malazluta malazluta komentáře u knih

Easy? Easy? Tammara Webber

Tento příběh se mi moc líbil a nemohla jsem se od něj prakticky odtrhnout. Hlavní postavy byly moc sympatické, Jacquelinina kamarádka Erin opravdu neměla chybu a kdo by se taky (aspoň) platonicky nezamiloval do Lucase:-) Jediné co bych autorce vytknula bylo to, že v celé knize nebyl podrobnější popis vzhledu hlavní hrdinky, ale toho se třeba dočkáme v pokračování z pohledu Lucase. K této knížce se určitě někdy vrátím a jsem zvědavá na druhý díl.

02.02.2014 5 z 5

Koralína (komiks) Koralína (komiks) P. Craig Russell (p)

Předlohu tohoto komiksu miluju, grafické zpracování této knihy se mi moc líbilo, takže k mému hodnocení nemám ani co dodat.

29.01.2014 5 z 5

Nevinná Nevinná Gayle Callen

Zakončení série o špionech ... poněkud slabší, než předchozí díly.

Unesená nevěsta Unesená nevěsta Teresa Medeiros

V tomto případě mě autorka nezklamala, skvělý příběh.

Schovanka Schovanka Teresa Medeiros

Hlavní hrdina je sympatický, hlavní hrdinka by podle mě občas zasloužila ..., líbilo se mi zajímavé prostředí Nového Zélandu, ale obávám se, že v budoucnu upřednostním jiné knihy této autorky.

Šepot růží Šepot růží Teresa Medeiros

Moc hezký příběh, konec je opravdu trošku slabší, ale v tomto případě jsem ochotná přimhouřit oči.

Něžná pomsta Něžná pomsta Teresa Medeiros

Děj knihy je hezký a postavy sympatické, některé pasáže knihy jsou hodně nelogické ... je to červená knihovna, ale něco doopravdy bilo do očí.

Sametové pouto Sametové pouto Teresa Medeiros

Poněkud chaotický děj a Sebastian se občas choval jako pěkný trouba, přišlo mi, že neví, co chce.

24.01.2014 3 z 5

Zloděj srdcí Zloděj srdcí Teresa Medeiros

Tento příběh se Terese Medeiros povedl, nemůžu nic víc, než doporučit.

Utajená krása Utajená krása Teresa Medeiros

No nevím, přijde mi, že autorka napsala i lepší knihy.

Nezapomenutelný polibek Nezapomenutelný polibek Teresa Medeiros

Ač mám T. Medeiros moc ráda, tak tento příběh se mi moc nelíbil. Laura, která se svými sourozenci bydlí na panství, na které de facto nemají nárok, se nezdráhá obelhat muže, který má tu smůlu, že ztratil paměť. Ano, jedná sice ve snaze ochránit svoji rodinu a nemůžu popřít, že se potýká s výčitkama svědomí, ale i tak si myslí, že je morálně v právu. A její sourozenci se k tomu chovají jako spratci... upřímně mi bylo Sterlinga líto.

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Kniha mě nadchla, hrozně moc:-) Líbilo se mi propojení s Božskou komedií, Dantem a Beatricí, kvalitní a propracovaný děj. Je nutné vyzdvihnout autorův styl psaní, který dokazuje, že S. Reynard je opravdu literárně zdatný a něco umí (narozdíl od E.L. James - nemůžu si pomoct:-). Moc se těším na pokračování.

24.01.2014 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Přestala jsem číst u 4 kapitoly...

24.01.2014 odpad!

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Už dlouho jsem nečetla knihu, která by mě tolik oslovila a přirostla k srdci. Je to silný příběh lidí na pozadí velmi krutého období historie. V souvislosti s touto knihou lituji jediného - že ji zde nelze ohodnotit šesti hvězdičkami.

Taťána a Alexandr Taťána a Alexandr Paullina Simons

Pokračování skvělého Měděného jezdce. Druhý díl je důstojným pokračováním prvního dílu, mé pocity z této knihy celkem dobře vystihla Anne Leyyd v komentáři níže, takže nemám co víc dodat.

50 odstínů vášně 50 odstínů vášně Laura Elias

Žádný ucelený děj, pouze 50 eroticky laděných úryvků.

24.01.2014 1 z 5

Letní zahrada Letní zahrada Paullina Simons

Závěrečný díl trilogie, která je skvělá.... ale objektivně - poslední díl je nejslabší, a občas mě přišel trošičku zbytečný - chápu potřebu autora uzavřít příběh Taťány a Alexanda, ale kdyby měl děj otevřený konec po druhém dílu, tak bych se vůbec nezlobila. Některé scény byly poněkud přehnané (menší spoiler - při záchranné misi ve Vietnamu mi x-krát vytanuly na mysl filmové scény z Ramba...což mi přišlo poněkud absurdní). No ale i tak jsem Lední zahradu přečetla jedním dechem a k této sérii se určitě nejednou vrátím.

Gentlemanovy tajné touhy Gentlemanovy tajné touhy Laura Lee Guhrke

Pěkný příběh, sympatické postavy - hlavně Filip:-) Těším se na další knihy této autorky.

24.01.2014 3 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot Teresa Medeiros

Příjemně mě překvapila zápletka příběhu, knížka se čte jedním dechem.

Ztracená duše Ztracená duše Teresa Medeiros

Stejně jako první díl série se mi i tento moc líbil. Akorát se nemůžu zbavit pocitu, že to, že se upír znovu může stát člověkem je trošku postavené na hlavu. Je mi bližší skutečnost, že "upírství" je pro jedince nevratné a právě proto tragické, ale chápu, že tato kniha musela skončit šťastně, bez žádného ALE.