Myška43 Myška43 komentáře u knih

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Asi bych měla být na takové knihy stará, ale já mám tyto příběhy moc ráda. Knihu jsem přečetla na jeden zátah, moc mě bavila. Opět jsem si při čtení vzpomněla na svoje zážitky na škole, jo to byly časy.

11.04.2020 5 z 5

Hrana pokušení Hrana pokušení Eve Berlin

Jako kolovrátek, pořád to stejné. Neurazí, ani nezaujme. Rozhodně tu sérii už nikdy znovu číst nebudu.

10.04.2020 2 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Nechci se stále opakovat. J.Lynn to prostě umí. Další skvělý příběh, který vám zůstane dlouho v srdci.

10.04.2020 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Super, nádhera, bomba, bylo to úžasný. Už se těším na příběh o Roxy.

09.04.2020 5 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Kniha mě moc bavila, autorka opravdu umí psát. Upřímně jsem se několikrát zasmála a i pobrečela. Ráda bych si přečetla příběh o Tomovi, tak doufám, že bude ta možnost.

07.04.2020 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Slzy smutku a štěstí mi stékají po tváři. Colleen je paní SPISOVATELKA. Opět strhující příběh, který mi zůstane dlouho v mysli!!!!!

06.04.2020 5 z 5

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Opět drsný, a přesto překrásný příběh plný emocí. Zase přečteno jedním dechem.

06.04.2020 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Kniha mě naprosto uchvátila. Ještě nikdy jsem tolik při čtení nebrečela dojetím. Rozhodně si přečtu další díl a autorku si dávám do oblíbených, protože umí opravdu psát!!!!

05.04.2020 5 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Nádhera, mám ráda napsané příběhy z pohledu chlapa. Autorka je moje oblíbená, její knihu vždy přečtu na jeden zátah. Opět jsem si při četbě zavzpomínala na své mládí. Kéž by bylo více takových Cameronů na světě.

04.04.2020 5 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Nevadí mi pořád stejný scénář typu bohatý dominant a chudá holka, ale tahle kniha fakt ne. Začátek byl normální, ale potom, já nevím, jestli je to tím, jak autorka popisuje jejih vztah, prostě mi to nesedlo, tak jsem přeskakovala až na konec a samozřejmě to končí tak, abych pokračovala v dalším dílu a to opravdu nehodlám.

04.04.2020 1 z 5

Opál - Risknú všetko... Opál - Risknú všetko... Jennifer L. Armentrout

Opět skvělý díl. Příběh se nadále úžasně vyvíjí, Daemona zbožňuji.Už se těším na pokračování.

03.04.2020 5 z 5

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

Opět další skvělá kniha od mé oblíbené autorky. Vždy mě její příběh zcela pohltí. Stone a Arylin mě neskutečně bavili. Robert a Pinky jsou zlatíčka. Krásný příběh plný emocí a lásky. Doporučuji!!!!!!!

03.04.2020 5 z 5

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

To byla jízda, jak na horské dráze, chvílemi jsem Kieru nenáviděla, ale srdci holt neporučíš. Určitě si přečtu pokračování.

03.04.2020 4 z 5

Nepřátelé a milenci Nepřátelé a milenci Simona Ahrnstedt

Mě kniha nezaujala. Nemohla jsem se pořádně začíst. Přeskakovala jsem stránky, abych věděla,jak to dopadne. Na mě byla kniha chaotická, nesedl mi autorčin styl psaní.

01.04.2020 1 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

Úžasná kniha, super příběh.Mavericka jsem si zamilovala hlavně proto, že ikdyž je náš rodič špatný, nemusíme být jako on a záleží jen na nás, jak se k životu postavíme a jak si jdeme za svým cílem. To jak stál při svém trenérovi a jeho láska k Reese,no co více dodat, prostě si knihu přečtěte,stojí zato!!!!!!!!

31.03.2020 5 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Za mě je kniha super. Velmi zajímavý příběh. Přečetla jsem ji na jeden zátah, nešlo se od ní odtrhnout. Nedokážu si představit, jak bych se vyrovnávala s tím, co zažil Pax. Rozhodně mi nepřipadá příběh přitažený za vlasy, je to realita smíchaná s fikcí a myslím, že by si kniha zasloužila lepší hodnocení!!!!! Autorka mě zaujala a určitě si přečtu její další knihu.

30.03.2020 5 z 5

Nezvladatelná láska Nezvladatelná láska Julie James

Opět pěkný příběh od mé oblíbené autorky. Více není co dodat!!!

30.03.2020 4 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Kniha je super. Příběh je děsivý a zároveň krásný.Nemohla jsem se od knihy odpoutat, dokud nebyl konec. Autorka mě svým stylem psaní a představivostí velmi zaujala a určitě si od ní přečtu další knihu.

29.03.2020 5 z 5

Hrana touhy Hrana touhy Eve Berlin

Tento díl mi víc sedl, než předchozí. Prostě jednoduchá erotická oddychovka.

28.03.2020 2 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Velmi zajímavá kniha. Napínavá od začátku, až do konce. Zaujal mě i styl psaní autorky. Určitě stojí za přečtení.

27.03.2020 4 z 5