oresvo oresvo komentáře u knih

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Příběh se mi velmi libil, četl se prakticky sám.
Bylo to vtipné, romantické, erotické. Nemělo to žádná hluchá místa.
Nova se vrací do rodného města, musí se postarat o sestru, začít nový život.
Ronan se našel v roli trenéra.
Ti dva jsou proste ,, dvojka ,,
Doporučuji přečíst.

30.06.2023 5 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

Jako bylo to pěkné, romantické , celkem i vtipné. Ale abych pravdu řekla trochu jsem se musela občas nutit číst dál. Nemělo to tu správnou šťávu. Asi mi chyběl nějaký větší zvrat. Nějaké překvapení . Trochu toho přetahování se .

28.05.2023 4 z 5

Znovu od začátku Znovu od začátku Kylie Scott

Tuhle autorku mám ráda a její knihy taky.
Tahle se mi taky líbila. Je sice kratší ale zase tam nebyly hluchá místa.
Kniha i příběh byl milý. Takový oddechový.
Těším se na další příběh.
Clem přijde o paměť, uci se vše od začátku, lidé kolem ni co ji znali ale mají v sobě minulost. Její minulost. Dost lidem ublizila a teď se snaží to napravit .
Ed je hodný potetovaný frajer co má srdce( i když zlomené ) .
Jejich příběh je tak trochu červená knihovna, která pohladí romantickou duši.

11.05.2023 5 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

Miluji příběhy z prostředí boxu a bojovníků, tady ten příběh se mi libil. Nejlepší byl konec .
Mám ale jednu výhradu. Autorka moc opisuje jejich pocity, sex ( průnik a osahávání ) kdyby toho bylo méně bylo by to dokonalé.
Mav je zlomený kluk , kterého jeho otec nemiloval. Má ale odhodlání stát se nejlepším . A jde si tvrdě za tím.
Reece je fajn holka, možná trochu ustrašená ale i ona se nakonec vyloupne v sebevědomou ženu.
Líbila se mi i Reakce ( pomoc ) Remyho, je to proste fajn chlap.

16.02.2023 5 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Dlouho jsem váhala, ale jsem ráda, že jsem si to přečetla. Děj pěkně plynul, bylo to vtipné, romantické, jediné co mi chybělo byl lepší konec. Ten závěr byl během jedné stránky hotový. Žádný epilog. Doufám, že druhý díl bude o Evanovi.
Je to příběh kdy si kluk začne s holkou ze špatného důvodu ale s dobrým koncem.

12.02.2023 5 z 5

Psanec Psanec T. M. Frazier

Navazující příběh na Kinga. Dobře se četlo, kdo má rád Kinga bude mít rád i tohle. Mělo to napětí, zápletku, drsné motorkáře a love story.
Doporučuji každému kdo má rád drsné chlapy. Bear není typický klaďas. Ale má svou čest, uznává hodnoty klubu. Nakonec to dokáže skloubit .

06.12.2022 5 z 5

Boss Boss Marcy Jell

Tahle kniha mě bavila snad hned od 1. Stránky. Celou dobu byl příběh vtipný, svižný, děj pěkně plynul. Zhltla jsem to na dva zátahy.

Zane je boxer , malinko namachrovanej, ale sympaťák.
Zoe je pohodářka. Nic neřeší, ale má pro strach uděláno. A nebojí se ani takového chlapa jako je Zane.

Ano byla to sice malinko pohádka ale tahle knížka ve mě zanechala hřejivý pocit .

30.09.2022 5 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Autorka je dobrá. Ale ten začátek mi přišel dost zdlouhavý. To okecávani, opisování situace mě trochu nudilo.

Samotný děj je ale moc pěkný.
Aiden mi přišel takový samotář, co nedává najevo jakékoliv pocity, přitom měl Van velice rád od začátku.

Van je pohodářka, na to čím si prošla neuvěřitelná optimistka, hodná holka.

Konec nezklamal.

21.09.2022 4 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

První knížka od této autorky . Jako jo líbila se mi , ale na plný počet to nebylo. Bylo tam spousta vtipných hlášek, ale spíš mi to přišlo jak pro nactileté a to já už bohužel nejsem .
Na to kolik aktérům bylo let mi to úplně nesedelo. Takové chování si dovedu predstavit u lidi okolo 20 let a né skoro u třicátníků.

24.04.2021 4 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Mě se ta knížka ale vážně líbila. Od začátku mi to přišlo vtipné, tak trochu romantické. Pak byla i zápletka , drama , nakonec i pěkný konec .
Četlo se to pěkně, nenudila jsem se u toho.

23.04.2021

Miláčkovo pokušení Miláčkovo pokušení Johanna Lindsey

Miluji její knížky . Vždy si u nich odpočinu, hlavně si pamatuji o čem kniha byla .

21.04.2021 4 z 5

Dar lásky Dar lásky Julie Garwood

Další skvělá knížka od mé oblíbené autorky.
Gabriel byl od začátku normální chlap . Co ví co chce, stará se o svůj klan a svého syna .
Johanna byla neskutecně odvážná , vzhledem k tomu čím si prošla.

Příběh je krásný,zahřeje na duši. Četlo se velmi dobře, nebyly tam žádné nudné pasáže .

17.03.2021 5 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Tahle kniha mě bavila ještě víc jak to předešlá ( PS: nesnáším tě ). Humorná , romantická, dobře se četlo.

13.03.2020 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Přečetla jsem jedním dechem, sice první díl byl malinko lepší ale i tohle bylo hodně dobre. Libi se mi jak se vrací autorka k předešlému paru ????

10.01.2020 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Kniha se četla sama, bylo to humorné . Cala jsem si zamilovala hned od začátku , Avery jsem chápala , vzhledem k tomu co se ji stalo. Po přečtení jsem hned sáhla po dalším díle .

06.01.2020 5 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Příběh se mi velmi líbil, Jason byl jako puberťák a ona hodná paní učitelka. Příběh se četl velmi lehce a rychle . Byl vtipný a romantický.
Knížka mě celkově pobavila ????

14.09.2019 5 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Precteno na jeden zátah, kniha je napinava, romantická a pobaví.
Velmi pekne napsáno a přeloženo.

06.05.2019 5 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Druhy díl , libil se mi, bavil mě i příběh a je super když v knížce je zmínka o lidech z předchozího dílu .
Mal mě bavil hned od začátku, takový komik , tykvička mi byla hodně sympatická. Sice mu hodně rychle odpustila ale ona asi taková proste je ????.

11.04.2019 5 z 5

Jacob Jacob Kinga Litkowiec

Popravdě jsem čekala trochu víc napětí, mafiánské akce.
Avery mi přišla strašně ustrašená a pak jako když přepne. I když má k dobru, že mu hned nedala.
Jacob mi byl sympatický, sice měl malinko úchytné choutky ale i tak byl fajn.
Bavil mě i Carter. Doufám, že se dočkáme i jeho příběhu.
Tenhle díl mi přišel jako úvod k dalším knihám .

16.08.2024 4 z 5

Následuj oheň Následuj oheň Hope Marks

A mě se to libilo. Takové milé čtení na léto. Oddych u bazénu . Žádna velká akce se tam neodehrává ale neurazí. Takové spíš milé.
Dylan je zlatičko. Takový medvídek i když je to pořádnej chlap . Hayley to měla těžký. Ze začátku mě štvalo proč nekopla Luka do zadku už dřív. Chápala jsem její obavy.
Nejvíc mě štvala Dylanova máma. Takové jednání bych nevydejchala.
Každopádně kdo se chce jen pobavit tak tady dostane co očekává.

10.06.2024 4 z 5