maličkán maličkán komentáře u knih

Zase žiju: Příběh narkomana Zase žiju: Příběh narkomana Laurent Gay

První polovina mě bavila, pak už to bylo horší. O tom Bohu tam bylo pro mne moc. Na druhou stranu je obdivuhodné, jak se Laurent z úpného dna dostal opět do normálního života.

23.03.2022 3 z 5

Pronásledovaní Pronásledovaní Mark Edwards

Tuto knihu jsem si pěkně užila. Chvílemi vás až mrazí. Stránky ubíhaly, úplně mi bylo líto, že už je konec.

26.02.2022 4 z 5

Nebezpečný polibek Nebezpečný polibek Jackie Collins

Po mnoha letech jsem sáhla po knize od Jackie a vůbec mne to nemrzelo. Samostatné pokračování o Lucky Santangelové mě udržovalo v napětí a ač jsem dřívější díly četla před 20 lety, dobře jsem pobavila.

28.01.2022 5 z 5

Velký holky nepláčou Velký holky nepláčou Connie Briscoe

Kniha mi ležela doma přes 10 let, pořád se mi do ní nechtělo. Konečně jsem ji vytáhla a příjemně překvapila. Zajímavé téma, čtivé. Jsem spokojená.

04.12.2021 4 z 5

Zajatci Zajatci Debra Jo Immergut

Veliké zklamání. Tohle jako thriller? No to snad ne. Nešťastné prolínání minulosti a současnosti (i když v jiných knihách to mám ráda) vznášel do děje velký zmatek. Také mnoho zbytečného balastu okolo. Tak tuto autorku již ne.

27.11.2021 2 z 5

Osudový dluh Osudový dluh Olle Lönnaeus

Nebylo to vůbec špatné, čtivé, napětí nechybělo. Docela sem si večery s touto knihou užila.

22.11.2021 4 z 5

Špatná sestra Špatná sestra Sam Carrington

Přes slabé hodnocení tady, se mi kniha hodně líbila. Styl psaní mě vyhovoval a užila jsem si to.

09.11.2021 4 z 5

Cena nevinnosti Cena nevinnosti Rebecca James

Opravdu čtivá kniha, vysoké hodnocení si zaslouží. Neměla hluchá místa. Určitě není jen pro mladší. Mám těsně před důchodem a moc jsem si ji užila.

11.10.2021 5 z 5

Vražedné procedury Vražedné procedury Leonard S. Goldberg

Kniha jakož i jiné od autora velice povedená. Špatně se od ní odcházelo. Thriller z lékařského prostředdí - doporučuji.

26.09.2021 5 z 5

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Příběh spíš pro náctileté. Nemohu říct, že se špatně četlo, taková příjemná jednohubka na 2 večery.

04.08.2021 3 z 5

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

Na knihu jsem se moc těšila, nakonec mne zklamala. 3/4 knihy docela nudné, spíš asi pro mladší čtenářky, zaujaly mne pouze kurzívou psané mezikapitolky. Poslední část knihy už
byla lepší, proto dávám 3 hvězdičky.

01.08.2021 3 z 5

Pro svět mrtví Pro svět mrtví Graham Masterton

I když už moje čtvrtá kniha od autora, všechny se mi moc líbily, u této jednu hvězdu ubírám, moc mne nezaujalo to téma se psy. Okolní omáčka se četla dobře a poslední věta mi vyrazila dech.

21.06.2021 4 z 5

Kdes byla včera v noci Kdes byla včera v noci Lynn Crosbie

Udivuje mne, že se tato kniha řadí do žánru Pro děti a mládež. Opravdu složitá. Prvních 50 stran jsem myslela, že nemám nárok tuto knihu dočíst. Pak se to trochu spravilo, tak jsem se prokousávala pomalu dál. Čekala jsem, že něco bude ale nebylo nic. Nic než zmatek a chaos. Knihu jsem nepochopila a nedala mi nic. Jednu hvězdičku jsem dala za to, že jsem ji nakonec dočetla.

05.04.2021 1 z 5

Soud padlých andělů Soud padlých andělů James Kimmel jr.

Tak tahle kniha pro mne byla omyl. Dávám jednu hvězdičku za pěknou obálku. Přečetla jsem ji, jen proto, že nenechávám rozečtené knihy. Ale bylo to pro mně moc složitě napsáno. Sem tam nějaký příběh zaujal, ale jako celek katastrofa. Hned jsem ji darovala do knihobudky.

11.12.2020 1 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Nevěnuji se čtení erotické literatury, no tuhle jsem zkusila. Nevadily mi vulgární slova ani sexuální praktiky, ale opravdu jsem postrádala děj. A co z toho nakonec vyšlo, to už přesahuje všechny meze. Ještě, že byla knížka tak útlá, jinak bych ji nedočetla.

23.10.2020 2 z 5

Naivní manželka Naivní manželka Amy Lloyd

Kniha se četla dobře, Sam byla zvláštní, konec mne překvapil.

26.09.2020 4 z 5

Zrychlený tep Zrychlený tep Mary Higgins Clark

Jako všechny knihy od autorky, zase super. Nemusím zas až tak ty soudní procesy, ale tady to ubralo jen hvězdičku.

06.06.2020 4 z 5

První, která zemře První, která zemře Victoria Jenkins

Moje první kniha od autorky, ale určitě ne poslední. Moc dobře se četla.

30.03.2020 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Dvě hvězdičky dávám, že se dobře četlo, ale ten příběh, ouha. Kříďáka jsem nečetla, ani nejsem milovníkem Kinga, že spousta čtenářů přirovnává ke Hřbitovu zvířátek, tak nemohu posoudit. Začátek knihy vypadal nadějně, stále jsem na něco čekala a ono jen jakési cosi až do konce. Za týden nebudu vědět o čem to bylo.

11.01.2020 2 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Tak tato kniha mě lehce zklamala. První 2 knihy od Paris jsem hodnotila nejvýše. Tady byl začátek super, vypadalo to nadějně, ale pak se to jaksi nezáživně vleklo, matrjošky už mi lezly krkem. Konec se naopak zase vydařil.

03.01.2020 3 z 5