MAU256 MAU256 komentáře u knih

Až do dna Až do dna Chloe Neill

Další čtivé pokračování Merit, co by Ochránkyně Domu. V minulém díle mě mrzelo, že Ethan zemřel, moc se mi nechtělo proto číst další díl. Ale překonala jsem se, jsem prostě zvědavá. Když se v tomto díle začal objevovat více Jonah, který jí lákal přidat se k Rudé gardě, myslela jsem, že to dají dohromady, neboť on by jí chtěl. Jenže srdíčku se nedá poroučet. A když díky Mallory (ač za pomoci černé magie) a Catchera se vrátila láska zpět, má Jonah prozatím smůlu. Budu si muset přečíst další pokračování, neboť jsem zvědavá, jak se situace vyvine ohledně Mallory. Fandila jsem jí i Catcherovi, ale tohle jsem nečekala. Těším se na další pokračování.

25.08.2022 5 z 5

Na ostří špičáku Na ostří špičáku Chloe Neill

Další pěkný díl upírské série. Akorát jsem nečekala takový konec. Myslela jsem, že jí stále bude nadbíhat, až jí nakonec přeci jen přemluví, neboť už byla nalomená, ale tohle. Trošku mě to zamrzelo. No uvidíme, zkusím ještě další díl.

17.08.2022 5 z 5

Dvojí kousnutí Dvojí kousnutí Chloe Neill

Další pěkné upíří čtení. Mezi Merit a její kamarádkou Mallory vzniklo určité napětí a odloučení, ale naštěstí vše dopadlo ke spokojenosti obou a zůstávají i nadále nej... kamarádkami. To se ovšem nedá říci o Ochránkyni a jejím mistrovi. No, těším se na další pokračování.

14.08.2022 5 z 5

Kousnutí páteční noci Kousnutí páteční noci Chloe Neill

Další krásně čtivé pokračování Merit v roli upírky, tentokrát již s dokončenou proměnou. Je mi líto, že to s Morganem nevyšlo, líbí se mi asi víc než Ethan. Zamrzel mě vztah s Mallory, byla její nej kamarádka, tak kam to teď povede? V tomto díle bylo více politikaření, ale taky více odhalení ohledně kožoměnců. Tak honem k dalšímu dílu :-)

11.08.2022 5 z 5

Pomsta hraběte Lyndona Pomsta hraběte Lyndona Barbara Cartland

Krásná romantická knížka. Jak osud dokáže zamíchat kartami.

30.05.2022 5 z 5

Poslední upír Poslední upír Christopher Pike

Rychlý oddechový příběh upírky, nějak neukončený, takže je určitě již pokračování. Pro ty, kdo tyhle příběhy milují, knížku doporučuji. Je jen taková jednoduchá, ale hezky čtivá.

05.04.2022 5 z 5

Řekni mé jméno Řekni mé jméno Julie Kenner

Knížka mne zaujala názvem, tak jsem to zkusila. Musím říct, že se četla hezky, ale v někdy toho sexu bylo fakt moc. Vše se opravdu sexem řešit nedá. Jsem romantická dušička, ale tohle bylo moc. Knížka je pro někoho, komu nebude vadit, že je sex snad na každé stránce. Je to trilogie, snad si někdy přečtu i zbytek.

17.03.2022 4 z 5

Temnota Temnota Robert Crais

Jen náhodně jsem na tuto knížku narazila při výprodeji v knihovně, tak jsem si jí koupila. Určitě jsem s výběrem neudělala chybu, kniha byla napínavá až do konce. Odhalení vraha bylo šokující, to bych opravdu nečekala. Určitě po nějaké knížce R. Craise zase sáhnu. Také však musím dát zapravdu některým komentárům, že mi na konci také zbyla otázka "PROČ?". I tak pro detektivní nadšence mohu doporučit.

10.03.2022 5 z 5

Nahota k prodeji Nahota k prodeji Jan Hlava

Když jsem si kupovala tuto knihu, tak jsem sáhla po nějakém českém spisovateli, líbil se mi obal a název mne také zaujal. Bylo to hodně zajímavé čtení, jen jsem nečekala takovýto závěr, ten mne tedy dostal. Velkou vadou byla spousta chyb, což byla tedy škoda, protože jinak byla kniha hezká. Pro někoho, kdo má rád nejen peprnější scény, ale také v knize nějaký děj, mohu jen doporučit.

03.12.2021 4 z 5

Navždy Navždy Kathleen E. Woodiwiss

Jsem ráda, že i tuto knihu mám ve své knihovně, byla poslední, která mi ještě chyběla. Moc mě mrzí, že autorka už žádnou knihu nenapíše, protože její knížky, musím říci, že všechny, jsou krásně romantické. Ani tato není výjimkou. Abrielle, které zemřel snoubec, aby zachránila matku a svého otčíma, souhlasila se sňatkem Desmonda de Marlé. Na hostině u krále si ji však vyhlédl, samozřejmě jak jinak naprostý krasavec, Raven Seabern, který byl skotským vyslancem. Stal se jejím ochráncem. A jelikož je to zase krásně romantické čtení, samozřejmě, že nechybí ani padouši, nakonec vše dopadne tak, jak má.

"Rozechvěle se usmála. Společně poklekli u kolébky ozářené tlumeným svitem ohně a mysleli na dítě v Abriellině lůně a na to, s jakou láskou ho přivítají na svět."

15.09.2021 5 z 5

Milovat cizince Milovat cizince Kathleen E. Woodiwiss

Tak do takovéhoto stavu, kdy člověk o sobě opravdu pochybuje a neví, by se člověk nechtěl dostat. Další krásně psaná knížka od této autorky. Pro romantické dušičky mohu jen doporučit.

31.08.2021 5 z 5

Leopard a orchidej Leopard a orchidej Kathleen E. Woodiwiss

Tak tohle byl krásně romantický příběh. Schanna byla bohatá, vzpurná, svérázná, rozmazlená, dost dlouho jí trvalo než přišla na to, že bez milovaného člověka je vás jen půl. A Ruark, tak toho chlapa by brala každá, kdyby jí miloval jako Schannu. Byl to krásný čtivý příběh. Pokud byste chtěli krásné nejen letní čtení, tak mohu jen doporučit.

18.08.2021 5 z 5

Stíny noci Stíny noci Jayne Ann Krentz

Krásná knížka od milované autorky. Mezi hlavními hrdiny Charlotte a Sladem nechybí troška romantiky, troška toho paranormálna. V tomto díle se na chvilku zastavili také v Rezervaci, ani v této knížce samozřejmě nechybí malá zápletka, kde vystupují nějací ti padouši. Ale samozřejmě dopadne vše tak, jak má. Je to krásná oddechovka, mohu jen doporučit.

18.07.2021 5 z 5

Lařin příběh Lařin příběh Beate Hellmann

Asi po dvaceti letech jsem zase po této knize sáhla do knihovny. Laru obdivuji, je to velmi silná dáma, Aileen lituji, že nedokáže sama žít, Michaela bych ze začátku kopla někam, ale ve spojení s Larou, se to trochu odmazalo. Jeffa bych asi jako přítele moc nechtěla. No samozřejmě, že mi zase padaly slzy jako hrachy, je to velmi silný příběh, člověk se do toho ale musí pořádně začíst. Knížku mohu jen doporučit.

25.06.2021 5 z 5

Ostrov uklízeček Ostrov uklízeček Milena Moser

Myslím, že každá knížka by měla mít šanci, aby ji člověk dočetl až do konce, ale musela jsem se hodně přemáhat, abych to dočetla. Hned na začátku byl napsán prolog a poté byl popisován děj. Uvozovky u vět, nevím, jestli nebyly ani v originále, nebo to jen nebylo označeno v tomto překladu, ale člověk si musel domýšlet, kdo zrovna mluví nebo zda si to jen Irma (jedna z hlavních postav) myslí. Knížka u mne skončí někde v zadní části knihovny, proto jsem označila pouze 1 hvězdičkou.

24.05.2021 1 z 5

Nepokořená Nepokořená Bertrice Small

Zase krásné romantické čtení. Hlavní hrdinka Miranda to neměla jednoduché, ale její láska k Jaredovi jí pomohla překonat všechno zlé, co jí zkřížilo cestu životem. A jelikož je to romantické čtení, tak samozřejmě i přes zlé časy, které Mirandu potkaly, závěr byl samozřejmě šťastný.

06.10.2021 5 z 5

Milovaná Milovaná Bertrice Small

Další z romantických knížek této autorky. Ačkoli knížka končila pro Zenobii a Marka Alexandra Britainua šťastně, tak i přes velké množství milostných a sexuálních částí, na mne v ní bylo moc násilí a vražd. Ale možná že by to pak byla pouze nudná romantika, pokud by se v knížce neobjevila taky odvrácená strana :-).

09.09.2021 5 z 5

Lásko, nezapomeň Lásko, nezapomeň Bertrice Small

Krásný příběh Nyssy zasazený ke dvoru v době kralování Jindřicha Tudora. Přes počáteční přinucené manželství s Varianem de Winter, nakonec, jak to v romantických knížkách bývá, přes určité nesnáze, to s nimi přeci jen dobře dopadlo. I když její kamarádka Katka, kterou si král zamiloval, takové štěstí neměla.

06.09.2021 5 z 5

Čas lásky Čas lásky Bertrice Small

Krásně psaná romantická knížka o lásce, kterou neskolí ani čas. Tentokrát ukápla nejedna slzička, protože jsem nečekala takový konec, no EPILOG trošku ten smutek v srdíčku smázl. I přesto doporučuji si knížku přečíst.

31.08.2021 5 z 5

Navěky tvá Navěky tvá Kathleen E. Woodiwiss

Musím říci, že zrovna tato knížka mě moc nezaujala. I když to bylo také hezky romantické čtení pro letní dny, autorka má dle mého názoru lepší knihy.

16.08.2021 4 z 5