MarKy95 MarKy95 komentáře u knih

Deník Dity P. - Kuchařka Deník Dity P. - Kuchařka Dita Pecháčková

Krásně zpracovaná kuchařka, fotky nafoceny, že má člověk hned chuť něco vyzkoušet. Těším se, až něco vyzkouším:)

19.09.2018 5 z 5

České smoothie - Kuchařka s duší České smoothie - Kuchařka s duší Kateřina Kuranova

Skvělá kuchařka se skvělými recepty:)

04.09.2018 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Moje první kniha od autorky a super. :)

07.04.2018 4 z 5

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

Kniha mě hodně překvapila, jen Kieru jsem už nemohla vystát, ... No, rozepsala bych se, ale nechci spoilerovat :)

20.03.2018 4 z 5

Růže pro Charlotte Růže pro Charlotte Elizabeth Craft

Knížku jsem přečetla, ale furt jsem čekala, co se stane... a nakonec to ani nepřišlo. Přišel, odešel a furt dokola... Kniha neni spatna, ale znova bych si ji nepřečetla.

25.12.2017 2 z 5

Hrej férově Hrej férově Emma Hart

Z celé série nejlepší kniha.

09.11.2017 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Kniha se mi líbila asi nejméně z celé série. Ale dá se přečíst v pohodě:)

12.08.2017 4 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Úžasná kniha, četla se velmi rychle. Konec mě naštval, už se těším na další díl. :) Doporučuji. :))

23.07.2017 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Na to, že jsem Korunu začala číst s velkým nadšením tak mě bohužel kniha nenadchla... Četla jsem to jen proto, abych věděla co bude s Mer a Maxonem, a koho si vybere jsem si nechtěně přečetla v tady v komentářích.. Nějak jsem nedokázala přijít Eadlyn na chuť a nerozuměla ji. Selekce je ale srdcovka. :-)

05.07.2017 3 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Tuten díl mě bohužel zklamal. První díl byl super, u druhého jsem se nemohla chvilku začíst... a u třetího bohužel vůbec... Na to jak jsem se na něj těšila tak za mě velké zklamání.... Přečetla jsem si alespoň konec, který mě snad naštval ještě víc.. :D

03.07.2017 2 z 5

Počkej na mě, Radko! Počkej na mě, Radko! Lenka Lanczová

Miluji tuto trilogii. Srdcovka. :))

09.06.2017 5 z 5

Všechno, co jsme opustili Všechno, co jsme opustili Kerry Lonsdale

První díl jsem přečetla během pár hodin.. od druhého dílu jsem tudíž čekala víc.. pro mě teda docela zklamání, ale aspoň víme, jak to celé bylo.. :)

25.05.2018 3 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Za mě super! Dlouho mě takhle knížka nebavila, jako tahle:)

27.03.2018 5 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Fajn kniha, ale znova si ji asi nepřečtu :)

23.03.2018 3 z 5

Dýchání pod vodou Dýchání pod vodou Alex Flinn

No, těšila jsem se, až knihu dočtu. Stránky jsem musela přeskakovat, a byla jsem ráda, že mám dočteno.. :) Jinak námět knihy skvělý, takový lidi mezi námi opravdu jsou... bohužel.

07.01.2018 2 z 5

Ach, ty Češky! Ach, ty Češky! Mariusz Surosz

Krásná kniha, jsem vděčná, že znám paní M. Žákovou, úžasná žena. :)

28.09.2017 5 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Po přečtení komentářů jsem začala číst, a za mě super. Nejsem na fantasy, ale tady ty knihy mě dostaly. Zklamal mě konec, kdy najednou byl konec, aniž bychom věděli, jak to dopadlo s ostatními... Ale za pro mě kniha velké překvapení. :)

24.06.2017 4 z 5

Nebe plné hvězd Nebe plné hvězd Lenka Lanczová

Moje první knížka kterou jsem od Lenky četla... Srdcovka.

09.06.2017 5 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Knihu jsem měla přečtenou za pár hodin, kniha mě nějak nepřekvapila, ani neurazila :)

21.05.2018 3 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Tenhle díl mě moc nebavil oproti prvnímu.. Nemohla jsem se začíst, ale aspoň konec jsem přečetla :) Jsem zvědavá, jak to dopadne :)

20.05.2018 3 z 5