NiniDeVallum NiniDeVallum komentáře u knih

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Romanticky pribeh zasazeny do prostredi gangu. Prostredi je mozna realisticke (kdo vi? Ja tam neziju), ale podobny pribeh je naprosto nerealisticky. Postavy jsou uplne mimo, jejich chovani jako deti.. hlavne teda chovani Leky, aby se ve 12 vydaval za 19? Neni to proste fyzicky mozne... od zakladu je to spatne postaveny pribeh, ktery kdyby nad tim autorka trochu premyslela by byl fakt dobrej.

12.03.2021 2 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Celkem zajimavy pribeh, velky ale nevyuzity potencial. Unos jsem necekala, ale vse ostatni bylo pruhledne. Myslim, ze mi to nesedelo. Chybely emoce, co ma takovy pribeh vyvolat. Trochu se bojim jak budou vypadat ty dalsi knihy, kdyz uz bylo naznaceno tolik... fakt nevim.. konec mi prisel pateticky...

09.03.2021 3 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Tak tohle bylo neco! Po dlouhe dobe jsem cetla knihu, ktera nenudila ani chvilicku. Mela vsechno, co od tohohle zanru cekam a i kdyz byl pribeh predvidatelny, mozna az ohrany, styl autorky byl pro me .... perfektni? Obalka mozna odrazuje, ale vysoke hodnoceni si urcite zaslouzi...
Skoda ze ma jen jednu knihu...

05.03.2021 5 z 5

Výzva k hříchu Výzva k hříchu Suzanne Enoch

Myslim, ze Vyzva de mi libila vic nez Plamen. Mozna lehce k zamysleni postaveni a moznosti muzu a zen ten doby. Ale stale lehke nenarocne cteni, troska erotiky a humoru s dobrym koncem.

24.02.2021 3 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Tohle bylo hodne dobre. Hlavne ten konec. Musim se priznat i slzicka ukapla. Ale na plny pocet byl zacatek moc zdlouhavej a uplne jsem nevidela smysl v popisech toho co bylo pred 11 lety.

07.02.2021 4 z 5

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Az na konci knihy jsem zjistila ze autorem je chlap a to me prekvapilo. Bylo to necekane:)
Ale zpatky k samotne knize. Dobre se cetla, byla vtipna a vubec takova jaka ma byt v zanru. Jedine na co jsem alergicka je slovo “prcinka”, ktere tady bylo pouzito ve spatnem kontextu. No proste mi tam vubec nesedelo, ale to je vina prekladatele. Co mi prislo uz pres caru je preslazeny konec... to ani nemuselo byt...

25.01.2021 4 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Jednoducha, ruzova, preslazena pohadka o Popelce. Jednohubka na vecer. Nema to nijak hluboky pribeh, ale presto se mi kniha libila. Autorka nezklamala:)

24.01.2021 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Vesela a prijemna kniha autorskeho dua, ktera ovsem netrva dlouho. Precteno ani ne za den. Pekne podany pribeh me velkou cast cteni nutil culit se na knihu jak debilek. Spickovani hlavnich hrdinu mi prislo vtipne. Ale konec mi prisel ze na par strankach se toho deje moc a ze se to deje, aby z toho vylezl co nejsladsi happy end, ktery je az kycovity. Ale jinak jo dobry.

20.01.2021 4 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

No u tohohle dilu jsem se smala i trosku plakala. Je sice trochu unavujici cist o dalsim napravenym holkari, ale jinak hezky podano. V ramci zanru jedna z nejlepsich, ale jako oddechovka.

04.01.2021 4 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Knihu jsem precetla pred par tydny (max), ale přiznám se, zapomnela jsem napsat koment i si ji dat do prectenych. Ted jsem rozjela 3. Dil a chtela si to pripomenout a no... v hlave moc nezustala. Takze hodnoceni spis strilim od boku. Vic se mi libi serie Briar U, asi autorka mezitim vylepsila svuj styl.

03.01.2021 3 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Prvni pulka byla zabavnejsi a celkem vtipna, druha byla spis jen o sexu a o tom, kdy si konecne poradne promluvi. Nic necekaneho v tomto zanru. Pripeh je presto pekny a funguje z obou pohledu. Libi se mi tenhle styl a dobre se cte.

10.12.2020 4 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Necekejte hluboke myslenky. Kniha je preste tim, co ma byt. Oddechovka. Je to prijemne cteni. Ale. Mal byl na zacatku hrozny kkt. V minulem dile mi prisel jako prijemny kluk, v tomhle se hlavne ze zacatku choval tak ze byt Anne, tak ho zabiju. Choval se jak male decko. Ona mi prisla az moc povolna, od zacatku zblba a po nekterych Malovych vybusich se clovek divil jak klidne to brala. Presto se mi kniha libila a az zase jednou budu mit naladu, prectu si ji znova:)

30.10.2020 4 z 5

Křehká láska Křehká láska Julie Garwood

Autorka de drzi zajeteho scenare. Tempo knihy, charakter postav je pokazde skoro identicke v cele serii. Pro me to funguje jako zmena oblibeneho zanru, ale po 5 knihach to zacina byt nuda i tak... uvidime treba priste prekvapi..

23.10.2020 3 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

S kazdou dalsi knihou mam autorku radsi. Zabyva se ve svych knihach problematikou od kterych jini lide davaji ruce pryc a delaji ze je nevidi. To se mi libi. Jasne je to sladarna jak blazen, ale presto... jen nechapu cesky preklad nazvu. Proc neni nazev jako v originale Stinger, proc je to Stingeruv pad, kdyz Stinger spis “povyrostl”, vyspel, dospel a uspel. Osobne si myslim, ze vystiznejsi by byl kdyz uz tak Stingeruv vzestup..

01.08.2020 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Mentalni pochody hlavni hrdinky mi prisly na bliti vetsinu knihy, hlavni hrdina byl zajimavejsi stejne jako jeho “problematika”, tezko rict co by na to rekl psycholog, ale rypat v tom nebudu. Pribeh celkem o nicem az na oziveni se sestrou, ktera ho v podstate zachranila jinak by to bylo jen on tom ze on potka ji, ani jeden neni normalni tak to daji dohromady... dalsi dil jen kdyz nebudu mit co dal cist...

30.07.2020 2 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Vahala jsem mezi 4-5*, ale myslim, ze si zaslouzila plny pocet. Kniha mela vse co od zanru ocekavat i kdyz bych ji mozna zaradila do cetby pro mladez nez dospele ale na to tam asi bylo moc erotiky-neerotiky. Charaktery postav byly zajimave, nebyly uplne jak pres kopirak presto byla petice bratru vzhledove klise pro nadrzene pubertacky. Konec prijemne navnadil na dalsi dil, jdu do toho:)

29.07.2020 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Kniha nebyla spatna ale mela skoncit mnohem driv. Posledni cast po usmireni uz byla hrozna natahovacka a cele by se to veslo do jednoho par strankoveho epilogu. Jinak napad peknej, provedeni dobry.
Edit: Dodatecne jsem jeste precetla pridanou novelu a musim rict ze ta byla uplne zbytecna:( hodne jsem premyslela o snizeni hodnoceni, ale nakonec nechavam za knihu... novelu jako by radeji ani nebyla...

20.07.2020 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Kdyz jsem si precetla anotaci, sla jsem dal. Nestala jsem o to knihu si precist... precetla jsem Vypoved a stale nebyla Turbulence na mem seznamu. Pak mi to ale nedalo a “dokopala” jsem se... A nelituju. Kniha se dobre cetla a ani mi neprisla natahovana jak psali jini. Po docteni me napadl jeden koment: Milé:)

19.07.2020 4 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Podle anotace jsem doufala v trochu lepsi pribeh, nakonec z toho bylo knizni porno, se slabym naznakem pribehu ktery byl smutne predvidatelny. Navic zrovna popisovany druh “erotiky” neni muj salek kavy... navic borka co stale opakuje “doriti” a “chichotajici se chlap”, bylo velmi originalni, i kdyz tam je mozna cast viny na sk prekladu... ale at nezeru, kniha je ctiva a rychle utece..

15.07.2020 2 z 5

Příběhy z kovářovic komína Příběhy z kovářovic komína Tomáš Holíček

Knihu jsem si zatim precetla sama, ale memu 18mesicnimu chlapeckovi se moooooooc libili ilusteace, hlavne certik na obalu. Kniha prikladem vzdelava a inspiruje k cinostem. Aspon teda ja si predstavovala jak si se synkem budem cist o peceni babovky a druhy den si ji upeceme spolu. Kniha splnuje vse co slibila, jednoduche pribehy o zivote na vesnici, jen je zalostne kratka, aspon pro me:) nezbyva nez doufat, ze se autor odhodla a vyda dalsi dil jak je naznaceno v doslovu.

15.07.2020 5 z 5