MAU256 MAU256 komentáře u knih

Pauza Pauza Kylie Scott

Druhý díl série, ve kterém byl Leif hlavním hrdinou. Při autonehodě Anně zachránil život a v nemocnici jí k lůžku přicházel číst. Také jí pomohl vrátit se zpět do života, stejně tak ona pomohla jemu. Byl to hezký příběh, i když začal špatnou událostí, ale právě ta je svedla dohromady. Knížka se moc hezky četla, ale byla nějak moc krátká, než jsem se nadála, už jsem četla epilog. Určitě však stojí za přečtení, je to ten typ, kdy nepotřebujete přemýšlet, jen se začtete, odpočíváte a vychutnáváte si tu chvilku jen pro sebe.

02.08.2023 5 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Příběh z drsného prostředí hor, ve kterém se zrodí láska. Kyland a Tenleigh jsou spolužáci, kteří se dostanou do nejužšího výběru pro stipendiu na vysoké škole. Jenže ho může získat jen jeden. Oba se chtějí ze svého světa chudoby dostat pryč, oba na to celé čtyři roky dřeli. Jenže jejich plány se změní, když se do sebe zamilují. Oba by se pro druhého vzdali svého snu, jenže Kyland, pro nějž se Tenleigh stala vším, to změní, aniž by ona o tom měla tušení. Bude však muset obětovat nejen své ale i její srdce, které se v tom jednom okamžiku zlomí.

Drsné, smutné, romantické a nakonec přeci jen moc krásné čtení. Nemohla jsem se od knížky odpoutat, potřebovala jsem vědět, jak to s jejich láskou skončí. Knížku mohu jen doporučit.

25.07.2023 5 z 5

Jenom ne Rich Jenom ne Rich Penelope Bloom

Moje první knížka od této autorky. Bylo to romantické, takové odpočinkové, pohodové čtení. Kira, Richi, Cade a Nick se stali mými oblíbenci, Iris a Miranda mi už tak moc sympatické nebyly. Ačkoli si před sedmi lety jako kamarádky slíbily, že s těmito bratry už nechtějí mít nic společného, bohužel lásce se poručit nedá. Když se Richi a jeho rodina po sedmi letech vrátili, jeho první kroky ho táhly ke Kiře. Chtěl se jí omluvit, jenže ona o jeho omluvu nestála. A on se zase nechtěl jen tak vzdát. No, a co myslíte, jak to dopadlo?

Jediné co mi na knížce chybělo - co se sakra před těmi sedmi lety stalo, aby si kamarádky daly takovýto slib? Romantickým dušičkám knížku můžu doporučit. Už se těším na příběh Cada a Nicka.

19.07.2023 4 z 5

Síla obsidiánu Síla obsidiánu Petra Martišková

"Sakra, Anno, nedovolím ti, abys mi umřela v náručí!" křičel na mě Damien. "Ne po tom všem. Jestli to okamžitě nevypiješ, přísahám, že to do tebe naliju třeba násilím!"

Krásné zakončení této trilogie, ve kterém se opět setkáváme se zaklínači, démony, čaroději a mágy. Odhalují se zde tajemství, která byla dlouhá léta střežena a utajována. A nejen Anna se připravuje na boj, avšak čas se neúprosně krátí. Kdo nakonec zvítězí? Určitě doporučuji přečíst celou trilogii.

08.07.2023 5 z 5

Pád noci Pád noci Alexander Stainforth (p)

Kniha má málo stránek, takže to bylo rychlé čtení. Bylo to čtivé, s troškou romantiky, troškou paranormálna, nějaká mrtvolka a zápletka s FBI. Ale co ten konec? Samozřejmě jsem si myslela, že to mezi Charliem a Rachel dopadne úplně jinak, takže mi nezbývá nic jiného, než si přečíst i druhý díl.

07.07.2023 4 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Karla mě pustí: "Buď statečná. A nezapomeň: život je dar," zopakuje ještě a zvedne kufřík.

Bože, tak to byla emociální smršť, s touto knihou naleznete v sobě naprosto všechny emoce. A konec? Odzbrojující.

Olly konečně vytahuje ruce z kapes, vytáhne knížku z poličky a začte se do ní. Usmívá se a lehce se pohupuje na špičkách. Vycházím ze svého úkrytu a jdu uličkou směrem k němu. Za ten úsměv, který mi věnuje, opravdu stojí žít.

06.07.2023 4 z 5

Závislá na tobě Závislá na tobě Laurelin Paige

Oba byli svým způsobem ze své minulosti zlomení, oba mají své démony, ale pokud jsou spolu? Kniha plná sexu, ale také bolesti, strachu a možná i nového začátku. Tak jsem zvědavá, jak jejich nevztah - vztah bude pokračovat dál.

19.06.2023 3 z 5

Láska a kerosin Láska a kerosin Winter Renshaw

Anneliese, byla oklamána, zrazena, podvedena a ztratila vše. Zůstal jí jen dům, který se rozhodla opravit, prodat a za peníze, které by prodejem získala začít nanovo žít. Jenže to jí překazí nečekaný návrat Lachlana, o kterém vůbec nevěděla, je to bratr jejího zemřelého snoubence, a žádá o to, co je podle práva jeho - dům. Už se nikdy nechtěl vracet a dům chce nechat spálit a srovnat se zemí, jenže narazí na nečekanou překážku - Anneliese. Nakonec se domluví na kompromisu a zde začíná jejich příběh.

Knížka se mi moc líbila, byla nenáročná, krásně čtivá, romantická, se samozřejmě krásným epilogem. Kdo zná díla této autorky, určitě doporučuji přečtení i této knížky.

Než stihne cokoliv dalšího, políbím ji. Obejmu ji, líbám ji a tisku ji k sobě. Moje žena. Moje nenarozené dítě. Celý můj zatracený svět. Všechno, co chci, všechno, co potřebuji, všechno, co mám, je právě teď tady, v mém náručí. A nikdy to nepustím.

16.06.2023 4 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Tentokrát byl příběh o Henrym, který jako bodyguard dostal na starost pohlídat senátorovu dceru, jenže se to zvrtlo. Ona to na něj začala zkoušet a on se fakt dlouho snažil odolat, jenže když si ženská něco vezme do hlavy, má vůbec chlap šanci? Brala bych, kdyby v knize bylo trošku víc počteníčka o Robertovi a Mikeovi, jak se jejich život vyvíjel dál, ale nakonec tam nějaké útržky přeci jen byly. Takže za mě hezké čtení, určitě mohu doporučit všechny tři díly.

08.06.2023 4 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Příběh z mafiánského prostředí, ze kterého lze uniknout pouze smrtí. Zajímavé seznámení "Stránečky" a Mike, potom jejich nové seznamování a objevování jejich nového vztahu a najedou šok. V tu chvíli jsem si říkala, tak tohle snad ne. Ale nakonec... Určitě knížka stojí za přečtení, už se těším na další pokračování, které by mělo být o Robertovi.

05.06.2023 4 z 5

Zamilovaný muž Zamilovaný muž Laurelin Paige

"Hej," řekl. "Já si vždycky volil tebe. Od samého začátku. Znovu a znovu. Nikdy jsem ti nepřestal dávat přednost."

Krásné pokračování příběhu Scotta, Tess, Kendry a Teyany. Ač se je snažili rodiče Scotta rozdělit, on si už vybral. A s nemalou pomocí lidí, kteří stáli při nich, se jim podařilo získat to, po čem jejich srdce toužila. Musím říci, že se mi tento díl líbil o kousek více než díl první.

25.05.2023 5 z 5

Mechanický princ Mechanický princ Cassandra Clare (p)

Krásné pokračování příběhu. Pár zvratů, pár nových tváří, zrada, smrt, láska Tess, která je silná pro Willa i Jema. Jsem zvědavá jak vše nakonec dopadne. Proto jdu rychle sáhnout po dalším díle. Snad bude stejně čtivý.

06.05.2023 4 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Na knížku jsem narazila díky komentářům zdejších čtenářů, tak jsem ji zkusila. Knížka mě vtáhla do děje a než jsem se nadála, byl konec, takže honem sehnat a začíst se do dalšího dílu.

03.05.2023 4 z 5

Kdybych tě nepotkal Kdybych tě nepotkal Viktorie Besó

No nevím, tohle bylo hodně zvláštní. Přečetla jsem proto, že jsem chtěla vědět, jak to mezi Richardem a Beátou dopadne.

29.04.2023 1 z 5

Past na knihomolku Past na knihomolku Emma Hart

Hezké pokračování prvního dílu, tentokrát byla hlavní knihomolkou Holly a její vztah k sexy zraněnému hráči baseballu, který ji v mládí zlomil srdce. Jenže to nakonec nebylo tak, jak to vypadalo. I tady je propojení s postavami z minulého dílu. Jsem ráda, že si to Holly se Sebem nakonec vyjasnili a skončili spolu. Bavila jsem se u kachen v domově důchodců. Už se těším na příběh Saylor.

28.02.2023 4 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Romantická oddechovka. Hudson jako kreténský šéf, který dá Mari nabídku, na kterou se prostě nedá říci ne. Smlouva, zásnuby, svatba - jenže základ byla lež, která se vždycky projeví a vše se rozpadne. Láska, která byla ze začátku pouze lež, je najednou skutečná. Ale nic nemůže být jednoduché. Mari byla statečná a nakonec vše dopadlo nad očekávání velmi dobře. Hezky se to četlo, únik od reality, tak to můžu jen doporučit.

17.02.2023 4 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

Pokračování životního příběhu Camryn a Andrewa. Jejich příběh byl zajímavý, nechtěli se usadit, chtěli si užívat života, procestovat svět. Byli nerozluční, jako jedna duše. Pak však přišla na svět Lily a trošku zvolnili tempo a stali se z nich milující rodiče. Jakmile však nastal ten správný čas, začali si opět plnit své cestovní sny.

"Lily," řekl jsem prostě. Camryn se na mě zmateně zadívala. Pomalu jsem přikývl, jako bych chtěl potvrdit, že mě slyšela dobře. Opatrně jsem přejel po měkké hlavičce dítěte. "Pamatuješ, co jsem ti říkal v Chicagu? Když jsem našel ty pilulky?" Zavrtěla hlavou. Natáhl jsem se a pohladil ji po tváři. Pak po druhé. "Řekl jsem, že Lily ještě nebyla připravená." Odmlčel jsem se a s úsměvem dodal: "Jiné tělo, stejná duše."

14.02.2023 3 z 5

Polib mě znovu Polib mě znovu Stella Tack

I tato kniha tentokrát o bodyguardce Silver byla moc hezky čtivá. Při příjezdu ke svému kamarádu Ryaenovi a jeho přítelkyni Ivy, které známe z prvního dílu, se na letišti vyskytne ve správném okamžiku na správném místě, aby mohla zachránit Prescota - prince. Pomůže mu dostat se zpět k autu a své rodině. A od té doby začíná "jejich" příběh. Byla jsem ráda, že zde figurovali Ryan i Iva, a že jejich příběh pokračoval dál. Obě knížky mohu jen doporučit.

01.02.2023 5 z 5

Cizinec z papíru Cizinec z papíru Ivica Ďuricová

Cizinec se pomalu pohnul mým směrem. Kráčel tak opatrně, jako by se bál, že mávnu křídly a odletím pryč. Vždyť jsem přece Čarodějka ... Jeho Čarodějka.

Cizinec a čarodějka - on věděl, ona neměla ani zdání. Ale nakonec to všechno dopadlo tak, jak mělo. Moc se mi líbilo jejich dopisování. Osud Marka byl smutný, ztratit někoho blízkého, odejde s ním i část z vás. No a co říci o Nině, ať je více takovýchto kamarádek :-).

25.11.2022 4 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Jsem ráda, že jsem zavítala do této upírské série. Kniha se mi moc líbila, i když jsem ve skrytu duše doufala, že to s Merit a Ethanem dopadne jinak. Už se těším na další pokračování.

07.08.2022 5 z 5