Nuttelka Nuttelka komentáře u knih

Inspektor s velkým mozkem Inspektor s velkým mozkem František Niedl

(Audiokniha)
Jednoznačně Prévita miluju! :-) Pořád i nadále se budu opakovat, že je to skvělá postava a děkuji za výbornou interpretaci Jakuba Saice, který mu vdechl život. Jsem opravdu nadšená a doufám, že série bude pokračovat. V tomto díle Timothy řeší jeden případ za druhým, má 100% úspěšnost, jeho taktiky, povaha, "velký" mozek a že je prostě svůj, mě neskutečně baví. Je to vtipná detektivka, u které se opravdu nudit nebudete.

22.07.2022 5 z 5

Inspektor s velkým ptákem Inspektor s velkým ptákem František Niedl

(Audiokniha)
Zbožňuju inspektora Prévita a Jakuba Saice v jeho podání! Opět jsem se výborně bavila, Prévitovo příhody si budu ráda pouštět, když mi nebude do smíchu, jelikož on je prostě chodící pohroma... ve velmi dobrém slova smyslu :-))) Výborné hlody, průpovídky a zvířata k tomu, směji se ještě teď. Opravdu moc moc audioknihu doporučuji a nemůžu se už dočkat pokračování.

17.06.2022 5 z 5

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

(Audiokniha)
Skvělé!!! Já jsem nadšená! Moc jsem se u knihy - poslechu bavila a výkon Jakuba Saice je teda bravurní. Prévitovi vdechl ten správný šmrc a náboj. Jako policajt je osina v zadku snad pro všechny na oddělení, má své metody, ale není to žádný blbec, jen se na něj lepí jeden průser za druhým :-))) A jeho soukromý život, to je také výživné, budete se smát, ale i trošku soucitu v sobě najdete. Nemá to "chlapec" jednoduché a já se pouštím do dalšího dílu, jelikož mám dalšího svého oblíbence :-)

13.06.2022 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

(Audiokniha)
Se Shari to mám jako na houpačce, ale vždy jsem zvědavá, s jakým dalším příběhem nás překvapí. A jak mluví název knihy, je to doslova úplně přesné shrnutí, co se v knize odehrává. Jen si opět nemůžu pomoct a vidím zde inspiraci od úžasné Agathy Christie, kdy se mi celou dobu dralo do mysli filmové zpracování "Zkouška neviny". Celou dobu jsem si si říkala jestli to skončí stejným vrahem, budu opravdu zklamaná. Ale naštěstí se tak nestalo a musím přiznat, že mě kniha opravdu bavila.
Martina Hudečková a Libor Hruška ke Shari už také neodmyslitelně patří a jejich interpretace je opravdu skvělá. Takže já za sebe můžu vřele doporučit.

29.05.2022

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Řadím se do zástupu nadšených čtenářů. I když Matčin hrob je pro mě zatím taky top, tak i tento příběh vás pohltí od první kapitoly a nechá vás napnuté až do závěrečného vyřešení případu. A hip hip hurá, Josie a Noah, mám z nich radost :-)

06.04.2022 5 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Až na pár drobností jsem si pokračování Richarda s Katy moc užila. Místy moc přeslazené, až se mi kroutily prsty u nohou, hlavně jejich častá oslovení "miláčku, zlatíčko", nevím, prostě se mi to k Richardovi nehodí :-))) Většinu děje hodně dojemné, četla jsem se slzami v očích, jak mi bylo Richarda líto... No a úžasní kluci z BAM, úplně mi to navnadilo na jejich příběhy, těším se na ně a hlavně na Maddoxe. Malá Gracie byla úžasná, malá čiperka, která svého taťku naprosto zbožňuje...

23.02.2022 5 z 5

Plaváček Plaváček Martin Goffa

(Audiokniha)
Hned jak vyšla audioverze musela jsem začít poslouchat, Miko je prostě můj oblíbenec a tento díl se mi opět opravdu moc líbil. Až teda ten závěr, jak já nesnáším nespravedlnost, tak budu doufat, že třeba v dalších dílech budě k tomuto případu nějaká další zmínka? Nebo je to jen mé zbožné přání :-) A pořád Tereze nemůžu přijít na chuť :-)))
Martin Preiss a Libor Hruška mě opět přikovali k poslechu a moc povedené, tato dvojka je skvělá!
A moc se mi líbí doprovodná hudba k této sérii, prostě maximální spokojenost se vším :-)

17.02.2022 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

(SPOILER) Tak já nevím... Jsem zklamaná, vleklé rodinné drama, jak už tu několikrát zaznělo. Ani jedna postava si mě nezískala, Livie mě rozčilovala, Adam mi štval, že to všechno v sobě dusil sám, jenom proto, aby si Livie užila svůj den, svoji oslavu, na které lpěla 20let, nad čímž tedy kroutím hlavou. Čekala jsem, kdy se Marnie objeví na scéně, že se snad do poslední chvíle udál nějaký zázrak a přežila. Ani její smrt mě nijak nezasáhla a třešnička na dortu, její vztah s Robem. Prostě si mě děj ničím nezískal a musím si spravit chuť jinou knihou.

23.01.2021 2 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Ach... To bylo tak krásně pohádkově dojemné ❤️
Výborná oddechovka na odpoledne, která vezme za srdce.
Griffin je miláček hned od prvních řádků, bojovník, který se jen tak nevzdává, až jsem si říkala, že si ho Luca ani nezaslouží. I když si samozřejmě nedokážu představit žít s takovými strachy a jak moc je to omezující. A ty jejich dopisy, ty mě opravdu moc bavily :-)

22.01.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Opět velmi čtivé, stránky ubíhají před očima a jste zvědaví, kdo za tím vším stojí, kdo je vrah. Vyloženě zvraty se v tomto díle nekonají, všechno plyne tak nějak postupně a jsem opět ráda, že vrah se odkryje až skoro ke konci knihy.
Bryndza už je také taková sázka na jistotu, když si chcete přečíst výborně napsanou knihu :-)

21.01.2021 4 z 5

Americká královna Americká královna Sierra Simone

Tak tohle byla jízda, už jsem si říkala, kdy narazím na knihu, kde bude peprný milostný trojúhelník. I když chování Ashe je kopírováno od Christiana Greye, což mi trošku štvalo, tak Embry mi to vše vynahradil. Kniha plná sexu, ponižování, podřizování, ale i hluboké lásky a kdo na to není, ať to ani nečte... A Greer? No, šťastná to žena :-)
A já tedy potřebuju pokračování!

11.08.2020 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Krása! "Klišoidně" naivně krásná pohádka ála Pretty Woman :-) Láska vždy přichází, když ji člověk nejméně čeká a obvykle i na neobvyklých místech. Ryder je princ na bílém koni, Eden velmi citlivá, až se vůbec divím, že dělá to, co dělá (díky knize od A. Torre - Dívka z 6E vím, jak cam girl fungují) a Ollie je prostě zlatíčko. Moc povedená kniha tohoto žánru, doporučuji všemi deseti :-)

25.05.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

(SPOILER) Jako jo, kniha mě držela a nutila stále číst dál, čtyři hvězdy dávám jen díky poslední třetině knihy, kdy konečně na sebe hupli :-) Ale i tak to bylo takové divné, zamilovat se do sebe, když spolu vyrůstali, ano, nebyli sourozenci, našli se, jí bylo pět, jemu 12 a do 27 let být panic, i když pracujete pro gang ??? Na jednu stranu drsné, na druhou stranu moc pohádkové ? Asi jo... Nebylo to špatné, je tam vše, co se očekává, ale úplně na zadek jsem si z toho nesedla.

11.04.2020 4 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Po dlouhé době jsem sáhla do starších zásob, které čekají na přečtení a teď mě mrzí, že jsem si knihu nepřečetla už dříve.
Děj mě chytil už od první stránky a celou dobu jsem byla napnutá jak kšandy. Miluju knihy, kdy skoro až do poslední stránky nevíme vraha a odhalení je překvapující. Za celou knihu jsem si tipla správně jen jednu věc :-) Obrat v chování Samanty byl super a Carson, to je prostě miláček :-)
A co si budeme povídat, představa, co všechno se s naší myslí může dít a stát, mám úplně husí kůži.
Každopádně knihu doporučuji všemi deseti.

09.04.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Jeeee, to bylo krásné tradiční klišé, ale já to prostě žeru :-)
Allie s Kadenem mě moc bavili, výborná oddychovka, humor, jiskření, dojetí, láska... Kniha má vše, co od tohoto žánru očekávám.

26.10.2019 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

První seznámení s Kim a super. Mám přečtené všechny knihy od Bryndzy, takže srovnání Kim s Erikou mě neminulo, ale obě jsou výborné.
Čeká na mě celá série, tak jsem zvědavá, jaké případy na mě čekají, protože už z tohoto dílu jsem úplně rozhozená. Budu jen doufat, že vše je opravdu jen výplod fantazie, představa, že by se toto stalo, brrrr...

28.09.2019 5 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Opět super Frost Easton, řadím mezi oblíbené detektivy. I když hned od začátku víme, kdo je vrah, tak stejně na konci nás čeká ještě něco navíc a pro mě i překvapujícího, bylo mi Frosta opravdu líto.
A strašně mu přeji jeho krásnou neznámou... Moc se těším na další knihu s Frostem.

21.09.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Mám ráda detektivky, kdy skoro do poslední stránky nevím, kdo je vrah. Další super kniha s výbornou Erikou, úplně mám husí kůži z toho všeho, čeho jsou lidé schopní... Nikdy nevíte, jací jsou vaši sousedé, nebo lidé, o kterých si myslíte, že je dobře znáte.
Roberte, těším se na další tvé knihy s Erikou a s čím dalším na nás vyrukuješ :-)

11.09.2019 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Rushe jsem si oblíbila hned, Gie jsem musela přijít na chuť, ale jejich přestřelky a popichování mě moc bavily. Jsem zvědavá, jak se to všechno vyvrbí, vrhám se na další díl.

07.07.2019 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Ano, po přečtení této knihy si člověk uvědomí, že nic není samozřejmostí a musíme si vážit všeho, co máme...
Všechny nevděčníky, závistivce a nepřející lidi (dospělé i děti) bych do této doby nahnala, aby si to se vším všudy "užili"...
Anna má můj velký obdiv, co všechno si prožila a dokázala vychovat 9 dětí, klobouk dolů!

19.01.2019 5 z 5