Nuttelka Nuttelka komentáře u knih

Nalezený Nalezený Erin Kinsley

(SPOILER) (Audiokniha)
Tak ani tady jsem nevěděla, co mám od děje očekávat, ale tušila jsem, že to nebude nic jednoduchého. Únosy a zneužívání dětí je něco strašného a vůbec si nedokážu představit, co oběti i rodiny musí prožívat.
Na hlas Kláry Cibulkové jsem si musela dlouho zvykat, její přednes postav mužů mi moc nesedl, ale jak čas plynul, už jsem to tak nevnímala. Malý Evan je pro mě velký hrdina a jeho dědeček Jack úžasná postava, jejich soužití mě hladilo na duši. Je to velmi smutný příběh, každá postava se s tím vypořádává jinak a když vyšetřování dlouhou dobu nikam nevede, je to velmi deprimující. Vyšetřovatelé mi také byli sympatičtí. Nakonec jsem ráda, že jsem si audioknihu zakoupila a poslechla.

09.07.2021 4 z 5

Zapomenutá vražda Zapomenutá vražda Jude Deveraux (p)

Jo, Jude to má vždy dobře promyšlené, jen je to občas takové překombinované a fantaskní :-)
Nenáročné oddechové čtení, jen teda ten konec tady byl moc rychlý a useknutý.
Ale pokud bude další díl, s chutí si ho přečtu, už opravdu potřebuju tu pravou romantickou linku mezi Kate a Jackem :-)

30.06.2021 4 z 5

Oprávněná vražda Oprávněná vražda Jude Deveraux (p)

Příjemná oddechová četba, žádné drastické scény a opět výborná trojka Kate + Sara + Jack :-) Není to nic závratného, ale je to prostě má milovaná Jude a od ní bych si s radostí přečetla třeba i jen recepty na vaření :-)
Každopádně doufám, že se v dalším díle už konečně dočkáme vzplanutí mezi Kate a Jackem, pošťuchují se, provokují a Kate stále dělá "vofuky", ach jo, chudák Jack :-)

25.06.2021 4 z 5

Druhá tvář Druhá tvář Ashley Audrain

(SPOILER) (Audiokniha)
Knihu jsem poslouchala jako audioknihu a Jana Stryková dala tomu ten správný šmrnc "lhostejnosti", atmosféru vyprávění, která k tomu sedla jak "prdel na hrnec" :-)
Vůbec jsem nevěděla, co mám od děje očekávat a po velmi krátké době jsem usoudila, že to opět pro mě bude velmi depresivní vyprávění. Osobně si vůbec nedokážu představit, či připustit, že se něco takového vůbec může dít. Pro mě je úplný základ vztah mezi matkou a jejím dítětem, že to je něco nepřekonatelného. Tady je úplný opak a je to opravdu psycho vyprávění. Za mě ani moc nedoporučuji ženám, které velmi touží po dítěti :-))) Představa, čeho všeho je malé dítě (v tomto případě Violet) schopné, jaké katastrofální následky to všechno má a dělá to vědomě, brrrr... prostě ďábel, který nezná meze. Manžel Fox mi vůbec nebyl sympatický, vlastně ani hlavní hrdinka Blythe, nedokázala jsem s ní soucítit, i když mi Violet naháněla hrůzu. Měla jsem i trošku problém s kapitolami, které se vracely do minulosti. A závěr? Vůbec mě nepřekvapil, tušila jsem to. A jedno velké plus, závěrečná hudba mi opravdu přivodila úplnou husí kůži na těle, i v těchto vedrech :-)

23.06.2021 3 z 5

Španělské léto Španělské léto Olrik

(Audiokniha)
Bohužel, díky nezáživnému a monotónnímu přednesu Libora Terše mi to zkazilo celkový dojem a nebavilo mi to... Škoda :-(

18.04.2021 1 z 5

Nový přítel Nový přítel Andrea Hansen

(Audiokniha)
Krátká lechtivá erotická povídka pro zpříjemnění nálady :-)

22.02.2021 4 z 5

Láska bolí Láska bolí Saša Nový

Tak já nevím... Na to, že mám knihy o klucích ráda, tak tady to nebylo to pravé ořechové :-/ Na mě tady bylo moc alkoholu, kouření (cigaret), čůrání, atd. A ani mě moc nezasáhl osud hlavních postav, což mě tedy mrzí a trošku se stydím. Ale volné pokračování si přečtu.

16.11.2020 3 z 5

Trochu moc Trochu moc Lydia Strong

Mike je prostě pitomec, ale svým způsobem je zlatej. Láska dělá divy a díky Tristanovi se z něj stává lepší člověk. Ráda jsem se ke klukům vrátila a určitě by mě bavilo i nějaké pokračování :-)

20.10.2020 5 z 5

Chraň mě před zlými muži Chraň mě před zlými muži Saul A. Lelchuk

Tak tohle není úplně můj šálek kávy, i když jsem se na knihu moc těšila. Přišlo mi to až moc přehnané a přitažené za vlasy. Takový James Bond v sukni. Občas jsem se musela do čtení nutit, dokonce mi tu i chyběl soucit s hlavní postavou. Nejvíc se mi líbil Ethan a klobouk dolů, že nevzal nohy na ramena :-) Nevím no, takový průměr a docela mi to mrzí...

29.08.2020 3 z 5

Skandální vztah Skandální vztah Karen Booth

Moje první přečtená HQ a vůbec to nebylo špatné, série Desire mi asi bude nejblíž :-)

05.08.2020 4 z 5

Dívka z 6E Dívka z 6E Alessandra R. Torre (p)

Jelikož Černé lži byly super, těšila jsem se i na tuto knihu, ale teda běda... Do půlky jsem se nudila, pořád jsem čekala, kdy se začne něco dít, dost přitažené za vlasy, proměna na jeden den v Brutální Nikitu, ale Jeremy dodal plusové body. Ale jak autorka píše, knihu buď milujete nebo nesnášíte, já jsem tedy neutral.
Ale neodradí mě to od toho, abych si přečetla další její počin Hříchy Hollywoodu.

11.02.2020 3 z 5

Deník coury Deník coury Marie Kratochvílová

Šmarjaaa, to byla blbost. Sice jsem to dočetla, páč jsem byla zvědavá, kam až je schopná zajít, ale takové chování jak její tak jeho... Ona totální blbka se sebevědomím až na půdu, poté úplně -náctileté ponižování a on fakt debil a ten konec? Úplně mi z toho bolí oči, nikdy víc...

07.01.2020 2 z 5

Boss Boss Alexander Stainforth (p)

Naprostá spokojenost, zamilovala jsem si oba dva a hned kupuju Alfa Bosse.
Příběh Tea s Erikem řadím mezi mé nejoblíbenější knihy, stejně jako od Elle Kenedy ON+MY a mé milované Muffinky a Koláčky od Thea Addaira❤️

06.01.2020 5 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Lex "Luthor", to je prostě číslo a s Gabi tvoří super pár, při jejich slovních přestřelkách jsem si připadala jak na tenisu :-))) Občas si myslím, že to bylo dost vyhrocené, ale jak se říká: nenávist a láska, to dělí od sebe jen malý krůček, i když zde to byla nenávist jen předstíraná... Jako oddechovku vřele doporučuji, bavila jsem se :-)

05.08.2019 5 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Všechny 3 díly přečtené za 4 dny, myslela jsem si, že série 3. dílem končí, ale kdepak... což nám závěr 3. dílu napovídá a jak jsem dohledala a jestli dobře pochopila, série má celkem 6 dílů a jeden finálový, tak jen doufám, že Baronet všechny postupně vydá. Protože potřebuju pokračování!!!

Jako byla to jízda, chytí vás to a nepustí, musela jsem pořád číst dál, abych zjistila o co vlastně jde. Jen prostě stále tápu, kam to zařadit, jelikož tento žánr mám ráda, nic podobného jsem ještě nečetla a teda fíííha, občas jsem se musela jít i zchladit :-))) Takových "samců - králů" kolem sebe, vůbec se Madison nedivím :-)))
Ale musím říct, že jsem asi o trošku víc fandila Natemu než Bishopovi.
Každopádně téma velmi zajímavé a jsem zvědavá, jak to všechno bude pokračovat dál...

10.05.2019 5 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Možná SPOILER

Také nemůžu hodnotit každou knížku zvlášť, beru to jako celek - jeden příběh... I když musím ale říct, že 1. a 3. díl jsou nejlepší :-)

Tessa s Hardinem mě zaměstnávali několik dní a musím říct, že i po přečtení na ně musím myslet, i díky tomu, že se určitě vypravím na filmové zpracování.

Musím říct, že i když teda Hardin byl fakt číslo, grázl, tak ho mám radši než Tessu, ježíš, jak ta mě místy vytáčela... Oba věčně na kordy, s každou stránkou jsem se bála, co zase vyvedou, čím si to zase všechno po*erou. A vždycky se něco našlo... Ale jak se Hardin postupně měnil a zklidňoval, strašně moc jsem mu držela palce.
Tessa je prostě Tessa :-) Díky Hardinovi se též změnila, zamotali si hlavu navzájem, láska, která jim vydrží až do konce života...

ALE... celý obrázek na Hardina a Tessu mi jaksi pokazil celý závěr série. Kdyby se celý děj ukončil ještě v časové linii, kdy oba studovali, max po studiích... Aby v očích zůstali stále jako "studenti", ale jak se pak hodně skákalo po rocích, řešili děti, těhotenství, prostě mi to k nim moc nešlo po tom všem, co se všechno řešilo a kvůli čemu byli stále na kordy, chápu, dospěli, ale...

KOMENTÁŘ K FILMU:
Kdo čeká kopii knihy, bude zklamaný, ale musím říct, že hlavní filmové postavy se mi moc líbily, filmová Tessa je mi mnohem více sympatičtější než v knížce a Hardin... bože Hardin, ten mi ale zamotal hlavu, uf... :-) Z knihy je tam asi tak 5%, ale i tak jsem z filmu nadšená, moje romatická dušička plesá. Jelikož je film přístupný od 12ti let, chápu, proč je to tak zpracované, i když spoustu věcí vynecháno a kdo knihy nečetl, úplně asi Hardina nepobere. Ale za mě tedy palec nahoru a díky filmu si koupím svou první knihu s filmovou obálkou, která se mi moc líbí a protože prostě HARDIN :-)

25.02.2019 4 z 5

Poirot a já Poirot a já David Suchet

Skvělé doplnění mezer a spoustu zajímavostí :-) Kdo miluje Poirota, musí si tuto knihu přečíst :-)

14.11.2016 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Jude Deveraux (p)

Prostě a jednoduše Jude a její knihy zbožňuju a celou její knižní rodinku Montgomeryjů a Taggertů :-) Nantucket jsem si opravdu zamilovala a hned z fleku bych se na ostrov vypravila, krásný to sen. Hallie s Jamiem opět super dvojka, Čajové dámy výborné :-) Celá série se povedla na výbornou a už teď se těším, co dalšího si pro nás Jude připravila :-)

30.01.2016 5 z 5

Pravá láska Pravá láska Jude Deveraux (p)

Po dlouhé době jsem opět sáhla po mé milované spisovatelce a prostě Jude nikdy nezklame :-) Příběh mě strašně bavil, Alix s Jaredem jsem si hned zamilovala a strašně jim fandila. Co se týče duchařské zápletky, tak pro mě to bylo tak přirozené, až úplně normální, jak to do děje zapadalo :-) Vůbec mi Caleb nevadil, bylo to zpestření a díky tomu bych na duchy i začala věřit :-) Kdo Jude milujete jako já, neváhejte a vrhněte se do čtení, já se vrhám na další díl...

17.01.2016 5 z 5

Jedině s tebou Jedině s tebou Lisa Renee Jones

No, nevím nevím, co si vlastně o knize mám myslet... Což se mi vůbec nestává :-))) Samozřejmě nejzajímavější byl zase konec knihy a očekávání dílu dalšího, jelikož stejně si to tak či onak přečtu, abych zjistila, co se vlastně s Ellou stalo. Ale co se týče Sary, ta mi v tomto díle vůbec nepadla do noty...

03.06.2015 3 z 5