NiniDeVallum NiniDeVallum komentáře u knih

Princova milenka Princova milenka Sabrina Jeffries

Nic moc. Neoslni neurazi.

14.11.2021 3 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Bohuzel drtiva vetsina knih, ktere vzesly z pera PW nejsou ztovna oslnujici. Pribeh dvou mladych lidi je sice romanticky a sladky, ale taky neuveritelne naivni az neni uveritelny. Navic pribeh po “prvnim roce” uz zacina byt hrozne prekombinovany a je proste nad me sily v nem uz videt neco vic… polovinu knihy se pribeh spise vlece a druhou je zas prekombinovany. Neni to necitelne, ale myslim, ze jednou stacilo.

11.11.2021 3 z 5

Úniky Úniky Julie Garwood

Me to nijak moc neoslnilo.. Je to ctive, ma to asi co by mit melo, jen to bylo nijake. JG ma i lepsi…

08.11.2021 3 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

(SPOILER) Kvuli obalce jsem se bala ze to bude spis “divci romanek”, nez roman pro zeny, ale at je to co je to bylo to fakt dobre. Postavy byly zajimave, pribeh me rozesmal i rozplakal. Autorcino pojeti “tvrdeho” sexu za tvrdy nepovazuju, ale to je individualni nazor. Trosku me nesedi casy cestovani jak autobusem tak autem ale to je jen muj zlozvyk “cestovat s googlem” a rypakovat s detaily. A to nemusi uplne sedet s realitou.
Pozor SPOILER: co mi prislo malinko moc bylo tehotenstvi na konci. Osobne by mi stacilo, ze se uzdravil a chastaji se na cestu. A dva nadory na mozku v rodine? Trochu fantazie by to chtelo..

05.11.2021 4 z 5

Tanec s diablom Tanec s diablom Sherrilyn Kenyon

Hezky pribeh, celkem zajimavy napad. Bohuzel predchozi dil jsem cetla uz davno a tak jsem trochu tapala na zacatku knihy, co se stalo. No nektere veci jsou trochu v mlze ale smysl to davalo i tak. Nebyl to sice buh vi jakej ficak, ale byl to pribeh, uzrpeni, lasky, odvahy atd. Me se to libilo.

26.10.2021 4 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Po par kapitolach jsem zjistila ze kniha volne navazuje na knihu Milovany nevlastni bratr, kterou jsem ja osobne jeste necetla. To jen tak mimochodem.

Dve tretiny knihy byly fajn, vtipny, smutny takova ta klasika tohoto zanru. Nicmene od chvile, kdy se dali dohromady mi to prislo uz jen “blboucky”… PW proste samostatne nepatri mezi me oblibene autorky.

25.10.2021 3 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Julie James

Nejak se nedokazu s autorkou moc szit. Docela dobre se cte, ale vetsinu knihy se v podstate nic nedeje a konec je nacpanej k prasknuti. Pro me je to vycpavka v mezidobi…

24.10.2021 3 z 5

Hřích Hřích Sharon Page

Nemuzu dat vic. Beru ze se kniha pohybuje spis v zanru Lady Fuckingham nebo De Sade, ale pulku knihy mi prislo ze to ctu podruhe, a stejne me to nejak neoslovilo, ani pribeh ani postavy. Nesedlo mi to.

22.10.2021 2 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

(SPOILER) Nemuzu dat plny pocet protoze v tomhle dile na me dolehla jeho obsahlost. Na jednu stranu autorka cte poutavym zpusobem krasny pribeh, ktery rozesmeje, trosku vydesi i rozplace (i kdyz min nez 1.dil), ale oba dily dohromady by se daly o kus seriznout. Navic konec tohoto dilu, cele “velke vyvrcholeni” s Alanem mi prislo hrozne rychle. Jako by autorka tlacila do knihy nejakou “vypln” a pak si najednou uvedomila, ze to uz musi ukoncit tak to udelala tak nejak zrychlene. I tak je to vynikajici roman, ktery si zaslouzi 85%:)

14.08.2021 4 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Tak tohle byla asi nejslabsi kniha tohoto dua co jsem zatim cetla:( jak uz je v knize zmineno “chybela ta spravna chemie”. Nemuzu rict ze se to nedalo cist, ale za ctivou povazuju knihu na trochu jine urovni. Tohle proste nefungovalo, nezaujalo. Proste jednorazovka, ale ne nejoblibenejsi.

04.08.2021 3 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

(SPOILER) Hodne veci mi tam chybelo. Neprislo mi to prilis propracovane nebo uveritelne, at uz pribeh nebo charaktery. Celkove mi prijde ze je to plne der. Jedna z nejvetsich - Cole po vypaleni prvni restaurace je milion v minusu ktery musi nejak zaplatit. Mozna jsem prilis negativni, ale nedokazu si dost dobre predstavit jak se z toho muze tehda jeste neznamy kuchar, kterych je v americe plno vyhrabat a stat se z nej milionar. Celkove je to takove moc pohadkove, jak napsala dooky scifi. Jako oddechovka dobry, ale nic moc zazitek.

28.07.2021 3 z 5

Borec Borec Julie Garwood

Nebylo to spatne. V pohode zapada stylem do serie. Trochu me par veci zklamalo. Situace se mohly trochu vic vyhrotit nebo zkomplikovat, ale chapu ze se proste drzi strankovani a osnovy. Za me velke plus hl.hrdina plavec:) ti maj snad ze vsech sportovcu nejlepsi postavu;)

24.07.2021 3 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

(SPOILER) Bylo to lepsi nez minuly dil, ale bylo to takove “pohadkove porno”. Ona Popelka bez domova, on typicky prototyp prince (bohaty, sexy) a to cele okorenene vysokou davkou sexu. Presto ze tenhle typ romanu mam rada, styl autorky mi moc nesedi. Neverim postavam, nejsou mi sympaticke, nemuzu se vzit do pribehu, ktery je vlastne o nicem, furt se mota v kruhu nebo v klise a sexu. Jedinou zajimavou casti bylo asi 20 str. v nemocnici, jinak nic moc.

18.07.2021 2 z 5

Sykot Sykot Julie Garwood

Tahle serie je pro me oddechovkou od toho co bezne ctu a to splnuje. Ctu tak jednu mesicne,nekdy vic nekdy min, ale nikdy vic po sobe protoze i tak mi prijde ze jsou vice mene na jedno brdo. Samozrejme pokazde je tam jiny zloun, ale hruby koncept je skoro vzdy stejny. Ctiva oddechovka za 3*

28.06.2021 3 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Kniha mohla skoncit minimalne o sto stranek driv. Ale cetla jsem horsi.

27.06.2021 3 z 5

Van Van Melanie Moreland

(SPOILER) Pulku knihy jsem mela dojem, ze uz jsem to cetla. I tak to byla dobra odpocinkova cetba a do posledni stranky jsem cekala, ze preci jen nejakym zazrakem se jim zadari si zadelat, zvlast, kdyz autorka pri kazdem popisovani intimnich chvilek, neopomnela napsat o velmi hlubokem vystrikani do posledni kapicky.. co uz.

24.06.2021 3 z 5

Nažhavený Nažhavený Julie Kenner

Sex, sex, sex, naznak nejakeho deje, konec… jo bylo to malicko ctivejsi nez 1. dil, ale ne o moc.. jednou a stacilo..

20.06.2021 2 z 5

Neodolatelný Neodolatelný J. R. Ward (p)

Nebylo to spatne, jen mi tam dost veci nesedelo…. Kdyz se nad tim zamyslim, pribeh nebyl spatny, postavy asi taky usly, jen to proste ve me nezanechalo zadny vyrazny dojem…

07.06.2021 3 z 5

Nezapomenutelná Nezapomenutelná J. R. Ward (p)

Nebylo to nejhorsi. Normalne nectu detektivky, ale tohle mi pripomnelo knihy J.Garwood, ktera ma podobne tema ale jasne jiny styl.
Kdyz jsem si uvedomila, ze jsem si pujcila knihy od autorky BCD, mela jsem chut je vratit... styl autorky v serii BCD mi absolutne nesedi (viz.me komentare v serii), ale rekla jsem si ze tohle je jiny zanr, tak snad to bude jine. A nastesti je to jine. Autorka ma sice urcity styl ale tady se deli o pohled na dej jen “ona” a “on”... neni to pro me uplne nejctivejsi styl ale pribeh byl zajimavy a jako detektivni antitalen jsem na vraha prisla az skoro na konci, i kdyz to vlastne autorka “vyrvavala” minimalne pulku knihy, ale co.
Myslim, ze to nebylo nejhorsi, ale nemuzu dat lip jak 3*. Moje ocekavani na vic * jsou nekde daleko.

05.06.2021 3 z 5

Princezna Princezna Nichole Chase

Opet preslazene, ze z toho trnou zuby. Ale bohuzel celkem nezazivne. Kniha se dobre cte, ale krome romantiky tam snad zadne jine emoce nejsou. Ta trocha drama co hrdinka proziva je stejne prebita romantickym rytirem , ktery ji ochrani... jako oddechovka dobry treba po nejakem dramatu, hororu nebo tak, ale jinak nic moc...

27.05.2021 3 z 5