oolinkaa oolinkaa komentáře u knih

Román o růži Román o růži Vlastimil Vondruška

Zatím pro mě nejslabší díl .. zápletka, vyšetřování , dějová linka - Vondruška to umí i lépe

02.02.2019 4 z 5

Potom Potom Morris Gleitzman

Škoda že jsem se dostala pouze k 2 dílu, takže neznám úplný začátek Zeldy a Felixe. Ale i tak to bylo krásně a čtivě napsané z pohledu dětí, co se ukrývají před nacisty. Doporučuji

04.01.2019 5 z 5

O holčičce z jiného světa O holčičce z jiného světa Aharon Appelfeld

Text napsan velmi jednoduše, také jsem knihu nasla v dětském oddělení v knihovně. Ale zároveň je příběh protkán myšlenkovými pochody, ktere se snad ani k 9letym klukům nehodí .. každopádně zajímavy příběh z války, kdy se děti ukrývají v lese, sami , v korunách stromů a čekají , zda se pro ně rodiče vrátí nebo ne..

02.01.2019 4 z 5

Letní štvanice Letní štvanice Robert Lawrence Stine

Jeden ze slabších dílů. Je taky možné, že již v dospělosti mi knihy tak moc nepřinášejí potěšení, jako v pubertě, kdy jsem serii SH hltala ... Děj nebyl špatný, v rámci možností, ale konec teda děs. Achjo

26.11.2018 2 z 5

Doprava - Encyklopedie Larousse Doprava - Encyklopedie Larousse neznámý - neuveden

Moc krásně propracovaná kniha o dopravě pro děti. Už dlouho jsem tak pěknou encyklopedii neviděla

12.11.2018 5 z 5

Slepí Slepí Alex F. Brady

TAk tohle nebyla kniha dle mého gusta. Velmi psychologicka, která jde velmi do hloubky duše.. asi dobře propracovaná, ale já toto neocenim

15.10.2018 2 z 5

Sběratel očí Sběratel očí Sebastian Fitzek

Wau.super. to bylo super. Celkem i psycho, číst o unesenych dětech při mateřské mi dalo zabrat. Ale velmi čtivé od první stránky.
Navíc kniha je jedinečná. Kapitoly a stránky jsou číslovaný pozpátku. Je to záměr :)

11.10.2018 5 z 5

Podívej, co všechno nákladní auto dokáže! Podívej, co všechno nákladní auto dokáže! Julika Winter

Další prima kniha od Svojtky s náklaďáky. Moc se nám libila, 2,5lety prcek ji ocenil

09.09.2018 5 z 5

Jak to chodí na statku Jak to chodí na statku Josef Švarc

Útlá kniha o 10 stran ze statku . Najdete zde zvířata, práci na poli , krapet textu a na každé dvoustraně i 3 úkoly pro prcky. Tuto sérii já to chodí ..jsme si oblíbili

09.09.2018 5 z 5

Veselý statek Veselý statek neznámý - neuveden

Moc pěkná zvukovka. Jen cudliky jsou nějak blbě udělané a syn nemá takovou sílu je zmáčknout. :/

V lese - Velká kniha zvuků V lese - Velká kniha zvuků neznámý - neuveden

Parádní kniha s obrázky a zvuky. Jen některé zvuky bych řekla že nevydávají to, co ve skutečnosti zvířata dělají. Ale jinak paráda. Máme knihu rádi

Jak to chodí u popelářů Jak to chodí u popelářů Josef Švarc

Velmi pěkná, ilustrovaná kniha pro děti. Minimum textu, obrázky zachycují práci popelaru, jak se s odpadky nakládá, likvidují apod.

Víš, co má v plínce myš? Víš, co má v plínce myš? Guido Van Genechten

tak to je opravdu vtipná kniha :D pobaví, a ještě naučí (snad) přechod z plenek na nočník a na wc..:)

20.08.2018 5 z 5

Co bude dál Co bude dál John Katzenbach

Nedočtena. Námět dobrý , ale nějak se to táhne, text je děsně nahuštěný na sobě, a ve finále to nemá ten spád, co by měl být. A představa, že se budu trápit cca ještě 350 zbývajících stran, to fakt ne..

23.07.2018 2 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Ač mám thrillery velmi ráda, ale vůbec mě to nebavilo, kniha mě nevtahla do děje. Kniha byla odložena a nedočtena, bohužel..

09.07.2018 1 z 5

Ta druhá Ta druhá Marta Rojals

Vůbec nevím co tím autor chtěl říct, nebavilo mě to, ničím neoslovilo.. nebudu ani dávat do přečtených, pac jsem to ve třetině zaklapla .toto fakt ne..

06.07.2018 odpad!

Vytoužené dítě Vytoužené dítě Catherine Chidgey

Nebylo to špatné, ale bylo to jiné, zvláštní. Neobvyklý způsob vypravovani třetí osobou.. občas mě místy kniha nudila, jindy jsem se ztrácela v ději a textu.. každopádně bylo to zase jiné, z pohledu ,, řádného,, Němce a ,,vymivani,, jejich mozků tehdejší ideologii. Pak se člověk nemůže divit, že měli Fuhrera rádi a podporovali ho, což následně vedlo k tomu, co všichni dobře známe..

24.06.2018 3 z 5

Záblesk Záblesk Agnete Friis

Nedočteno. Po 4 kapitolách odloženo, byla by to ztráta času, ani na jedné stránce mě kniha a ani styl psaní neoslovila.

17.06.2018 1 z 5

Katakomby Katakomby Madeleine Roux

První díl byl super, ale další dva nic moc. Přijde mi, jak kdyby to psala jiná autorka. Slabé 3* a už ted vím, že to znova číst nebudu.

02.05.2018 3 z 5

Údolí králů - Hrobky a zádušní chrámy západních Théb Údolí králů - Hrobky a zádušní chrámy západních Théb Kent R. Weeks

Úchvatná kniha o historii Egypta. Doplněno fotografiemi, obrázky, mapami.. a o spoustě informací ani nemluvím. Jsem ráda že ji mám v knihovně

18.03.2018 5 z 5