NV09 NV09 komentáře u knih

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Začátek pomalejší, ale konec je pak úplná paráda. Určitě stojí za přečtení.

10.04.2022 4 z 5

Vůně citrónu Vůně citrónu Sam Xabyssus (p)

Boží kniha:) Příběh Sam a Alison mě úplně pohltil a jsem ráda, že jsem se jím mohla obklopit a zažít si to všechno s postavami. Knihu moc moc moc doporučuju. :)

29.12.2021 4 z 5

Den po dni Den po dni Olga Zbranek

ÚŽASNÉ!!! Kniha je naprosto skvělá. Jak by řekla sama autorka dávám ji bambilion hvězdiček. Nezvládla jsem ani čekat do adventu. :) Knihu strašně moc doporučuju čte se úplně sama, knihu jsem otevřela s tím, že nakouknu do první kapitoly a pak šup a byla jsem na konci. Autorka píše extra čtivě, a bude vás to bavit. Kniha je odpočinková zcela nenáročná a moc ji všem doporučuju. Těším se na další!!!

26.10.2024 5 z 5

Vždycky budeme mít léto Vždycky budeme mít léto Jenny Han

Tato kniha mě docela naštvala, čekala jsem od toho něco jiného. Přesto dobré čtení. Autorka prostě umí psát.:)

23.04.2023

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Jedna ze slabších knih od autorky. Ale i tak můžu doporučit.

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Je vidět že autorka umí skvěle psát. Bohužel z celé série hříšníci se mi tato líbila nejméně:(

Za vším hledej Bridgertonovy Za vším hledej Bridgertonovy Julia Quinn

Skvělá oddechovka jako zbytek knih od této autorky.

Tokijský motýl Tokijský motýl Emiko Jean

Tohle mě zklamalo tak hrozně moc. Od knihy jsem čekala teda daleko víc. Námět to mělo skvělí a já miluju filmy Deník princezny i Osobního strážce a tahle kniha měla být kombinaci toho obojího a vesměs i byla. Ale přišlo mi, že to bylo celé nějak divně podané a nějak mi to prostě nesedlo.

10.04.2022 2 z 5

Pěšky Kolumbií pod rouškou covidu Pěšky Kolumbií pod rouškou covidu Jan Rendl

Asi jediný můj problém pro s touto knihou je to, že jsem nebyla schopná se začít a do čtení jsme se musela nutit. Četlo se mi to teda dost těžko. Ale za to jsme se v knize dozvěděla spoustu informací, které pro mě budou i do budoucna dost cenné. Taky mi došlo jak moc dobře se v Česku máme a jak moc bych si měla vážit věcí které mám.

10.04.2022 3 z 5

Lásku nespočítáš Lásku nespočítáš Kira Gembri

Za mě tohle bylo jednoznačně zklámání. Hlavni hrdinové se chovali dost hloupě a nepochopitelně. Děj teda taky za moc nestál kromě toho, že to teda mělo přidanou hodnotu tým, že hlavní hrdinka trpí OCD, ale jinak to bylo předvídatelné a docela i nudné. Za mě teda určitě ne. Ušetřete si sklamání a kupte radši jinou knihu.

10.04.2022 2 z 5