MAU256 MAU256 komentáře u knih

Travis Travis Mia Sheridan

Po přečtení knížky - Archerův hlas - jsem byla zvědavá, jaký bude příběh jeho bratra Travise. Je ve vedení místní policie, má krásný vztah se svým bratrem, jeho ženou a jeho dětmi. Má přítelkyni, kterou si rozhodne vzít. Jenže, miluje ji? To zjistí vzápětí, neboť do městě se na krátký čas přistěhují sourozenci Torresovi, a jeho život se rázem změní. Bylo mi líto Travise, že si myslel, že ho jako kluka otec opustil, jak se s tím stále ubíjel. A přitom pravda byla úplně jinde. Knížka se moc hezky četla, pro romantické dušičky můžu jen doporučit.

06.08.2023 5 z 5

Letní romance Letní romance Julie James

(SPOILER) Šel k ní ještě blíž a vzal ji tvář do dlaní. "Miluji tě." Do očí jí vstoupily slzy a její výraz byl náhle tak plný naděje a zranitelný, až ho z toho zabolelo srdce. "Opravdu?" "Ano." Usmál se. "Totiž bláznivě, šíleně, tak, že bez tebe se cítím mizerně. K čertu, dokonce Tucker se mě pokoušel rozveselit."

Další hezké čtení od této autorky. Viktoria - rozvodová právnička, která má své ukryté démony. Ford - novinář, který si také ze svého dětství nepřináší jen to růžové. Kvůli události, která se Viktorii stala, se z nich stanou na kratičký čas sousedé. Jedním večerem a špatným úsudkem se nějak nemůžou vystát. Jenže pak se do jejího života dostává Nicole a její dcera Zoe a kvůli těmto dvěma osůbkám začnou spolupracovat. Je jasné, co z toho nakonec vznikne, takže jako odpočinkové počteníčko je to ideální.

05.08.2023 4 z 5

Princ Princ Devney Perry

Další krásně čtivý díl této série, ve kterém se dozvíme, jak to bylo se životem Scarlett, která, jak už víme z minulých dílů, je dvojčetem Presley. Taky zde nechybí aktéři minulých dílů, za což jsem ráda, alespoň se dozvídáme, jak jejich životy pokračují. Scarlett se hodně změnila, a to nejen za dobu, kdy musela být zavřená v domě Luka. A Luke, ten byl prostě dokonalý. Jsem ráda, že nakonec využili pomoci FBI, protože kdyby do toho šli sami, asi by to nebyl tak šťastný konec. Co ještě dodat? Díky za bonusový epilog a doufám, že nám autorka napíše ještě nějaké další krásně čtivé knížky. Každý díl má něco do sebe, ale celou sérii zatím mohu jen doporučit.

02.08.2023 5 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Mezi láskou a nenávistí je tenká hranice. A já se rozhodl pro lásku.

Zase jeden příběh plný emocí, užívala jsem si každý okamžik. Ona bohatá, on chudý a nyní se jejich role otočily. Litovala jsem je oba, co si museli prožít. Každý byl živen pro svůj život jinou touhou. Brogan se chtěl pomstít a Lydie se mu potřebovala omluvit, jenže on o její omluvu nestál. Každý si prošel svým peklem, ale nakonec ....

Jako každá autorka má i tato svůj styl, dalo by se říci, že všechny její knihy jsou nastejno, ale i přesto je každá originální, jejich přečtení můžu jen doporučit.

01.08.2023 5 z 5

Hell Boys Hell Boys M. T. Majar (p)

Přede dveřmi s číslem pokoje, který mi Marla nadiktovala, jsem se zastavil. V krku mě pálil vlastní dech, možná díky ústní vodě, kterou jsem si ve výtahu stříknul do pusy. Vzal jsem mezi prsty klepátko a párkrát ťuknul do dveří. Když otevřela, rozpadl jsem se.

Příběh Ryana, který si prošel pěknými srač..mi, ale nakonec z toho vyšel jako vítěz. Sice opustil práci, která ho do určitého bodu dost bavila, ale zato dostal mnohem víc, než kdy očekával. Kniha byl velice čtivá prodchnutá sexem, ale i vraždou, násilím, a taky s malou vzpomínkou na předchozí díl, ale hlavně se skvělým koncem. Rozhodně jsem se nenudila.

21.07.2023 4 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Potkali se náhodně v hotelu, kde se konala konference jak mezinárodní asociace studentů právnických škol, tak veletrh filmů pro dospělé. Skončili spolu v zaseknutém výtahu a přesně zde začíná jejich příběh. Carson přednese nabídku, kterou Grace po zvážení prostě musí přijmout. Jenže právě tahle nabídka jim změní život. Knížka se moc krásně četla, nešlo jí odložit. Její přečtení mohu jen doporučit.

16.07.2023 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Zamilovali se, ale jeho matka jim nepřála. Aby Raven zachránila svou matku, musela se ho vzdát - zlomila tím své i jeho srdce. Mysleli si, že už se nepotkají, ale osud tomu chtěl jinak. Po deseti letech se Gavin konečně dozví, jak to všechno vlastně bylo. Jenže není už pro ně pozdě? Dostane jejich láska ještě šanci? Romantickým dušičkám určitě doporučuji.

15.07.2023 5 z 5

Pohádka Pohádka Stephen King

Krásně čtivý příběh sedmnáctiletého Charlieho, jeho odhalení a záchrana nejenom jiného světa, ale hlavně fenky Radar, pro kterou svojí cestu do druhého světa vlastně podnikl. Trošku jsem se zděsila počtu stránek, ale nebylo se čeho obávat, knížka se četla vážně skvěle.

04.07.2023 5 z 5

Zvrácený Zvrácený Jodi Ellen Malpas

To jako vážně? Nedořešené? Tak kde je další díl?

Našel ji s cílem jí zabít, jenže to nedokázal. Dostala se mu pod kůži a nakonec i do srdce, stejně tak jako on se dostal do toho jejího. Spousta sexu, mraky mrtvol, bolest a temnota. A nedořešená záležitost. Tento díl se mi líbil asi stejně jako ten první, začátek byl sice trošku vleklejší, ale na čtivosti mi to neubralo.

24.06.2023 4 z 5

Věž Věž Skye Warren

"Řekni mi, co potřebuješ," řekne vážně a jistě. "Pusť mě na svobodu," zašeptám. Jeho oči se lesknou citem. "Řekni to znovu malá panno." "Svobodu."

Královna má svobodu, jakou král nemá. O svém osudu rozhoduje sama.

Konečně jsem se dočkala posledního dílu série. Opět jako předchozí díly i tento byl velmi čtivý. Tajemství, která vyjdou na povrch, člověka můžou zničit. A jak to nakonec dopadne mezi Gabrielem a Avery? Určitě doporučuji sérii přečíst.

17.06.2023 4 z 5

O té noci O té noci Julie James

A třebaže už neřekla ani slovo, Kyle pochopil, že už nikdy nebude pochybovat o tom, co k němu Rylann cítí. Měla na sobě jeho flanelovou košili. "Ty sis ji nechala," řekl tiše. "Celou tu dobu jsi ji měla u sebe." Přikývla. "Devět let jsem tuhle zatracenou košili měla u sebe, vláčela jsem ji přes celou zemi a zpátky." Kyle se dotkl její tváře, jemně jí palcem utřel slzu. "Proč?"

Oddechová, romantická knížka opět z právnického prostředí. Nečekejte žádné velké zvraty, ale nějaká malá akcička se zde také najde. Devět let uplynulo od doby, kdy jí slíbil, že jí vyzvedne a vezme na večeři, jenže už se neukázal, ale nakonec to přeci jen dopadlo tak, jak před těmi lety mělo.

21.05.2023 4 z 5

Šílená posedlost Šílená posedlost Danielle Lori

"A stačí ti jako důvod to, že tě miluju, Gianno? A co třeba to, že mám dojem, že jsem tě miloval od první chvíle, co jsem tě spatřil? A že kdybys zemřela, tak bych si našel způsob, jak být zase s tebou?"

"Já tě taky miluji, abys věděl." Zarazil se a pak hrdelně zamručel. Zvedl mě ze země, takže jsem měla oči ve stejné výši jako on, přitiskl rty k mým a hluboce a téměř omluvně zachraptěl: "Teď už tě nikdy nenechám odejít."

Stejně čtivá jako první díl, taktéž z mafiánského prostředí. Ani jeden z nich neměl dětství, jak by mělo malé dítě a dospívající mít, poznamenalo je to, ale nakonec je naštěstí láska dostihla, i když zprvu byla nenávistí.

12.05.2023 4 z 5

Šachmat Šachmat R. L. Mathewson

Jak tenká je hranice mezi láskou a nenávistí? Connor miluje Rory už od školky. Od té doby si taky dělají různé naschvály, za které později dostávají zákazy návštěv různých restaurací a také se občas dostanou do vězení. Jednoho dne však přijde zakázka, na které musí oba spolupracovat. A zde se naskytne Connorovi šance, jak Rory získat. Všechny tři knihy se velmi dobře četly, mohu je jen doporučit.

10.05.2023 5 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Pokračování příběhu lásky Jacka a Tru. Museli překonat pár překážek, ale nakonec to dopadlo tak, jak mělo.

"Nejdřív bych ti chtěl říct, že tě miluju a že na ničem jiném než na tobě mi nezáleží. Ale bojím se. Jsem vyděšený. Bože, Tru, když jsi mi řekla, že jsi těhotná, problesklo mi před očima celé moje dětství." Zhluboka se nadechl. "To byl ten důvod, proč jsem utekl - kvůli vlastním obavám, kvůli strachu, že nedokážu být dobrým tátou. Ne proto, že bych nechtěl tebe nebo dítě."

25.04.2023 4 z 5

Nevděčný Nevděčný Penelope Ward

Osud si dokáže vážně pohrát, Aspyn a Troy , kteří se na škole nesnášeli, se nyní opět setkávají. Jenže už jsou starší a možná i moudřejší, jenže každý má tajemství z minulosti, které ho tíží.
Kniha se četla dobře, ale autorka má mnohem lepší.

13.04.2023 3 z 5

Řekni, že mě chceš Řekni, že mě chceš Willow Winters

Nebylo to úplně špatné, ale nějak mě to nevtáhlo. Všechno to bylo až příliš rychlé. Chápu, že láska na první pohled existuje a mezi nenávistí a láskou je jen tenká hranice, ale tady mi to prostě nějak nešlo uvěřit.

09.04.2023 3 z 5

Hříšně bohatý Hříšně bohatý Meghan March

"Myslíš si, že máš podělanej život? Zkus mít všechno, co jsi kdy mohla chtít, ale nebýt šťastná. Nemít někoho, koho můžeš milovat a bydlet tu s ním. Myslíš, že mám dokonalej život? No, nemám, Whitney. Dokonalost zmizela z mýho života v den, kdy ses provdala za jinýho muže."

Od knížky se nešlo odtrhnout a jako vždy konec, ke kterému potřebujete hned další díl.

07.04.2023 5 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Zavřela jsem oči a políbila ho, jak mě před chvílí políbil on Teď už jsem nepochybovala, že má smysl, abychom byli spolu, protože každý zvlášť nejsme nic.

Další díl série, Jet byl prostě neodolatelný, frontman metalové kapely, potetovaný, na kontě nespočet zářezů, jenže něco mu přece jen chybělo, ONA. Ayden to neměla jednoduché, snažila se odprostit od minulosti, jenže ta si ji našla. Ale i přes veškeré nesnáze, které oba pronásledovaly, to nakonec dopadlo moc dobře. Knížka se četla hezky, nic náročného, prostě odpočinkové čtení.

05.04.2023 4 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

Další krásně čtivé pokračování příběhu Layly. Asi se mi líbil o trošičku víc než první díl. Mrzelo mě, jak se k ní zachoval "její klan". Fandím Zaynovi i Rothovi, přála bych jim, aby se nakonec Layla nějak rozdvojila, aby ji měli každý a ona měla oba. Protože vybrat si mezi těmito dvěma, nezávidím rozhodování. Asi od poloviny knížky jsem začala tušit, kdo by mohl být Lilin, nemýlila jsem se. Už se moc těším na pokračování. Doufám, že nás autorka nenechá moc dlouho čekat.

31.03.2023 5 z 5

Hudba z vedlejšího kupé Hudba z vedlejšího kupé M. K. Hardy

Příjemné nenáročné čtení. Daniela i Emmu jsem si hned oblíbila. Nedej na první pohled, protože zdání klame. Dan zlomený rozchodem se rozhodne pro radikální řez a odjede vlakem do Paříže. V tomtéž vlaku se ocitne cestou na pracovní dovolenou také Emma. A zde v super vlaku začíná jejich příběh.

21.03.2023 4 z 5