Myška43 Myška43 komentáře u knih

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Krásný příběh o nalezení své spřízněné duše. Moc se mi to líbilo, příjemná oddychovka.

24.05.2020 5 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Nejdříve jsem před časem četla druhý díl, ten byl super. První díl je pro mě slabší. Asi je to tím, že mi Tru neskutečně lezla na nervy. Myslím si, že si nezaslouží Jakea. Též je mi moc líto Willa, ale nepřísluší mi ji soudit, sama nevím, jak bych se v danou situaci zachovala, kdybych prožívala to, co ona.

24.05.2020 4 z 5

Beta Beta Jasinda Wilder

Mám z této knihy smíšené pocity. Mělo to zajímavý děj, moc sexu mi též nevadí, něco jsem prostě přeskočila, ale na mě to bylo dost brutální. Po prvním dílu, je to pro mě zklamání.

23.05.2020 3 z 5

Vzácná a drahocenná Vzácná a drahocenná Raine Miller

Příběh Ethana a Brynne mě bavil, ale myslím si, že byl zbytečně natahovaný. Stačily by max. dvě knihy a bylo by to super. Nejvíce se mi líbil díl z pohledu Ethana, toho chlapa miluju, ta jeho čistá láska k Brynne, jo závidím.

22.05.2020 3 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Drsný, smutný, dojemný příběh, který vede v mnohém k zamyšlení. Je mi líto Samanty, nedokážu si vůbec představit, čím si procházela. Cassie je mi také moc líto, tu jsem dokázala pochopit, čím prochází, jak se cítí a proč se tak hnusně chová. Nebudu prozrazovat, jak to dopadlo, docela mě to zaskočilo, to jsem nečekala. Život dokáže být někdy pěkná mrcha. Takže rozhodně doporučuji knihu přečíst.

22.05.2020 5 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

Nádhera, tento díl se opět moc povedl, krásný romantický příběh, moc jsem si to užila.

21.05.2020 5 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Obdivuji Andreu i Tannera, jak to spolu vše ustáli. Opravdu velmi silný příběh. Pro mě rozhodně lepší, než první díl.

20.05.2020 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Nádhera, nemohla jsem knihu odložit, dokud nebyl konec. Příběh, postavy, ať už kladné nebo záporné, vše dokonalé. Moc jsem se bavila.

20.05.2020 5 z 5

Odmítnutá Odmítnutá Jodi Ellen Malpas

Z prvního dílu jsem byla nadšená. Už je to dost dlouho, co jsem ho četla, přesto jsem si příběh pamatovala. Livy a Millerovi fandím. Ale tento díl je podle mě zbytečně natahovaný, proto jsem ho četla mezi řádky. Určitě si přečtu později i poslední díl, abych věděla jak to vše dopadne.

19.05.2020 3 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

No čekala jsem trochu víc, přesto to byl hezký příběh.

18.05.2020 4 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Milá, romantická, něžná oddychovka o lásce na celý život. Splnila moje očekávání.

18.05.2020 4 z 5

Racer Racer Katy Evans

Racer je skvělý, jako jeho otec. Jeho příběh jsem si moc užila. Jsem zvědavá, čím nás autorka překvapí příště, třeba kniha o jeho sestře, to by se mi moc líbilo, tak uvidíme, nechce se mi s touto sérií rozloučit.

17.05.2020 5 z 5

Remy Remy Katy Evans

Vzhledem k tomu, že mě si Remy získal hned, dávám plný počet hvězdiček. Ale též si myslím, že jeho pohled mohl být obsažen v předchozích knihách. Přesto pro mě kniha nebyla ztráta času, aspoň jsem si Remyho opět vychutnala, toho chlapa prostě žeru.

16.05.2020 5 z 5

Na dně Na dně Megan Hart

Netušila jsem, že četba této knihy, bude pro mě tak psychicky náročná. Byl to velmi zajímavý a těžký příběh, který mě zcela pohltil. Rozhodně stojí za přečtení.

15.05.2020 5 z 5

Nalezená v tobě Nalezená v tobě Laurelin Paige

Příběh Hudsona a Alayny jsem si moc oblíbila. Kniha splnila moje očekávání. Rozhodně se těším, až si přečtu pokračování.

15.05.2020 5 z 5

Napravený prostopášník Napravený prostopášník Raine Miller

Mně se kniha líbila. Pěkný příběh, dobro vítězí nad zlem, láska nad nenávistí. Hned bych skočila s Jeremym Greymontem do svého příběhu. Pro mě to byla krásná oddychovka.

14.05.2020 5 z 5

Jedna malá lež Jedna malá lež Kathleen A. Tucker

Nádhera, netušila jsem, že mě příběh tak pohltí. Právem si kniha zaslouží vysoké hodnocení. Doporučuji!!!!!

13.05.2020 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Knihu jsem opět přečetla na jeden zátah. Příběh mě jako vždy chytnul za srdce, pobavil i rozplakal. Doporučuji si knihu přečíst, podle mě stojí za to. Penelope Ward opět nezklamala.

13.05.2020 5 z 5

Super, kdo by nebral Brama, že? Krásný, vtipný, romantický, zajímavý, sexy příběh. Opravdu jsem se moc bavila, autorka to umí.

12.05.2020 5 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Své rodinné příslušníky ani to odkud pocházíme, si vybrat nemůžeme, ale můžeme si vybrat, kým se chceme stát. Další úžasný díl nabitý emocemi. Jet Keller je přesně chlap podle mého gusta. Metalista se srdcem na správném místě. Spolu s Ayden tvoří skvělý pár. Rula mám moc ráda, ale Jeta miluju. Už se těším na další knihy od autorky. Nedá mi to, ale po přečtení komentářů, že Jet je na metalistu dost měkej, musím dodat, že sama poslouchám metal a jednoho metalistu mám za manžela. I metalisti mohou být romantické duše, co touží po věčné lásce a chtějí svoji ženu nosit na rukou.

11.05.2020 5 z 5