Ninawimm Ninawimm komentáře u knih

Lovec duchů Lovec duchů Michelle Paver

Jedna z mých TOP sérií

17.10.2024 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Kniha mě už ze začátku totálně vtáhla a já nemohla odtrhnout oči. Měla jsem ji hned přečtenou. Moc doporučuji a těším se na další díl.

Zrádce přísahy Zrádce přísahy Michelle Paver

Tato série se stala jednou z mých oblíbených a už se těším až si přečtu další a také poslední díl. Jsem napnutá jak vše dopadne. Hrozně se mi líbí obaly knih. Podle nich je vidět že v jednoduchosti je krása. Příběh mě úplně vtáhl a doufám že dobře dopadne.

Toulavý duch Toulavý duch Michelle Paver

Moc dobře se čte a je tu již opět skvělý příběh Toraka a Vlčka. Líbí se mi nápad a je tu spoustu dějových zvratů které byste nečekali.

Bratr vlk Bratr vlk Michelle Paver

Myslela jsem si že to bude něco na téma Bílý tesák to znamená spíše povinná školní četba. Kniha mě ale upřímně překvapila. Moc se těším až si přečtu další díl

01.09.2024 5 z 5

Dobrodružství začíná Dobrodružství začíná Andreas Suchanek

Objevilo se to všechno tak najednou. V knihovně jsem najednou vídala šeptající les na každém kroku tak jsem si řekla že to zkusím. Rozhodně mě nezklamal, vidím to spíš jako povinnou četbu do třetí třídy ale pokud zrovna máte dlouhou chvíli zbavíte se. Celý příběh se odehrává v jednu noc, tím pádem je celkem rychlý. Doporučuji třetí až pátá třída.

13.08.2024 3 z 5

Rudá pyramida Rudá pyramida Rick Riordan

Dobrá kniha ne tak efektivní jako ostatní ale dobrá

13.08.2024 4 z 5

Hněv bohů Hněv bohů Rick Riordan

Tyto díly mě nebaví tak jako ty ostatní od tohoto autora. Nemají v sobě to kouzlo. Nýbrž ale příběh je dobrý, pěkná zápletka hezké zvraty. Kniha bych umístila někam doprostřed mého žebříčku. Není nejlepší ale není ani strašná

13.08.2024 3 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Dobré zakončení. Série mě bavila rozhodně doporučuji všem.

13.08.2024 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Překrásná dojemná kniha

Cress Cress Marissa Meyer

Skvělá kniha tedy nooo až na ten obal. Obal tohoto dílu se za mě povedl úplně nejmíň ze všech. To ale naštěstí neznamená že pokazil příběh. Pěkný díl a do příběhu nám přiběhla nadaná hackerka- a taky hysterka...

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Druhý díl jsem si moooc užila i když mě ze začátku tolik neuchvátil jako ten první. Scarlet si už od začátku přiřazuji k Červené Karkulce - buď je to obalem knihy nebo faktem že hledá babičku a do příběhu přiběhl Vlk......Noooo to úplně nevím ale pro mě je a vždy bude Scarlet rusovlasou a vyplašení Karkulkou, která hledá pomoc dokonce už i u Vlka.

08.07.2024 4 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Skvěle se četlo. Knihu jsem dostala od sestřenice a chystám se číst další díl. Byl to pěkný příběh, doporučuji spíš lidem kteří jsou v obraze ohledně romantiky. Určitě doporučuji všem.

Kletba rodu Bardulfů Kletba rodu Bardulfů Gareth P. Jones

Přběh byl mnohom leoší než Trnohhofovi. Byl takový no... méně šílený.... asi. Nakonec se mi líbilo jak se Mariel osvojila k vlkům. Tady u tohoto příběhu ani nepotřebujete další díl. Příběh mi připadá jaksi ukončený. Jako by chtěl autor říct: Mariel si našla novou rodinu. A tečka. A konec. A dál......a dál už nic

Zrada rodu Trnhoffů Zrada rodu Trnhoffů Gareth P. Jones

Trochu jsem se bála že děj bude stejný jako v 1. díle ale nebyl. Byl naprosto jiný a naprosto úžasný. Moc doporučuji všem!

Dědictví rodu Trnhoffů Dědictví rodu Trnhoffů Gareth P. Jones

Fajn příběh. Chybělo tomu to kouzlo jaké bývá v populárních kniháh.Ale jinak fajn. Překrásná obálka která zaujme. Autor knihy zdřejmě není v zabíjení sourozenců nováček protože na mě působil velmi zkušeně. Ale kdo ví.

Obléhání Macindawu Obléhání Macindawu John Flanagan

Will a Alyss jsou strašně rozkošní. A nejlepší na tom je že si to vůbec neuvědomují. Skvělá kniha doporučuji všem.

10.06.2024 5 z 5

Čaroděj na severu Čaroděj na severu John Flanagan

Nemám slov(v dobrém slovasmyslu)

10.06.2024 5 z 5

Výkupné za Eraka Výkupné za Eraka John Flanagan

Příjemná změna prostředí. Zápletka se liší od ostatních což tleskám protože napsat tolik dílů bez podobných zápletek se podaří málokomu. Z celé réhle série mě nejvíc baví okamžiky kde hraničáři mluví se svým koněm. A abych nezapomněla tleskám taky Janu Patrikovi Krásnému, který ilustroval obálky knih(pouze těch s pevnou vazvou) a pokud se nepletu ilustroval také sedmý smysl, který se mu také moc povedl.

10.06.2024

Alchymista Alchymista Michael Scott

kniha byla dobrá fajn příběh dobrá zápletka atd. Neměla ale takové to kouzlo jako hraničářův učeň nebo Alea dívka moře. Jakmile tam dlouho nebyla přímá řeč nudila jsem se. Jinak všem doporučuji

10.06.2024 2 z 5