MAU256 MAU256 komentáře u knih

Divoká růže Divoká růže Bertrice Small

"A teď mi nezbylo nic," řekla Arabella smutně. "Greyfaire je ztracen a naše dcera je taky ztracená." Najednou se hořce, bolestně zasmála. "Všechno to bylo k ničemu, Tavisi. Zničila jsem náš společný život a prodala svoje tělo, abych získala Greyfaire zpět pro Margaret. Teď nemám ani jedno. To je určitě boží trest za mou přílišnou pýchu a spoustu dalších hříchů."

Co všechno musela Arabella prožít, aby zjistila, že to co měla, bylo to nejvíc, co si kdy přála. Dceru, manžela, který jí bezmezně miloval, jeho velikou rodinu, ale vše to pro ni bylo málo, neboť chtěla vrátit to, co mělo po právu být její - sídlo Greyfaire. V jednu chvíli bych ji podporovala, pak taky nenáviděla, litovala, taky záviděla, prostě krásně psaný příběh, rozhodně stojí za přečtení.

03.08.2021 5 z 5

Krásná zajatkyně Krásná zajatkyně Kathleen E. Woodiwiss

Musím dodat, že i tuto knížku autorka napsala pro romantické dušičky. Vždycky mne mrzí, když už se dočítám posledních stránek. Příběh Elise a Maxima byl krásný, ze začátku pln nenávisti, která se postupem času proměnila v lásku, se spoustou přátel a nečekaných událostí, které však, jak to tak bývá u romantických knížek, samozřejmě dopadnou jen a jen dobře :-). Knížku mohu jen doporučit.

31.07.2021 5 z 5

Princové mají přednost Princové mají přednost Kieran Kramer

"Mám před zásnubami," prohlásila. "A je to svazek z lásky. Jistě to pochopíte."
Pěkně si lady Poppy zavařila, když stále tvrdila, že si ji bude vévoda z Drummndu brát, aby odradila veškeré nápadníky, kteří jí žádali o ruku. Myslela si, že ji vévodu její kuchařka pouze vymyslela. Jaké bylo však nemilé překvapení, když na plese byl jako příchozí vyvolán vévoda z Drummondu.
Bylo to moc příjemné čtení, i když mne mrzelo, že závěr byl trochu moc rychle napsaný. Ale i tak knížku mohu jen doporučit.

30.07.2021 5 z 5

Váhavý nápadník Váhavý nápadník Kathleen E. Woodiwiss

Krásná romantická knížka, ve které nechybí láska, žárlivost ani krutost. Ale hlavně šťastný konec, který by neměl u romantický knížek chybět. Knížku mohu jen doporučit.

27.07.2021 5 z 5

Vlk a holubice Vlk a holubice Kathleen E. Woodiwiss

Na začátku jsem měla strach, že když se dá Wulfgar a Aislina dohromady, že už nic jiného nepřijde a bude to dost nudné, ale to byl strašný omyl. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout a na konci mi kvůli Brycovi ukápla i slzička, až jsem měla strach, že to nakonec nebude romantická knížka s dobrým koncem.
"Nikdy jsem si nemyslel, že bych nějakou ženu mohl milovat tak jako tebe". "V tvých rukou spočívá veškerý můj svět."
Knížku mohu jen doporučit.

26.07.2021 5 z 5

Neslušná sázka Neslušná sázka Kieran Kramer

Jen náhodně jsem vybrala tuto knížku a jsem ráda, že jsem tak učinila. Je to knížka, která se čte jedním dechem, Molly je velice odvážná a Harry? Kde by byl, kdyby se po těch letech nesetkal zase s Molly?

"Tady. Její úsměv mu vyrazil dech. Teď. Přikývla, ještě než jí tu otázku stačil položit. A navždy."

Knížku mohu jen doporučit. Je to krásné, odpočinkové čtení.

03.07.2021 5 z 5