malazluta malazluta komentáře u knih

Záhadná kráska Záhadná kráska Lisa Kleypas

Sérii Bow Street Runners jsem si opravdu moc oblíbila, mám ráda všechny díly série a první není vyjímkou. Doporučuju:-)

05.12.2014 4 z 5

Splněný sen Splněný sen Lisa Kleypas

Poutavý příběh, který se čte jedním dechem.

05.12.2014 4 z 5

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

Tato kniha mě vážně dostala, úžasný příběh, skvěle napsaný... všechno ostatní tu již bylo řečeno.

05.12.2014 5 z 5

Remy Remy Katy Evans

Je poslední dobou zvykem psát jeden díl z pohledu jedné postavy, druhý díl z pohledu druhého partnera...což ne vždy hodnotím kladně. V tomto případě mi tento "styl" nevadí, kniha popisuje celý příběh z pohledu Remyho a ikdyž nepřináší nic moc nového, tak se čte příjemně a je důstojnou pomyslnou tečkou za celým příběhem. Pozitivně hodnotím i to, že se autorka "nerozepsala" a celý příběh shrnula na necelých 300 stranách.

Lvi a krajka Lvi a krajka Meagan McKinney

První kniha, kterou jsem od této autorky četla a která se stala příjemným překvapením.

05.11.2014 4 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Vtipná, nenáročná oddechovka, nebyl to špatný příběh, ale ani nijak skvělý, vhodné k zahnání nudy.

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

Mám tuto sérii moc ráda a líbí se mi autorův styl psaní, ale mám-li být objektivní, tak musím konstatovat, že příběh má pro mě s každým dalším dílem klesající úroveň. Z Gabrielova Inferna jsem byla nadšená, Gabrielův Ráj mi přijde nejslabší... z Gabriela se stala poněkud přeslazená postava, Julie mi občas přišla jako umanutá nána. Chápu, že konec musel skončit happy-endem, ale já osobně bych volila jiný (ne zrovna šťastný). Každopádně tento díl považuju za důstojné zakončení série.

Noční rozkoše Noční rozkoše Sherrilyn Kenyon

Přečetla jsem ji bezprostředně po "Milenci snů" a musím říct, že se mi tento díl líbil o něco víc, než ten předchozí. Jedná se fantasy pohádku s notnou dávkou erotiky a pokud má někdo jiné očekávání, tak nemá smysl se do této série pouštět. Já se každopádně těším na další díl.

Milenec snů Milenec snů Sherrilyn Kenyon

Roztomilá "pohádka", která se moc dobře četla a opravdu jsem se u ní pobavila. Jsem zvědavá na další díly série.

Můj nebezpečný vévoda Můj nebezpečný vévoda Gaelen Foley

Na příběh o Rohanovi a Kate jsem se po přečtení prvního dílu moc těšila a v žádném ohledu mě nezklamal.

Švábi Švábi Jo Nesbø

Chvíli mi trvalo, než jsem se do této knihy začetla, ale jakmile se děj rozjel, tak bylo těžké se od ní odtrhnout. Těším se na další díl:-)

05.11.2014 5 z 5

Zrzka se odhaluje Zrzka se odhaluje Alice Clayton

Tato série je pro mě poněkud zklamání, hlavní hrdinové mi prostě k srdci moc nepřirostli. Asi se k této knize už nevrátím, to si raději od této autorky přečtu několikrát "Nabíječe".

Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Emma Mars

Něco tak nudného, špatně napsaného a zbytečného jsem už dlouho nečetla...skončila jsem na 250 stránce, víc času této knize obětovat nehodlám.

03.11.2014 odpad!

London Road London Road Samantha Young

Příběh Jo a Cama se mi moooc líbil - je to knížka, ke které se ráda znovu vrátím.

07.07.2014 5 z 5

Scénář lásky Scénář lásky Tina Reber

Opravdu úžasné pokračování - přečteno jedním dechem. Určitě se k této knize ještě vrátím.

07.07.2014 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Harry Hole se stal mojí oblíbenou literární postavou, už se těším na další díly.

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Knížku jsem objevila náhodou a příběh mě bavil:-)

Zakázané radosti Zakázané radosti Bertrice Small

Příběh Emily a Michaela se mi líbil, akorát bych z něj vynechala celou tu věc s televizním vysíláním Channel.

Hříšné myšlenky Hříšné myšlenky Teresa Medeiros

Pěkný příběh, zajímavé postavy a nenáročné čtení.

Nevinná svůdkyně Nevinná svůdkyně Teresa Medeiros

Mě se tato knížka líbila, ikdyž Bannora mi bylo chvilkama upřímně líto. "Roztomilá" dítka by zasloužily pořádně nasekat na zadek - to by byl opravdový "temný středověk". Rozmazlenost a drzost potomků jsou problémy současnosti, v tom autorka podle mě šlápla poněkud vedle.