miruska1 miruska1 komentáře u knih

Náhrdelník lásky Náhrdelník lásky Kat Martin

Kniha sa mi pačila tak ako aj predošle časti

27.05.2014 5 z 5

Perly štěstí Perly štěstí Kat Martin

Veľmi pekne. Podľa mňa je tato časť o čosi lepšia než prva.

22.05.2014 5 z 5

Nevěstin náhrdelník Nevěstin náhrdelník Kat Martin

Presne ako som čakala,autorka nesklamala. Veľmi pekne.

21.05.2014 5 z 5

Nevinný polibek Nevinný polibek Elizabeth Boyle

Kniha sa mi pveľmi pačila. Podľa toho čo som čitala nete,vyšli u nas len 2 knihy od tejto autorky. To je naozaj škoda,pretože jej knihy čo sa tyka mojho vkusu,su uplne dokonale.

18.05.2014 5 z 5

Láska príde sama Láska príde sama Johanna Lindsey

Zaujimavy pribeh, nič ine som od Tejto autorky ani nečakala.

17.05.2014 5 z 5

Vášnivý vztah Vášnivý vztah Johanna Lindsey

Veľmi pekne. Autorka nesklamala.

14.05.2014 5 z 5

Jen pro tvou lásku Jen pro tvou lásku Kasey Michaels

Čakala som niečo ine. Prva polovica knihy bola zaujimava ale potom to začalo vyzerať že sa to autorke trochu vymklo z ruk. Začalo to byť najprv napinave ale potom take nejake divne. Proste romanticky pribeh ktory sa zvrhol v podivnu rozpravku o diablovy.

13.05.2014 3 z 5

Noc jako ta dnešní Noc jako ta dnešní Julia Quinn

Veľmi pekny pribeh s napinavym zaverom. Mam rada knihy tejto autorky,vždy si pri nich oddychnem. Su napinave,zabavne ale aj dojemne.

10.05.2014 5 z 5

Jako v ráji Jako v ráji Julia Quinn

Povedala by som,že je to pribeh typicky pre tuto autorku. Mne sa pačil a zaver bol skvely.

09.05.2014 5 z 5

Kouzlo zla Kouzlo zla Barbara Cartland

Čakala som niečo ine. Ale nebola som sklamana. Zaujimavy pribeh s dojimavym zaverom.

07.05.2014 5 z 5

Dokonalý hřích Dokonalý hřích Kat Martin

Veľmi pekny pribeh.

06.05.2014 5 z 5

Hříšný slib Hříšný slib Kat Martin

Veľmi pekny pribeh. Autorka nesklamala. Piše,aspoň pre mňa,veľmi zaujimavo.

03.05.2014 5 z 5

Nezralý pro lásku Nezralý pro lásku Barbara Dawson Smith

Kniha sa mi pačila. Na začiatku som mala pocit,že bude niečo slabšie. Ale nakoniec to bol zaujimavy pribeh s dojimavym zaverom.

29.04.2014 5 z 5

Kouzlo noci Kouzlo noci Elizabeth Boyle

Super,presne kniha ake mam rada. Zabavna,dojimava i napinava a všetko v tom spravnom pomere.

27.04.2014 5 z 5

Jak svést ostýchavou dámu Jak svést ostýchavou dámu Sabrina Jeffries

Kniha sa mi pačila. Už aby vyšli ďalšie časti. A hlavny hrdina je brat Davida Mastersa vikomta Kirkwooda.(ten je hlavnou postavou v knihe Rozum a vašeň zo serie Škola pro dědičky,)

25.04.2014 5 z 5

Výtečník v jejím loži Výtečník v jejím loži Sabrina Jeffries

Mne sa kniha veľmi pačila. Zasmiala som sa ,poplakala som si. A hura na ďalšiu časť.

23.04.2014 5 z 5

Čarodějova dcera Čarodějova dcera Catherine Coulter

Pekna rozpravka

23.04.2014 5 z 5

Pravda o markýzi S. Pravda o markýzi S. Sabrina Jeffries

Mne sa kniha pačila. Tešim sa na ďalšiu časť

21.04.2014 5 z 5

Ďábelské svádění Ďábelské svádění Jennifer Blake (p)

Je to napisane tak zvlaštne. Tie intriky,hm.....čakala by som ich od nejakeho politika či agenta,ale nejak sa mi tento štil myslenia nehodil k majiteľom plantaže. A zvyčajne,keď čitam knihu,tak sa mi hlavni hrdinovia od začiatku pačia. V tejto knihe ,ma hlavny hrdina nejak nezaujal. Cely pribeh som čakala,že ma očari,ale bohužiaľ. Možem povedať,že moje sympatie si ziskal až na poslednych 3 stranach. Ale,určite budem ešte čitať knihy tejto autorky.

19.04.2014 3 z 5

Skandální vztah Skandální vztah Susan Johnson

Konečne som ju dočitala. Keďže som čitala predošlu čast tak som od tejto čakala oveľa viac. Knihu by som rodelila na 4časti-2/4 erotika,1/4keci,1/4 veľmi zaujimava. Myslim,že na pekny prideh by stačila polovica erotiky a ta veľmi zaujimava štvrtina. Podľa mňa je to eroticky roman s dostatkom zbytočnych kecou,zbytočne vyhrotenym zaverom a nič moc koncom. (a na začiatu knihy su docela nezrovnalosti ohľadom hlavnych postav z predošlej časti.)

15.04.2014 3 z 5