oolinkaa oolinkaa komentáře u knih

Skrýš Skrýš Johan Theorin

super super..takovou knihu jsem dlouho hledala, a jsem mile překvapena.. dost lidí mě odrazovalo, že budu zklamaná z konce, ale ne, mě se to líbí tak, jak to je.. doporučuji přečíst všemi deseti..:)

25.05.2017 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Ja byla z knihy nadsena..vyhovuji mi kratke kapitolky,ktere nuti cist dal..malinko jsem se jen ze zacatku ztracela v tom retrospektivnim psani,ale jak si clovek zvykne,tak v pohode..za me 4

12.05.2016 4 z 5

Zapomenutý faraon Zapomenutý faraon Philipp Vandenberg

Nádhera.. Další úžasná fakta o Tutanchamonovi!! Mám egyptskou dobu, takže se vrhnu do dalších..:-)

27.07.2012 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Několikrát čteno do školy, ale určitě si to zas někdy v budoucnu přečtu!

15.06.2012 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Nejlepší 1. díl..Nemá chybu..sice fantasy, ale díky tomu se dnešní mládež dostala ke čtení!! Ať žije alespoň pár knih, které donutí číst!!

15.06.2012 5 z 5

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

maturitní četba,ale ničím mě až tak neokouzlila..

15.06.2012 3 z 5

Válka s Mloky Válka s Mloky Karel Čapek

Nejdříve jsem se toho dost bála, ale bylo to kouzelné. Nemohla jsem oči odtrhnout. Určitě si ji přečtu někdy znova!

14.06.2012 5 z 5

Manželské hry Manželské hry C. D. Reiss

Úplně nevím jak tento žánr hodnotit . Obvykle romantiku a erotickou literaturu nečtu .. ale nemohla jsem prostě začíst. Strašne jsem se do děje nutila .. raději se vrátím ke krimi

29.08.2023 2 z 5

Od 3.dilu mě nikdy HP nebavil tolik , jak první dva díly . Nyní čtu rereading HP a musím říct , že postupem času a věku jen pro mě kupodivu tento zatím nejlepší , uvidíme jestli to předčí ještě další následující díly. Snažila jsem se odprosit od filmu a vnímat děj čistě z knížky a olala , konecne mi příběh začíná zapadat do sebe a postupně začínám rozkrývat i osoby jako je Cervicekt, Tichošlápek atd..super , vrham se rovnou na Ohnivý pohár , nemůžu se dočkat , jak to vše dopadne

13.02.2023 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

2.dil a zřejmě i poslední ,,dětský ,, . Dalsi ročníky už bude přibývat zlo a dej se hodně přesune mimo budovu školy . Každopádně pro mě asi nejhorší díl, Lockhard mě neskutečně štval , nemám ho ráda a kapitoly s ním bylo jedno velké utrpení . Jediný Dobby mě zachraňoval..

12.02.2023 4 z 5

Pacient Pacient Jasper DeWitt

Začalo to tak slibně , říkala jsem si, wau , po dlouhé době prima kniha z psychiatrického prostředí.. a potom je konci se to pro mě stalo velmi nereálnou slataninou a já si jen říkám , proč ? Velká škoda

20.11.2022 2 z 5

Hypotéza zla Hypotéza zla Donato Carrisi

Velmi povedené , lepší jak Našeptávač. Kniha měla spád, celou dobu jsem čekala , jak to všechno dopadne .Jen mi asi malinko vadí nedotažené osobní příběhy Mily a její dcery , případně Goran tam byl na jednu větu , přijde mi to škoda

24.10.2022 5 z 5

Rande na balkoně Rande na balkoně Felicia Kingsley

Hodně jednoduchá oddechová romantika ze současnosti a těžké době lockdownu. Doporučuji . Přečteno za jeden večer

22.03.2021 5 z 5

Zrůda v mé posteli Zrůda v mé posteli Ann River

Téma jako takové šílené a strašné. Jinak celkem dobře napsané , mělo to spád a chytlo mě to od první stránky . Nicméně na to téma toho tam bylo méně , než samotné vypravování jeho ženušky , která defacto nic nezmohla a nebo resp neměla koule na to, aby něco udělala .. příležitostí měla celkem dost si myslím

04.10.2020 4 z 5

Kdo chytá v síti Kdo chytá v síti Marika Pecháčková

Kniha mě až tak nezaujala, film jsem zatím neviděla, takže nemohu porovnat. Spíš to beru jako takové doplnění dokumentu. Každopádně je to realita a nechápu , proč někdo odpírá číst tuto knihu 12-14letym holkám. Jen ať si přečtou , jak snadné je do toho spadnout . Každopádně nějaké rozhovory méně záživné , někdy špatně napsané daným stylem .. takový průměr

18.07.2020 3 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Nemohla jsem se začíst. Čekala jsem tu pravou strašidelně tajemnou atmosféru, která probíhala u prvního dílu , ale nedostavila se. Jako nebyla to nejhorší kniha, asi o chlup lepší jak sídlo Craven , ale působilo to na mě moc pohádkově a přeplácaně . Určitě by šli jednotlivé akce nějak rozepsat, aby to chytilo tu správnou linku, ale nedělo se tak. Škoda

29.06.2020 4 z 5

Tajemství abatyše z Assisi Tajemství abatyše z Assisi Vlastimil Vondruška

Tak tento díl mě fakt nezaujal , nebavil. Bylo to moc krestansky založené .. musím přejít na další , snad již zazivnejsi díl

28.01.2020 3 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Bomba duchařina. Sice mi malinko přišlo přitaženy za vlasy to zombie E. , Ale jinak super. Momentálně pro mě nej kniha 2019

15.08.2019 5 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Čtivé, rychle ubíhající kapitoly, které nutí číst dál a dál, aby čtenář věděl, jak to vše dopadne. Bylo to zajímavě propletene, a takovýhle konec asi nikdo na začátku nečekal. Nebylo to špatné

22.06.2019 4 z 5

Nová dobrodružství prasátka Peppy Nová dobrodružství prasátka Peppy Neville Astley

Syn peppinu miluje. Krátké příběhy a obrázky, které upoutají každého malého čtenáře. Příběhy jsou i zfilmované

05.01.2019 5 z 5