejdříve pustit film a až pak si koupit knihu. Takovou chybu už nikdy neudělám, protože vím, že tato kniha si zaslouží 5 hvězdiček, ale já byla připravena o ten moment překvapení, takže musím dát jen 4 hvězdy.
Je to moje první kniha od Johna Greena a určitě né poslední, už chápu, to nadšení z jeho osoby, je to vynikající spisovatel.
Všem kdo neviděli film vřele doporučuji :)

23.12.2014 4 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Téma zombie jsem četla poprvé a naprosto mě uchvátilo, dokonce jsem se přistihla jak přemýšlím co bych v dané situaci dělala já, kam bych se schovala, atd. Všem doporučuji.

08.11.2014 3 z 5

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Přečetla jsem ale nemám potřebu přečíst další díly.. film byl lepší..

01.07.2014 3 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Pěkná kniha i když už tak nějak nemám potřebu dočíst pokračování..

01.07.2014 3 z 5

Setkání s tajemnem Setkání s tajemnem Arnošt Vašíček

mrazivé a to já ráda :D

Věřte nevěřte Věřte nevěřte Olga Krumlovská

já věřím, že jsou příběhy skutečné.. proto mě kniha bavila.

01.07.2014 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Proč? já nechci :( bohužel poslední díl :(

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

pěkný díl.. líbil se mi víc než druhý :)

Naprosto geniální :D