Mišule_11 Mišule_11 komentáře u knih

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Kniha mě překvapila zajímavým dějem, který se postupem času stával poutavějším pro mě jako čtenáře..! :) Mít někdy takovou zkušenost jako hlavní hrdinka Cat, tak také neváhám, i když je to takové nereálné :D Ale alespoň viděla, jak její předkové žili, uvědomila si rozdíly nejen v těchto světech, ale také se poprvé zamilovala a poznala lásku! :) Nikdy předtím jsem nečetla žádnou knížku, kde by se takto cestovalo časem, čímž nemám s čím porovnávat, ale zaujalo mě to!

30.09.2018 4 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Taková milá a příjemná kniha, která rozhodně neurazí..! Mě osobně si získala již od samotného začátku a od prvních stránek..:) Simona jsem si oblíbila i jeho nejlepší kamarády, až tedy na Martina, který mi pil krev, když se objevil..:/ A odhalení Bluea mi trvalo a vůbec nedošlo stejně jako Simonovi, ale překvapení to bylo milé..! :)
Film jsem neviděla, ale ráda bych! Snad mě nezklame, tak jako mě nezklamala knížka! :)

30.09.2018 5 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Tahle kniha se mi líbila, dobře se mi četla a také ubíhala..! :) Nápad s problémem najít sama sebe u hlavní hrdinky se mi také zamlouval a ještě, když v tom byla zapletená láska, byla jsem spokojená! :) Příjemná oddechová, i když možná už ne věkem úplně kniha pro mě, ale našla jsem se tam i já :)

23.09.2018 5 z 5

Leova šance Leova šance Mia Sheridan

Tato kniha mi celou dobu připadala jako kopie 1. dílu akorát z jeho pohledu. Mrzelo mě, že se toho tam až moc opakuje a skoro nic nového se nedělo, ale alespoň něco málo nového tam bylo. Příběh by mi stačil jednou, ale i tak to bylo milé..:)

07.07.2018 3 z 5

Seriál Gilmorova děvčata ano, ale od této knihy jsem čekala asi úplně něco jiného. Některé části knihy se mi líbily, byly vtipné, ale kniha se mi táhla a četla jsem ji docela dlouho..:)

07.07.2018 3 z 5

Oči dokořán Oči dokořán Raine Miller

I třetí pokračování Ethana a Brynne se mi líbilo..! :) Snad zatím v tomto díle nejvíce napětí,smutných chvílí a čekání, co vlastně dál přijde..kromě toho, že Brynne otěhotnění, přijde také o svého otce a octne se tváří v tvář se svým pronásledovatelem. Nakonec své štěstí zpečetí svatbou, což jsem jim přála..! :) A těším se na poslední díl..:)

24.01.2018 5 z 5

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Raine Miller

I druhý díl této série se mi líbil..! :) Příběh byl napínavý, plný síly, taky tu byla už zápletka a nechyběl opět sex a láska..Oba hrdiny i tentokrát dostihovala jejich minulost :/ Ale ten konec byl pro mě překvapivý a už se těším na další díl..! :)

18.01.2018 5 z 5

Láska na druhý pokus Láska na druhý pokus M. J. Summers (p)

Anotace vypadá slibněji než samotný příběh je..! :) Dlouho mě žádná z knih tolik nezklamala, jako právě tahle! Romantický příběh Claire a kovboje se mi líbil.. :) Ale začátek mezi nimi byl na mě až příliš rychlý, mnoho opakovaného sexu a to mám erotiku docela ráda. Až příjezd Gabriely trochu příběh oživil a vnesl trochu napětí čí to dítě vlastně je..? A nejvíc jsem jim záviděla ty krásné výhledy, krajiny a přírodu v okolí :D

11.01.2018 3 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Páni! :) Nevím, jak to ta autorka dělá, ale nebyl by díl, aby mě nedostala. Eadlyn byla jiná a přesto byla svá, sebevědomá a věřila si. Korunu jsem ji nezáviděla, bylo toho na ni dost, ale ti kluci byli zlatí a já přesto měla jen jednoho favorita, který mi byl sympatický a já mu to přála. A ani tentokrát jsem se nemohla od knihy odtrhnout, obzvlášť ke konci! To jsem si doslova kousala nehty na prstech, abych se dozvěděla nakonec, to co jsem ani nečekala! Pořád jsem tak nějak tajně doufala v jiný konec, ale nevadí! Stálo to za to! :)

24.09.2017 4 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Pro mě úspěšné pokračování, které nebylo vůbec špatné! :) Eadlyn není jako její máma, proto je to i trochu jiný její příběh a ona není tou dokonalou již od samotného začátku, což se mi na ní líbilo! Nese určitá břemena, ale bez takové povahy by očividně příběh nebyl takový! Provokace s Kile je humorná, někteří ostatní kluci jsou také zajímaví, proto se těším jak se další pokračování vyvine, protože ten konec byl opravdu pěkně napsaný! :)

12.09.2017 4 z 5

První První Kiera Cass

Páni! V jednoduchosti je síla :) Tohle jsem opravu nečekala..pokračování příběhu mě pohltilo tisíckrát více než předtím a se zaujetím jsem jej přečetla za den! :D Tolikrát jsem ani nevěřila, že by America tu šanci přece jen mohla dostat. Tady je vidět, jak moc silná je láska dvou lidí! :) Emotivnější a napínavější příběh tomu dal navíc, tedy až na ty smutné okamžiky při kterých mi stála husí kůže..!

07.09.2017 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Selekce mě pohltila, tak jak jsem to ani nečekala! :) Ale potom co jsem se začetla do Elity to bylo ještě horší, jelikož jsem nedokázala knihu odložit :) Už od začátku jsem čekala do čeho se America pustí nebo pro co se rozhodne. Fandila jsem ji a svým chováním dělala příběh ještě napínavější. Nejvíce ji nezávidím to, že se nemůže rozhodnout a chtěla by oba dva. Napínavý příběh, který mě nenechal klidnou natož mi některé situace naháněli doslova husí kůži! :)

06.09.2017 5 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Rozhodně jsem ze druhé zkušenosti od tohoto autora nebyla zklamaná, ale prostě něco mi k té Britt-Marie nesedělo nebo chybělo! :) Příběh to byl rozhodně poutavý a zajímavý, i když trošku smutný..Líbilo se mi, že nebyl jen o ní! A těch dětí mi bylo líto..pohár jsem jim přála, i když vlastně byli jen z Borgu..! :)

29.08.2017 4 z 5

Růže pro Charlotte Růže pro Charlotte Elizabeth Craft

Zajímavý příběh nejen o lásce mezi obyčejnou holkou a slavným klukem, ale také příběh s určitými překvapeními, jistou minulostí a o tom, kdo se dřív zamiluje a poruší nastavená pravidla..! :) Knížka se mi četla dobře, byla zajímavá a líbila se mi! :)

15.08.2017 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Opět nezklamala! :) Propojení hrdinové z předchozích dílů, společná dovolená a dvě zamilované duše, co si nechtějí přiznat, že se vlastně do sebe zamilovali! Jako vždy se mi kniha líbila a člověk se od ní nemohl odtrhnout, tak jak to má být!

22.07.2017 5 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Zajímavé vyprávění o dívce, která našla sama sebe poté co se vydala na pacifickou hřebenovku..některé úseky cesty byly mnohem zajímavější než jiné :) Šťastný konec k tomu, i když trochu rychlý zdál se mi! :)

09.03.2017 4 z 5

Švadlena Švadlena Rosalie Ham

Kniha je čímsi zvláštní a zajímavá..! :) Přečetla jsem ji rychle, ale dělal mi problém si zapamatovat a zorientovat se ve všech těch jménech...nebyla vůbec špatná, rozhodně něco jiného než jsem čekala! A konec byl pro mě překvapením! Proto jsem neváhala a po přečtení koukla také na film, ale to bylo úplně jiné než kniha! Proto příště radši zůstanu u knihy! :)

24.01.2017 4 z 5

Dýchání pod vodou Dýchání pod vodou Alex Flinn

Byla to moje první kniha od autorky, tak jsem nevěděla, co čekat! Ale rozhodně není poslední! Kniha ve mně nechala jakési rozpoložení, že jsem chvílemi nevěděla, koho mám nenávidět a na čí stranu se přiklonit! Ani jeden nemohl za to, co jim život přidělil! Konec mě překvapil, ale asi mi v knize ještě něco málo chybělo! :)

20.01.2017 4 z 5

Hobit (alebo Cesta tam a späť) Hobit (alebo Cesta tam a späť) J. R. R. Tolkien

Kniha mě bavila, a to jsem ji přečetla a až poté, co jsem uviděla filmy..:) Také to není můj vybraný styl knihy, ale na to, že bych si knihu asi sama od sebe nepřečetla a četla jsem ji kvůli tomu, abych byla v obraze se mi líbila a docela mě i dostala..:)

13.11.2016 5 z 5

Nádherná svatba Nádherná svatba Jamie McGuire

Jako vážně..? Tak to se autorce teda moc ten konec nevyvedl..:/ Jsem zklamaná z posledního dílu, půlka knihy se opakovala a skoro nic zajímavého ani nového, i když rozlučková hra byla dobrá.

13.11.2016 3 z 5