MíšaK. MíšaK. komentáře u knih

Náhradní princ Náhradní princ Lenka Lanczová

Taková příjemná oddechová knížka na prázdniny. Ani nezklamala, ani nenadchla. Janiny kamarádky mi ale dost lezly krkem.

02.08.2016 3 z 5

Hvězda naděje Hvězda naděje Lenka Lanczová

Nějako nevím, co k této knize říct. Ano, byla pěkná, zajímavý děj, ale tak nějak tím, že je psaná ze čtyř pohledů, tak se člověk nedokáže úplně vžít do jedné konkrétní postavy. Osobně mi byla nejvíc sympatická Míša. Jsem ráda, že to u ní dopadlo tak, jak dopadlo. Pak také Vik. Konečně si to uvědomil. Neskutečně mě štvala Andrea. Sobečtějšího člověka jsem neviděla.

20.07.2016 3 z 5

Š jako Šarlota Š jako Šarlota Lenka Lanczová

Na můj vkus slabá knížka od Lenky. Děj nebyl ničím zajímavý, Šarlota mě štvala svým chováním k Honzovi a skupinka slepiček ze soukromé školy. Ale hlavně ten děj, to ostatní tam patří. Nevím asi nic zajímavého na něm nebylo. Jinak samozřejmě skvěle chytlavě napsané, ale Lenka má lepší knížky.

18.07.2016 3 z 5

Všechno bude fajn Všechno bude fajn Lenka Lanczová

Opět rozhodně originální a zábavné téma. Knížka utíkala opět velmi rychle, ale přišlo mi, že bych se do toho lépe vžila, kdyby jí ten problém řekli už dřív. Bylo to poměrně na konci a vypadalo to, jako kdyby už se to mělo co nejrychleji ukončit. Ano, i slza ukápla akorát ten konec byl pro mě mírně zmatený. Ale budu doufat, že to byl výstřel do tmy a Lenka na Vítka nezanevřela.

19.06.2016 4 z 5

Půlnoční sny Půlnoční sny Lenka Lanczová

Opět nádherně chytlavá, romatická vtipná knížka. Život je hromada průserů nekontrolovatelně jdoucích za sebou. Ano, tato knížka o tom je. Něco jako: jednou jsi dole, jednou nahoře. I přes ty průšvihy, o které není nouze, je knížka psaná s nadhledem a humorem. Co se týče děje, nejde sice vychválit do nebes, protože autorka má jednoznačně zajímavější knihy, ale je fajn. Svým způsobem to dopadne dobře, což je málo kdy.

13.06.2016 4 z 5

Tajná láska Tajná láska Lenka Lanczová

Tak samozřejmě skvěle napsaný román, akorát v tomto mi chybělo takové to napětí, nevědomost, co bude dál, nějaké originální téma. Hodně lidí si to vychvaluje jako jednu z lepších knížek LL, já se bohužel musím připojit na tu druhou stranu. Ty zmíněné věci mi tam dost chyběly.

29.05.2016 3 z 5

Lauro, ty jsi ale číslo Lauro, ty jsi ale číslo Ivona Březinová

Dobře zaměřená kniha na dnešní problémy. Možná bych to více rozepsala, a neusekávala kapitoly uprostřed děje. Bohužel to nebyla kniha, která by mě nutila k zamyšlení nebo bych nad ní ukápla slzu.

01.05.2016 2 z 5

Země stínů Země stínů Alyson Noël

Stejně jako u předchozího dílu se děj ze začátku strašně moc vlekl a celý zvrat se odehrál na pár desítkách stránkách. To mě trochu mrzí. Jinak děj byl rozhodně zajímavý a originální.

21.03.2016 3 z 5

Napořád Napořád Alyson Noël

Strašně moc zamotaný děj. A naopak strašně hezky psaný a vymyšlený. Je jasné, že je to podobné Stmívání, ale ne moc. Hodně mě zajímal děj a bavilo mne to číst. Nemá to přehnaně moc stránek a děj mi vůbec nepřišel předvídatelný.

20.02.2016 4 z 5

Lucky Luk II. Lucky Luk II. Lenka Lanczová

Knížka se mi celkově líbila, vzpomínala jsem na Sandru a byla překvapená její obětavostí. Jana byla milá a obdivovala jsem ji. Jelikož jsem knížku četla před rokem, pamatovala jsem si stručný děj, ale pak se tam něco zmínilo a já si najednou vzpomněla, jak to bude pokračovat. Pro mě byla teď lepší jednička, měla takovou „hlavu a patu“ ale jinak opravdu super.

Dodatek, co k tomu sedí: Až se rozvedu, budu konečně v cíli na cestě za velkou osudovou láskou - Sandrou!

05.12.2015 4 z 5

Lucky Luk I. Lucky Luk I. Lenka Lanczová

Strašně hezky napsaný román porevoluční doby s pohledem na tehdejší dobu. Velmi mě i potěšilo, že byla psána z pohledu kluka. Strašně se těším, jak to celé dopadne, i když jsem to už jednou četla. K těmto knihám se ráda vracím. Část z anotace (dvou kamarádech, falešném přátelství, nezvládnutelné touze po penězích, zaslepenosti a velké osudové lásce) je velmi trefná. Asi bych to jinak nepopsala.

03.12.2015 4 z 5

Život na ostro Život na ostro Lenka Lanczová

N E J L E P Š Í ! ! ! Úžasná čtivá knížka. Dost reálná a dovolím si říct, že se dělí o první dvě příčky zatím nejlepší knížky. Upřímně jsem více fandila Tiborovi a celkově ho měla radši. Děj byl psaný chytlavě, takže jsem od něho nemohla odlepit oči. Veronika mi občas přišla dost pesimistická a nejednala podle mých představ. Což je docela očekávaný. Trochu mi přišlo divné, že všechny její kamarádky i sestra narážely na takové nesprávné polovičky, jen ona měla právě to štěstí. Trochu mě odrovnal otevřený konec a dost doufám, že autorka napíše pokračování. Až do pěti stránek před koncem jsem doufala, že se dá zpět s Tiborem, ale tento „zvrat“ mě dosti překvapil. Myslím, že bych této knize mohla dát klidně deset bodů. A to jsem nedala ještě žádné knížce.

07.10.2015 5 z 5

Sen o zelených očích Sen o zelených očích Lucie Lukešová

Tímto hodnocením bych i ráda ukončila celou tuto sérii. Tento díl už byl dost přeslazený. Jinak tato série byla tak pro holčičky kolem 10ti let. Nebylo v knihách nic, co by táhlo dál a nutilo knížku přečíst opravdu jedním dechem. Což je docela špatné. A ani dějové „zvraty“ nebyly nijak zajímavé. Za mě tedy už asi ne.,

25.09.2015 2 z 5

Samá voda Samá voda Lucie Lukešová

U tohoto dílu jsem se ke konci docela zasmála. Fakt vtipný. Je vidět, že se autorka už poučovala a zlepšovala a už to bylo o něčem jiném a zároveň mnohem zajímavější.

21.09.2015 3 z 5

Víkend ztracených koní Víkend ztracených koní Lucie Lukešová

Tento díl patří mezi ty lepší. Z této série. Byl docela zábavný a napínavý, ale osobně nevím, kam Sváťa toho koně dala a kdo je pustil.

13.09.2015 3 z 5

Nikoho se nepros! Nikoho se nepros! Lucie Lukešová

Celá knížka byla tak o jedné věci a nic extra zábavného. Tuto sérii bych zatím doporučila dívčinám kolem 10 – 11 let.

12.09.2015 2 z 5

Plakat se má v dešti Plakat se má v dešti Lucie Lukešová

Knížka byla super. Byla sice hodně krátká, ale měla nádherný dojemný děj. Třeba dopisy, které nechala Alena. U toho jsem se rozbrečela.

07.09.2015 3 z 5

Lásko, kam spěcháš... Lásko, kam spěcháš... Lucie Lukešová

Na můj vkus díl o ničem. O hodně slabší než minulý. Tento teda nee

30.08.2015 2 z 5

Kdo mi dá růži? Kdo mi dá růži? Lucie Lukešová

Skvělá knížka na zamyšlení, že ne všechno je tak lehké. Jsou zde vidět uplně odlišné rodiny a skvěle popsaná potřeba pravého přátelství. Už se těším na další díly. Občas jsem měla i slzy na krajíčku. Možná by děj mohl být víc poutavý. Nejde se do toho pořádně vžít, když je psaný čtyřmi osobami.

28.08.2015 3 z 5

Kde končí svět Kde končí svět Lenka Lanczová

Trochu zdlouhavá knížka, jinak bylo dobře zvolené téma. Někdy jsem se Sandrou v jejích názorech nesouhlasila.

29.07.2015 3 z 5