MAU256 MAU256 komentáře u knih

Ahoj, tady Sam Ahoj, tady Sam Dustin Thao

"Chybíš mi." "Taky mi chybíš. Chybíš mi nekonečně."

Knížka má nádhernou obálku. Musím říci, že jsem při čtení musela mít stále po ruce kapesníčky, asi toho na mě bylo emočně moc. Přála bych Samovi a Julii, aby měli více času, když někdo takhle mladý odejde, prostě to není správné. Ale mít ještě možnost alespoň nějakého spojení... Jsem ráda, že jsem díky databázi knih na tuto knížku narazila a měla možnost si ji přečíst.

25.08.2023 5 z 5

Láska naslepo Láska naslepo Lauren Layne

"To jsi ty," řeknu tiše. "Vždycky jsi to byl ty." "Ano". Šeptá to a pomalu zvedne ruku k mé tváři a prstem mi setře slzu, o níž ani nevím, že mi ukápla. "Ano."

Krásné, romantické čtení. Příběh Gracie a jejích vysněných princů. Na jedné straně Sir, se kterým si dopisuje, na straně druhé Sebastian. Kdo z nich ji nakonec získá, když oba už mají její srdce, nebo to bude úplně jinak? Romantickým dušičkám knížku můžu jen doporučit.

16.08.2023 4 z 5

Hříšně hříšný Hříšně hříšný Meghan March

Když jsem vystoupila z busu, neměla jsem o tom ponětí. Ale tys mi ukázal, že můžeme žít šťastně až do smrti...

Těšila jsem se na tento díl, protože jsem chtěla vědět, jak to mezi Lincolnem, Whitney a jejich rodinami nakonec dopadne. Ale těch zvratů a odhalených tajemství bylo nějak moc, až to bylo dosti neuvěřitelné. Celou sérii mohu jen doporučit. Brala bych pokračování, které by vyprávělo o Asovi a Mac.

09.08.2023 4 z 5

Sleduj mě Sleduj mě Stacey Kennedy

Otočila se a ovinula mu ruce kolem krku. "Možná mi to problesklo hlavou. Ale v tuhle chvíli jsem šťastná. Šťastná, že jsem tvoje a jenom tvoje," dodala, než mohl cokoli říct.

Další krásný díl, tentokrát hlavními aktéry byli Hunt a Lottie, ale nemusíte se bát, i další členové Phoenixu mají zde svoje místo. Lottie - snažila se ho chránit, proto ho od sebe stále odháněla. Jenže on ji chtěl a když něco chtěl, tak to dostal. I tady nebyla výjimka. Když se ocitli na scéně bratři Lottie, její minulost ji dostihla a odhalení minulosti by mohlo zničit Lottiinu budoucnost. Ale přátelé a nová rodina se neotočili zády, z čehož měla strach, ale jejich přátelství se o to víc prohloubilo.

Jako všechny díly, tak i tento se krásně četl. Vyjasněním minulosti Lottie teď dalo smysl tomu, proč se k Huntovi tak chovala. Jsem ráda, že to nakonec dopadlo tak, jak mělo. Určitě doporučuji přečíst celou sérii.

28.07.2023 5 z 5

Oddaná tobě Oddaná tobě Laurelin Paige

Je moje všechno. Tak prosté a přitom tak složité to je.

Třetí díl, který konečně odhalil temná tajemství, která nakonec zničila vztah. Podaří se ho ještě zachránit? Nedalo se od knížky odpoutat, protože jsem potřebovala vědět, jak to s nimi celé dopadne. A teď ještě zbývá kouknout Hudsonovi do hlavy.

30.06.2023 4 z 5

Nalezená v tobě Nalezená v tobě Laurelin Paige

Pokračování příběhu Hudsona a Alayny. Pár odhalených tajemství, která je málem dostala od sebe. Nekonečná záplava sexu. Výčitky, pocity strachu, ale i odhodlání ve víře v lepší budoucnost. A Celie, bože, tak to je ale mrcha. Každopádně se těším na další pokračování.

28.06.2023 4 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Romantická knížka s malinkou zápletkou a samozřejmě s tím správným koncem.

Lexie, když se dozvěděla strašnou minulost svého otce, chtěla ji odčinit. Tak moc se snažila, dávala tolik šancí, až to nakonec vzdala a odešla. Caine - dlouho mu trvalo, než se odvážil připustit, že ji miluje, protože měl stále pocit, že si ji nezaslouží. Samozřejmě zde nesměla chybět ta správná dohazovačka - Effie.

"Myslím, že na tuhle noc nikdy nezapomenu." Za vteřinu jsem už ležela na zádech. Caine se ke mně nakláněl a pronikavě mě pozoroval. "To rozhodne ne," přitakal zastřeně. "A ještě neskončila." Vykulila jsem oči. "Nevím, jestli zvládnu další kolo." Něžně mě políbil. "Nepřestanu, dokud nedostaneme jeden od druhého všechno, co si můžeme dát."

12.06.2023 4 z 5

Poslední song Poslední song Nicole Böhm

"Chci, abys byla součástí mého života." Můj pevný bod v chaosu.

Krásně napsaný příběh z hudebního světa. Julian, který už svojí kariéru má rozjetou, jenže v osobním životě má v srdci obrovskou díru. Riley, která se snaží prosadit, s nedostatkem financí je to však těžké. Jeden okamžik, duchapřítomnost a šance, která se nemůže promarnit, tím začíná nová šance v životě. Julian se musí hodně snažit, aby se dostal přes své životní zklamání a Riley bude muset hodně zkousnout. Oba jsem si zamilovala a přála jsem jim, aby se jejich obavy a strachy rozplynuly. Můžu jen doporučit, je to krásně oddechové čtení.

10.06.2023 4 z 5

Pověst potížistky Pověst potížistky Elle Kennedy

"Budeš mít po krk toho, jak moc tě miluju," varuju ji a odhrnu jí vlasy z ramen. "Úplně tě to znechutí." "To se vsadím." Usměje se na mě a znovu se mě pokusí políbit.

Musím říci, že první díl se mi líbil o kousek líp. Souhlasím však s tím, že dostat druhou šanci a nepromarnit ji, je hodně náročné, ale pokud člověk opravdu chce, může to dokázat. Proto jsem ráda, že všichni ve druhé šanci dospěli ke správnému rozhodnutí. Knížka byla čtivá stejně jako první díl, i když musím přiznat, že autorka to umí líp.

04.06.2023 3 z 5

Hříšně provinilá Hříšně provinilá Meghan March

"Co to sakra je?" Škubne hlavou k mým zavazadlům. Rozpačitě polknu. "Vždyť jsem ti to říkala. Musím odjet." "A včerejší noc? Co kurva znamenala ta včerejší noc?" "Rozloučení," zamumlám a ucítím lehké bodnutí studu.

I tento druhý díl se velmi pěkně četl. Prolíná se zde život současnosti a minulosti. Konečně se zde začíná odhalovat, jak některé věci si člověk dokáže vykreslit jinak, než jak ve skutečnosti opravdu byly. A samozřejmě konec takový, že chce člověk sáhnout po dalším dílu, aby věděl, jak to celé dopadne. Whnitney i Lincolnovi bych přála, by jim osud přestal házet klacky pod nohy a mohli konečně být spolu šťastní. Tak uvidíme, jak to v příštím díle autorka vymyslela.

28.05.2023 5 z 5

Sicilský polibek Sicilský polibek Mon CouCou

"Luciano je mrtvý," vytáhla jsem na světlo zbraň, kterou všichni mafiáni znali a věděli, co znamenala. "Přivítejte mě jako nového BOSSE Francouzské spojky?" a zbraní jsem vystřelila do vzduchu.

Další krásná kniha z mafiánského prostředí. Musím říci, že tato byla snad ještě lepší než -Perský květ-. Dostal mě ten zvrat, tohle jsem vážně nečekala. Přestavovala jsem si jiný děj, autorka mě vážně dostala. Věkový rozdíl, no tak to je zřejmě každého věc, když přijde láska, srdci se prostě nedá poručit. Přečtení knihy určitě doporučuji.

Dostalo se mi také poděkování za recenzi od autorky, vážím si toho, přeji jí mnoho úspěšných knih.

19.05.2023 4 z 5

Ronanovo srdce Ronanovo srdce Melanie Moreland

Zmateně se na mě podíval. "Ty jsi mi udělala dva miminkovský mráčky?" "No, já doufám, že je tam jenom jeden." Položila jsem si ruku na břicho. "Tentokrát." Viděla jsem ten okamžik, kdy mu to došlo. Vykulil oči a jeho výraz byl plný radosti. Pak přede mnou klesl na kolena.

Další krásná romantická knížka, ve které se hlavním účastníkem stává Ronan, jeden ze synů Aidena a Cami. Takže pokračuje další generace BAM a ABC. Prostě tuhle sérii celou miluji a můžu jí jedině doporučit, už se těším na pokračování - Láska s Liamem. No a jen doufám, že u této autorka neskončí... A aby nebyla jen samá pozitiva, tak negativum byla přezdívka - pipinka, to jsem fakt nějak nemohla překousnout :-).

13.05.2023 5 z 5

Mechanická princezna Mechanická princezna Cassandra Clare (p)

"Když se srdce rozdělí samo proti sobě, nemůže obstát alespoň se to říká. Milujete je oba a ničí vás to."

"Spojili jste své duše v jedinou už jako děti. Nemohla bych Willa tolik milovat, kdybych nemilovala i tebe. A nemohla bych milovat tebe tak, jak tě miluji, kdybych nemilovala Willa, jak jsem ho milovala."

Krásný příběh života Tessy, lovců stínů, čarodějů, vlkodlaků a dalších přátel, no a samozřejmě i nepřátel. Jsem ráda, že jsem na tuto sérii v databázi knih z čtenářských příspěvků narazila. Určitě stojí za přečtení, mě se moc líbila.

08.05.2023 5 z 5

Hotel 69 Hotel 69 Sonia Rosa

Zajímavé a čtivé. Jak můžou vypadat příběhy za zavřenými dveřmi pětihvězdičkového hotelu? Po přečtení knížky již budete v obraze :-).

01.05.2023 3 z 5

Hrátky s doktorem Hrátky s doktorem J. D. Hawkins

Colin pokročil ke mně a sedl si do dřepu, aby mi viděl do očí. "Byla to jenom jednorázová záležitost," dopověděl. "Nemusíš si dělat starosti, že se budu cítit nesvůj, až tě příště uvidím, nebo něco takového."

Jo, tak to si alespoň namlouvali, že to je jenom jednorázovka. Ač se to na malinkou chvilku zkazilo jeho šílenou expřítelkyní, nakonec to dopadlo: "A žili šťastně až do smrti." Oddechová hezky čtivá romantika z lékařského prostředí.

22.04.2023 4 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

"Teď už jsi jen můj," zašeptala jsem mu do úst. Spokojeně přitakal a znovu mě políbil na rty.

Krásně čtivá romantika z mafiánského prostředí a láska až navěky. Nico udělal vše, aby ji dostal, ani smrt člověka pro něj nebyla žádnou překážkou. Jediné, co nemohl ovlivnit, bylo její srdce, když si myslel, že miluje jiného, to ho ničilo, ale nic není takové jak se na první pohled může zdát. Elena se snažila odčinit smrt, která se stala kvůli jejímu rozhodnutí. Aby mohla dál žít se svým svědomím, musela zalhat, krást a málem tím ztratila lásku svého života. Pro ty, kteří mají romantické srdce, mohu jen doporučit, neboť se nemusí bát špatného konce :-).

21.04.2023 4 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Prokurátor a advokátka, on je na lovu, ona se prostě jednou konečně rozhodla. Ani jeden z nich však netušili, kdo ten druhý je, o to přišel větší šok, když se setkali v soudní síni u jeho největšího případu. Jenže ona obhajovala protistranu.

Jemně jsem projel prstem po krajce. Kinga se na mě podívala a zašeptala: "Máš pravdu, střízlivá už tedy nejsem... Asi to zabalím a půjdu na pokoj."

No a jak to s nimi nakonec dopadlo? Knížka není špatná, stojí za přečtení.

02.04.2023 4 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

"Když jsem řekl, že jen chci abys byla šťastná ... myslel jsem se mnou."

Líbila se mi Willow, která byla odhodlaná splnit si svůj sen, i když při tom ztratí lásku. No a Cole, kdo by nechtěl chlapa, který je sexy, bohatý a hlavně umí vařit :-) ? Jsem ráda, že mu to nakonec taky došlo.

28.02.2023 5 z 5

Bezchybní Bezchybní J. D. Hawkins

"Ušetřete mě těch lichotek. Mám tady jednu nabídku - můj přítel se se mnou dneska rozešel a pak odležel do Itálie se svou asistentkou, takže jsem čerstvě single. Nevím, o co vám jde, ale poslední, co chci, je, aby to na mě nějaký dvojník Dona Drapera zkoušel a pak mi dal košem."

To, co mělo být jen pouhá jednorázovka beze jmen, jedno náhlé rozhodnutí. Jenže osud se jim rozhodne dát ještě jednu šanci a život nabere najednou jiný směr. Druhá kniha od tohoto autora, kterou jsem četla, a nebylo to špatné. Nic náročného, romantika, pak trošku zádrhel, ale nakonec vše dopadne, tak jak má.

26.02.2023 4 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

"Já vím, že jsem to podělal - " "Podělal!?" zaječela jsem. "Proč?! Řekni mi tohle, jenom tohle. Proč? Proč já?" "Protože jsi byla po ruce," odpověděl, a jeho upřímnost mě srazila do kolen ještě víc. "Protože to byla výzva. Já nevěděl, Tesso, že se do tebe zamiluju."

Knížka byla hezky čtivá. Ale trošku mi vadil jejich vztah, prostě mi přišel hodně toxický, samé hádky, pak zase usmiřování sexem, na tohle bych neměla nervy. Vím, že to Hardin podělal, ale i přesto mu fandím a doufám, že mu Tessa dá ještě jednu šanci. Vždyť i přes jejich rozdílnost se k sobě hodí. Jejich láska je ohromná, ale bohužel začala na lži. No a samozřejmě nedokončený závěr, takže budu muset sáhnout na další díl, protože mě samozřejmě bude zajímat, jak to s nimi bude dál pokračovat.

20.02.2023 4 z 5