mailo-s mailo-s komentáře u knih

Hra s osudem: Šperk Hra s osudem: Šperk John Saul

druhý díl je taky super už čtu třetí DOPORUČUJU :-)

29.12.2014 4 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Já osobně mám radši kingovu fantastičtější polohu kde je něco nadpřirozeného nebo osudovějšího ale i přesto jde o napínaví a čtiví příběh,klasická detektivka kde vysloužilí policajt nahání zločince.Postavy jsou hezky napsané a má to spád. Mělo by s jednat o první díl plánované trilogie proto dávám "jen" tři hvězdy abych si nechal manévrovací prostor a budu doufat že další díl bude o trochu lepší a že se k té pětici hvězd dostanu.

21.12.2014 3 z 5

Z Buicku 8 Z Buicku 8 Stephen King

Včera vlastně dneska ráno ve 03:00 jsem dočetl tuhle knihu.
Nemůžu si pomoct ale pan King i kdyby se na stránky vys..al tak mě se to bude líbit.Jasně , není to mistrovo nejlepší dílo má rozhodně lepší knihy ale byla to zábava od začátku do skvělého konce.Tajemné ,opuštěné Auto ,coby brána do jiné dimenze? pěkný nápad a myslím že pan king se z tím popral vskutku originálně.
To, že jsem nemohl knihu odložit až do přečtení ve tři ráno mluví za vše.

14.09.2014 4 z 5

Misery Misery Stephen King

kniha je o poznání poutavější vřele doporučuji

03.08.2014 5 z 5

Rose Madder Rose Madder Stephen King

Tahle kniha se čte dobře protože King je prostě čtiví ale příběh samotný mě osobně moc nezaujal.Postavy a psychologie hlavního záporáka Normana je výborně vylíčena,nic méně dočetl jsem to jen ze zvědavosti jestli konec bude aspoň trochu záživnější.A Byl.Posledních asi 75 stran bylo super.
Suma sumárum: jedna z nejslabších Kingovek jakou sem četl.

17.07.2016 2 z 5

Neobyčejné dědictví Neobyčejné dědictví Dean Koontz

Napínaví,akcí nabytý příběh s velmi vtipnými dialogy a nečekanými zvraty.
U této knihy sem se opravdu bavil.
Od Koontze jsem četl lepší věci , ale i tak nelituji času stráveného z touto knihou.
DOPORUČUJI

28.02.2016 4 z 5

Přízraky Přízraky Dean Koontz

Přízraky jsou napínavé a velice čtivé ,opravdu moc dobré počteníčko

28.05.2015 4 z 5

Černé léto 2 Černé léto 2 Dan Simmons

Vřele doporučuji výborná kiha zvláště pro ty kdož si zamilovali knihu TO od S.Kinga.
Parta dětí se jednoho léta postaví proti nepředstavitelnému zlu. Budete s nimi zažívat Lásky,smutek,radost,strach a SMRT.

15.03.2015 5 z 5

Černé léto 1 Černé léto 1 Dan Simmons

15.03.2015 5 z 5

Temná půle Temná půle Stephen King

Dobrá kniha i film docela ujde knihu ale doporučuji více.King má i lepší knihy ale i tak tahle se četla příjemně rychle a děj uháněl.ŽÁDNÁ NUDA.

03.03.2015 4 z 5

Christina Christina Stephen King

Moc příjemné počteníčko celou dobu mě to bavilo a konec jak se na kinga patří.

28.07.2014 4 z 5

Pavučina snů Pavučina snů Stephen King

Pavučina se četla opravdu dobře a rychle ikdyž jsem vyděl několikrát film stejně mně to bavylo číst a vychutnávat takové ty kousky a rozdíly které ve filmu nebyly.
A musím uznat že i film samotný je hodně věrný své knižní předloze což se u mnoha filmu podle kinga nestává.

28.04.2014 5 z 5

Dračí oči Dračí oči Stephen King

V tehle knížce jsem se poprvé setkal z Temným mužem. když pominu Flagga , z hrdiny se letmo setkáme i v sérii Temná věž protože Roland neni jediný kdo hledá Temného muže.
Kniha se četla dobře,příběh samotný by se spíše hodil do temné věže.K podrobnějšímu pochopení Temného muže zásadní.

27.04.2014 4 z 5

Geraldova hra Geraldova hra Stephen King

Doporučuji přečíst a hned navázat knihou Dolores Clainbornová tyto dvě knihi jsou unikátně propojene uplným zatměním slunce V sobotu 20.července 1963 obě hlavní hrdinky ten den prožily něco na co ve svém životě nikdy nezapomenou a dokonce se i na krátký okamžik zahlédnou aniž by každá tušila o koho se jedna prostě zajímavé propojení zcela odlišných příběhu.
A příběh šíleného Raymonda Andrew Jouberta byl doslova neuvěřitelný a klidně bych si dovedl představit že příběh téhle postavy by mohl pan King rozepsat do delšího románu to by byla zábavička.
A v poslední řadě se zde v této knize setkáme z policisty ze zničeného Castle rocku který byl zdemolován v knížce Nezbytné věci.

27.04.2014 4 z 5

Ghost story Ghost story Peter Straub

Taky jsem si knihu pořídil, přečetl a musím říct že je to moc dobrý příběh a jsem velice rád že vlastním první vydání je to opravdu rarytka a ted se chystám přečíst Koko. Z panem Straubem se určitě nudit nebudete.

18.04.2014 4 z 5