oolinkaa oolinkaa komentáře u knih

Slečna M. Slečna M. Caroline Woods

Taková kniha neurazí , ani nepotěší. Je plno lepších knih na toto téma. Navíc se mi špatně orientovalo v časové rovině, tak pak ke konci i v jmenech.. za mě tak 3* ,.víc ne..

16.03.2019 3 z 5

Veselá dobrodružství prasátka Peppy Veselá dobrodružství prasátka Peppy Neville Astley

Přečteno se synem několikrát. Peppa nás baví

17.02.2019 5 z 5

Peppa v knihovně Peppa v knihovně Neville Astley

Krásný příběh o Pepine.

17.02.2019 5 z 5

Lži, samé lži Lži, samé lži Lisa Jackson

První kniha od autorky.. nebylo to špatné , ač se začátek celkem táhnul. Do poslední chvíle napínave a nevěděla jsem, kdo a proc je vrah

07.01.2019 4 z 5

Dopisy z wehrmachtu Dopisy z wehrmachtu Marie Moutier

Zajímavé číst dopisy takhle pohromadě, ještě ke všemu z pohledu Němců, co byli ve wehrmachtu. Není to špatné..ale dle mě to není přečíst knihu od začátku do konce v kuse, spíš číst pár dopisů a dost..a po čase se k tomu zase vrátit, vstřebat dojmy, uhel pohledu a jejich vnímání .. ač dělali, co udělali, byli to také jen lidé , kteří milovali a meli doma svou rodinu a přátele

11.11.2018 4 z 5

Fontána Fontána Jonas Moström

Nebylo to špatné, některé pasáže velmi čtivé, jiné naopak zcela zbytečné. Ale určitě zkusím další knihy od autora

30.09.2018 4 z 5

Za černými dveřmi Za černými dveřmi Velvet

Vůbec mi to nepřišlo špatné. Je pravda, že konec byl trochu přitaženy za vlasy a asi by to takhle nefungovalo, ale na druhou stranu proč ne. A popisy z černých dveří neměly chybu .

10.09.2018 4 z 5

Svět kolem nás: Na stavbě Svět kolem nás: Na stavbě kolektiv autorů

Kniha se nám s 2letym synem velmi líbila

Bagry, traktory a náklaďáky Bagry, traktory a náklaďáky Andrea Erne

Velmi povedená kniha pro malé děti. Odklápěcí okénka, vozidla všeho druhu. Jo, to se nám líbí

Auta a náklaďáky Auta a náklaďáky Andrea Erne

Pěkná odklápěcí kniha o autech pro nejmenší . Super

Prokletí jantarové komnaty Prokletí jantarové komnaty Tomáš Kozák

Velmi pěkně napsané o hledání ,,pokladu,, Jantarové komnaty. Thrillerem bych to nenazvala , ale takový příběh s detektivní zápletkou. Mě se kniha líbila.

07.09.2018 4 z 5

Zelený traktůrek Zelený traktůrek neznámý - neuveden

Kniha není špatná, ale zvukově tam mohlo být více zvuků. Jinak ilustrace a celkově kniha textem a dějem ujde.

30.08.2018 4 z 5

Bagr jede na stavbu Bagr jede na stavbu Joachim Krause

Bezva nápad na rostoucí knihu. Vidim to prvně. Obrázky jsou krásně barevné, co zaujme každého prcka, kterého baví stavba, bagry, nakladače apod. Jen je důležité dávat pozor na stránky, aby se hned ty přídavné strany nevyrvaly.

30.08.2018 5 z 5

Velká kniha o velkých traktorech - a také o některých malých... Velká kniha o velkých traktorech - a také o některých malých... Lisa Jane Gillespie

Super obrázky s popisky, některé stránky jsou rozložitelné. Za nás prima

Jak to chodí na letišti Jak to chodí na letišti Josef Švarc

Další pěkná kniha ze série jak to chodí. Prijemne obrázky a příběh, syna kniha baví

30.08.2018 5 z 5

Nebylo to špatné. Mluví se tam o Židech za války,ale je to koncipováno do let 1946 až 48, tedy do období, které není až tak profláknuté. Je to čtivé, z pohledu dvou mladých lidí, ale některé pasáže a úseky jsou zbytečně zdlouhavé, nudné, zbytečné. Ale myšlenka knihy super.

23.08.2018 4 z 5

Podívej, co všechno policejní auto dokáže! Podívej, co všechno policejní auto dokáže! Julika Winter

pěkná kniha ze serie podívej, co všechno dokáže.. ale myslím si, že policejní auta jsou o stupínek hůř zpracované, jak ostatní díly. jak už psala paní níže, aut je minimum, spíše je to zaměřeno na policejní práci jako takovou. nicméně opět povedená kniha od svojtky.. nám se líbila

20.08.2018 4 z 5

Podívej, co všechno traktor dokáže! Podívej, co všechno traktor dokáže! Julika Winter

krásná poučná kniha o traktorech a pracích na poli pro nejmenší. doporučujeme

Stroje na statku Stroje na statku Christine Bietz

první obrázkový slovníček o traktorech a kombajnech. velmi kladně se synem hodnotíme..rádi si v knize listujeme a prohlížíme.. svojtka má prostě top knihy

Podívej, co všechno bagr dokáže! Podívej, co všechno bagr dokáže! Julika Winter

krásná poučná kniha pro nejmenší..