Myška43 Myška43 komentáře u knih

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Kniha mě moc zaujala, spousta rozdílných postav, každá má jiné povahové rysy, bohatství kontra chudoba. Ten konec jsem vůbec nečekala, Reed je bastard, musím okamžitě na další díl.

24.04.2020 5 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

Autorka opět nezklamala. Skvělá kniha. Líbí se mi návaznost na první díl a Radka se Zuzou jsem si také oblíbila. Takže doporučuji si přečíst obě knihy za sebou, ať nepřijdete zkrátka.

24.04.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Velice zajímavý příběh, který mě přinutil, zamyslet se nad tím, jak nás ovlivňuje, jaké břímě si neseme od svých rodičů do života. Allie mě zaujala, jak se dokázala postavit své matce. No Kadena jsem měla chuť nakopat do zadku, ale zasloužil si druhou šanci, protože to také neměl jednoduché. Neměli bychom si kazit svou budoucnost špatnou minulostí, i když je to někdy těžké, protože vzpomínky zůstanou navždy.

23.04.2020 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Tak jo, nevím, kde začít.Kniha je naprostá bomba. Pro mě má vše, co od knihy očekávám. Originální příběh, styl psaní, střídání emocí, romantiku, erotiku, a to, že až do konce, jsem něměla tušení, jak skončí. Takže mám další oblíbenou autorku a doufám, že si od ní přečtu další tituly.

22.04.2020 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Další skvělý díl, zajímavé téma, brala bych víc akce. Líbí se mi, že se stále objevují lidé z předchozích dílů, je to pěkně provázané.

21.04.2020 4 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Pro mě opět skvělý díl. Co se škádlívá,rádo se mívá. Líbí se mi autorčin styl a těším se, že budu mít možnost si od ní přečíst další knihu.

20.04.2020 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Super kniha, Remy mě naprosto uchvátil, Brooke obdivu za její sílu a lásku a souhlasím, že s poslechem playlistu, byl pro mě příběh reálnější a více jsem si ho užívala.

19.04.2020 5 z 5

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Čím více si člověk sáhne na dno, tím je silnější, přesně jako Tillie, opravdu ji obdivuji. A Nate, no každý máme své temné stránky, své kostlivce ve skříni, ale nesmíme jim dát šanci, se od nich nechat porazit. Držela jsem jim palečky, aby jejich láska zvítězila. Amo jsi jednička a těším se na další knihy.

18.04.2020 5 z 5

Malum – část první Malum – část první Amo Jones

No páni, musím okamžitě na druhý díl, je to masakr.

18.04.2020 5 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Za mě super kniha. Chytla mě hned po přečtení první věty, příběh je zajímavý, vtipný, Ian je super týpek, brala bych ho hned. Už se těším na druhý díl, protože podle epilogu to bude bomba.

17.04.2020 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Ještě nikdy jsem tolik nebrečela, jako u této knihy. Při čtení Grahamových dopisů, jsem přes slzy neviděla na řádky. Musím napsat, že tato kniha se mě osobně dotýká, jednak proto, že jsem vdaná a za ta dlouhá léta, jsem zažila dost krizí a také proto, že vím, jak je těžké nemít děti. Důležité je mít srovnané životní priority, podporu a lásku svého manžela. Colleen to prostě umí, nejen, že mě totálně vtáhla do děje, ale také mě přinutila zamyslet se nad svým vlastním životem. Všechny knihy, co jsem od ní četla, mě naprosto uchvátily.

16.04.2020 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Láska není dokonalá,život není dokonalý,přesto je obojí natolik vzácné,že by sis měl vážit každého dne,kdy to máš.Musím napsat, že tento díl mě naprosto dostal do kolen.Dala jsem to na jeden zátah, nešlo se odtrhnout. Pro mě je to velmi silný příběh, smála jsem se, brečela, děsila, jak to vše dopadne. Autorka to prostě umí, vtáhne vás do děje, vyždíme veškeré emoce a po dočtení o tom budete ještě dlouho přemýšlet.

16.04.2020 5 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Mně se kniha líbila. Příjemná oddychovka. Rozhodně si ráda přečtu i jinou knihu od autorky.

15.04.2020 4 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Bylo to moc krátké, ale mňamózní. Knihu jsem četla až po Viciousovi, takže jsem věděla, jak to skončí, ale přesto jsem si to moc užila. L.J.Shen je skvělá spisovatelka.

14.04.2020 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Opět skvělá kniha. Nejvíce mě pobavilo to dvojitý rande. Krásné zakončení série, která je mou oblíbenou.

14.04.2020 5 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Ano Jones mě opravdu fascinuje. Další super díl. Tu paní, bych ráda poznala osobně, zajímalo by mne, kde se bere její fantazie.

13.04.2020 5 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Tento díl mě nejvíce oslovil. Námět je velmi zajímavý, ikdyž mi připomíná Popelku pro dospělé.Ale vždyť to vlastně je pohádka. Za mě je celá série super.

13.04.2020 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Super kniha, krásný příběh. Vtipné, dojemné, romantické a sexy. Rozhodně doporučuji!!!!

12.04.2020 5 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Čím dál drsnější a zajímavější. Opět přečteno na jeden zátah. Příběh se nám začíná vybarvovat. Už se těším na další díl. Autorku si dávám do oblíbených, protože mě velmi zaujala.

11.04.2020 5 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

No, musím napsat, že jsem velice mile překvapena. Nenechala jsem se odradit docela nízkým hodnocením a dala se do čtení. Dobře jsem udělala. Mám ráda originalitu. Autorka je asi hodně netradiční a zajímavá osoba. Mám ráda lidi, kteří se vymykají normálu a podle příběhu si myslím, že tato paní rozhodně do této skupiny patří. Jediný co mě štve, jak kniha skončila, protože nemám další díl!!!! Ale rozhodně si zajistím pokračování, protože podle mě stojí zato.

11.04.2020 5 z 5