orangerose orangerose komentáře u knih

Labyrint Labyrint Suou Kózuki

dobré příběhy o tom co chce člověk nejvíc a dojede na to - jak to nemá byt v reálu( v manga komixu ) , a nepoučí se :)

21.05.2017 5 z 5

Kde je vlk, tam je hra Kde je vlk, tam je hra Lisi Harrison

teto knížka mně bavila ještě víc jako předchozí díly - jsou taky úžasné,téhle mega vícccc :D, proč - je o mojí oblíbené monsterce Clawdeen :)

15.05.2017 5 z 5

Můj soused Ghúl Můj soused Ghúl Lisi Harrison

krásné pokračování Monster High - konec mně nejvíc pobavil, dokonalost sama tato knížka, vrhám na 3 díl :D

08.05.2017 5 z 5

Piráti z Karibiku - Kompletní obrazový slovník Piráti z Karibiku - Kompletní obrazový slovník Glenn Darkin

Dokonalost :D

07.05.2017 5 z 5

Zatmění: Oficiální ilustrovaný průvodce filmem Zatmění: Oficiální ilustrovaný průvodce filmem Mark Cotta Vaz

Krasná knížka , info o filmu, knížce

07.05.2017 5 z 5

Nový měsíc: Kompletní ilustrovaný průvodce filmem Nový měsíc: Kompletní ilustrovaný průvodce filmem Mark Cotta Vaz

Zase info jak o knížce a filmu ,je božííí

07.05.2017 5 z 5

Stmívání: Kompletní ilustrovaný průvodce filmem Stmívání: Kompletní ilustrovaný průvodce filmem Mark Cotta Vaz

Super knížka , info o filmu i knížce

Stmívání: grafický román. Díl 2 Stmívání: grafický román. Díl 2 Stephenie Meyer

opět krásná manga - super pokračování :)

Stmívání: grafický román. Díl 1 Stmívání: grafický román. Díl 1 Stephenie Meyer

krásná manga o Stmívání

03.05.2017 5 z 5

pěkný bonus o postavách se stmívání , i jejich minulosti , božííí knížka :)

S příšerami v jedné lavici S příšerami v jedné lavici Lisi Harrison

jednoduše úžasnááááá knížkaaaaa :D

02.05.2017 5 z 5

Vampýrská akademie: filmové vydání Vampýrská akademie: filmové vydání Richelle Mead

Mně se líbila série Vampýrská Akademie i film- tato knížka je bonus jak filmu ,tak i série VA , je to trochu jinak než ve filmu , ale to mně nevadí :)

P.S: souhlasím s Dorisek :)

20.04.2017 5 z 5

Tokijský ghúl 3 Tokijský ghúl 3 Sui Išida (p)

pěkně akční téhle díl této mangy , to jsem zvědavá jak bude pokračovat :)

23.03.2017 5 z 5

Sběratel trofejí / Otevřená sezóna / Mimo dosah Sběratel trofejí / Otevřená sezóna / Mimo dosah Charles James Box

Na to že jsem na tuhle knížku našla v levných knihách náhodou za 69 kč , jsem překvapena příběhy 3 revírníka Joea Picketta- Sběratel trofejí - to mně trochu připomnělo Dextera knižní sérii, pěkně akční a zamotaná,
Otevřená sezona - nečekaný děj a dobrý příběh,
Mimo dosah- pěkně nečekaný konec - celá knížka je výborná detektivka. :)

22.03.2017 5 z 5

Upíří žezlo Upíří žezlo Monika Šnaiberková

jako oddechovka je dobrá, ale nic víc zajímavého ..... :(

20.02.2017 odpad!

Démon stínů Démon stínů Lenka Dostálová

začátek knihy ne a ne začíst, nakonec je tato knížka dobrá oddechovka :)

P.S:
ale pokračovat v dalších dílech této série nehodlám

15.02.2017 odpad!

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

krásná knížka k selekci- povídky o královně ,princi, stráži-Aspen , miláček- všechny byly krásné, ty kresby jsou dokonalé, plus ty bonusy - mně bavila , určitě vrátím těmto knížkám ze série selekce :)

09.02.2017 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

tědka je z pohledu dcery Eadlyn- Americy a Maxova, Eadlyn je na začátku hrozně rozmazlená , ke konci knížky se změní k lepšímu, selekce pánská- zase něco nového a rozdílnějšího, Knížka Dcera - mně nadchla , líbí se mi, a určitě půjdu do pátého dílu selekce- koruna, až vyjde , tak jí chci mít v ruce a přečíst si ji :)

07.02.2017 5 z 5

První První Kiera Cass

pěkně napínavá, krásná obálka , dopisy Maxona - jsou nej , konec je dokonalí až pohádkový :)

05.02.2017 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass