maličkán maličkán komentáře u knih

Panny a netvor Panny a netvor Anna Hessová

Mně se kniha líbila, četla se hodně dobře, žádná nuda.

22.04.2019 4 z 5

Bez milosti Bez milosti Miriam Ali

Tato kniha mne bavila. Byla psaná takovým tím čtivým stylem.

11.04.2019 4 z 5

Smrt jim sluší Smrt jim sluší Jonathan Santlofer

Tato kniha mě příjemně překvapila. Stránky jen plynuly. Napětí nechybělo, velice se mi líbila část v Benátkách, nedávno jsem tam byla a tak jsem se krásně vcítila do pocitů zúčastněných. Kdo má rád trochu drsnější thrillery, doporučuji.

24.03.2019 5 z 5

Snaž se nedýchat Snaž se nedýchat Holly Seddon

Přesně jak napsala Sarrah, asi jsem také od knihy čekala víc. Nejzajímavější byla asi poslední třetina knihy.

19.03.2019 4 z 5

Ďáblova svatyně Ďáblova svatyně Marie Hermanson

Rozhodně jsem si od knihy slibovala víc. Četlo se to hezky,stále jsem čekala, že přijde něco, větší napětí a ono nic. Ani konec mě tak nějak neuspokojil.

06.02.2019 3 z 5

Kovadlina Kovadlina Ken McClure (p)

Opět McClure nezklamal. Četla jsem většinu jeho knih a všechny perfektní. Kniha plná napětí. Že tam figurovalo dítě, o to byla děsivější. Čekala jsem šťastnější konec.

30.01.2019 5 z 5

Boj se tmy Boj se tmy Becky Masterman

Od knihy dle hodnocení jsem čekala daleko víc. Stále jsem očekávala, co přijde a ono nic. Žádný velký napětí se nekonalo. Dost mě to zklamalo.

12.01.2019 4 z 5

Vzpoura andělů Vzpoura andělů Brigitte Melzer

První moje kniha takového žánru. Je pravda, že se pěkně čte, ale fantasmagorie kolem andělů mne opravdu neberou. Taková pohádka. Tři hvězdičky dávám za pěkný obal, čtivý text. Pro příště se takového tématu vyhnu.

27.12.2018 3 z 5

Jako hodinky Jako hodinky Margie Orford

Kniha čtivá, zajímavá, sice na 5 hvězdiček to není, ale 4 dám. Nenudila jsem se.

29.11.2018 4 z 5

Obyvatel Obyvatel Francis Cottam

Kniha se dobře četla, i když jsem viděla na podobné téma film, vůbec mě nenudila, naopak, nemohla jsem se od ní odlepit.

23.11.2018 5 z 5

Past Past Marko Leino

Zvláštní kniha. Opravdu takový psychologický boom. Vykreslení postav a jejich osudy mě držely stále v napětí, vždy jsem se těšila, až ke knize usednu a budu pokračovat. Méně mě zaujalo asi hlavní téma, pašování drog. Naštěstí se tam vyskytovalo více, pro mne zajímavých kapitol, než těch, kterými jsem se jen tak bez zájmu prokousala.

31.10.2018 4 z 5

Oběšenec Oběšenec T. J. MacGregor

I když nějaké vztahování mě bylo ukradené, bez toho bych se obešla, ale kniha byla dobře napsaná a nakonec i přes ty nesmysly se dobře četla, dávám 4 hvězdičky.

06.08.2018 4 z 5

Dokud se nevrátí… Dokud se nevrátí… Jan Žáček

Mě se tedy četla tato knížka dobře, možná proto, že byly tak krátké kapitolky a musela jsem číst dál a dál s napětím , co se bude dít. Nepochopila jsem však, proč vlastně byl problém? Možná, že mi něco uniklo, ale když Ivaně začaly porodní bolesti (22.11.2008) nechtěla svého čerstvého manžela probudit, brali se teprve před dvěma týdny. Ani nejeli na svatební cestu, protože byla na rozsypání. Tak vlastně byli již manželé, když se chlapec narodil, tak proč to všechno? To mě vůbec nesedí.

07.05.2018 3 z 5

Dohazovač Dohazovač Jamie Ann Denton

Trošku jsem v rozpacích jak tuto knihu ohodnotit. Na thriller tam bylo moc romantiky, erotiky a žádná akce. Až v poslední třetině knihy se to rozjelo a pak už se od čtení těžko odcházelo. Takže přece jen dám 4 hvězdy.

25.01.2018 4 z 5

Z lásky k vám Z lásky k vám Amanda Prowse

Zpočátku jsem myslela, že snad tu knihu odložím a nebudu číst. V nějakém momentě to ale přišlo a pak jsem hledala každou volnou chvilku a hltala stránku za stránkou. Vadilo mi, jak dlouho snášela Katy týrání, jaká se z ní stávala bezduchá troska, jak se nechala ponižovat vlastními dětmi. Tím víc jsem ji fandila v jejím novém životě, ale ukázalo se, že ani ten nebyl šťastný. Jsem ráda aspoň za ten konec.

09.01.2018 4 z 5

Zaklínač duší Zaklínač duší Sebastian Fitzek

Tato kniha mě naprosto zklamala.Dle anotace vypadala tak nadějně. Od Fitzeka jsem byla nadšená Sběratelem i Lovcem očí, i Izolovaný se mi líbil, ale toto byla slátanina na entou. Trošku jsem se začetla až na závěr knihy.

19.10.2017 2 z 5

Nevinnost Nevinnost Stella Blómkvist

Nic moc, toto druhé dílo od autorky a již další číst nebudu.Takové neslané, nemastné, nemohu jejímu stylu přijít na chuť.

03.09.2017 2 z 5

Vraždy na molu Vraždy na molu Ken Bruen

Tak za mě tedy slabota,sem tam nějaká vtipná poznámka, ale jinak tlachání o ničem. Vydržela jsem dočíst jen z důvodů krátkých kapitolek.

03.08.2017 2 z 5

Zběsilá bezmoc Zběsilá bezmoc Jan Žáček

Na začátku mě kniha velice bavila, ale bohužel s postupem děje nějak ta napínavost vyprchala a nakonec jsem byla ráda, že je už konec. Podruhé bych ji nečetla.

05.07.2017 3 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Rozhodně jsem od knihy čekala více, když je značena pečetí Bestseller. Střídaly se chvíle napětí a pak zase jakési nudy. Četla jsem ji docela dlouho, takže mě nějak nechytla.

22.05.2017 3 z 5