oresvo oresvo komentáře u knih

Spoutej mě láskou Spoutej mě láskou Johanna Lindsey

Tenhle příběh se mi moc líbil. Četla jsem již několikrát.
On neohrožený rytíř, ona bohatá dědička.

17.08.2019 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Četlo se to dobře ale asi mi to stačí přečíst jednou, nezanechalo to ve mě žádný dojem. Jako lehká letní oddechovka.
Příběh byl docela předvídatelný , konec taky. Ale děj mi přišel trochu strohý .

17.08.2019 3 z 5

Není rozkošná? Není rozkošná? Susan Elizabeth Phillips

Vtipná, romantická, další z úžasných knih od této autorky.
Určitě doporučuji .

12.08.2019 5 z 5

Ďábel nosí kilt Ďábel nosí kilt Suzanne Enoch

Taková letní oddechovka, ale dobře se to četlo.

12.08.2019 4 z 5

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

Kniha se četla sama, líbilo se mi , ze je akce hned od začátku. Příběh se mi taky libil i když na můj vkus Fallon roztahovala nohy nějak moc snadno. Ale i tak jsem četla jednom dechem.

16.06.2019 5 z 5

Niccolo Andretti Niccolo Andretti Parker S. Huntington

Miluji příběhy z prostředí mafie, škoda jen , že nebyla lepší, rozsáhlejší zápletka. Ze začátku autorka vše moc okecává. Takže rozjezd byl slabší.konec celkem ušel. Neříkám , že to bylo špatné, ale po pár dnech už si asi nebudu úplně pamatovat o čem to bylo.

26.05.2024 4 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Nápad na příběh se mi líbil, bylo tam pár vtipných momentů, ale bylo to na mě moc zdlouhavé. Než se něco stalo tak to bylo zbytečně natahované. Moc se okecávalo to okolo.
Za mě to na plný počet není.
X je bohatý ale hodný člověk, má malou dceru co je super .
J je mladá a neměla štěstí na práci . Malinko přidrzlá ale taky fajn.
Líbily se mi postavy okolo. Jen nevím jestli se mi chce pouštět do dalšího dílu . Nemám ráda takové to plácání o ničem. A opisování citů kolem dokola při každé myšlence.

10.05.2024 4 z 5

Dotek temnoty Dotek temnoty Scarlett St. Clair

Podle recenzi jsem měla obavy co to bude . Ale dals jsem tomu šanci a nelituji. Nádherný příběh.
Na začátku jsem to srovnávala s tím co znám z dějin, to byla chyba . Jak jsem se začetla, nemohla jsem knížku odložit. První polovina knížky je taková plná očekávání a pak to nabere celkem rychlé obrátky . Líbil se mi konec . Je tam i jeho pohled na věc .
Po přečtení knížky mi zůstal úsmev na rtech. A to je to co jsem od knížky. očekávala.

01.05.2024 5 z 5

Chladný král Chladný král M. V. Jírová (p)

(SPOILER) Moje první fantasy a jako bomba.
Je to erotický fantasy román. Rozhodně to není pro jemné duše typu červená knihovna.
Ale jako bavilo mě to od začátku až do konce. Az na konci jsem zjistila, že to má i pokračování. Tak šup sem s ním .
Přiběh je sice v daleké budoucnosti ale jako by se člověk vrátil do středověku, Mes je dajn , sice u všeho hned vzdychá, ale libila se mi. Kardas je démon. Ale vlastně je mi taky sympatický tím , že dokáže mít rád i někoho jiného než jen sám sebe .
Moc se mi líbilo, že se střídají pohledy Mes, Kardase a krále.
Už hodně dlouho mě knižka tak nebavila.

22.02.2024 5 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Perfektní zakončení téhle série . Autorka nás navnadila na další příběhy jezdců. Tak snad další bude následovat.
Aiden se zde ukazuje jako klaďas . Elsu miluje a je vytrvalý a vlastně trpělivý. Elsa se konečně dozvídá svou minulost.
Za mě super série .

27.10.2023 5 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

První polovina knihy se celkem vlekla, druhá už byla lepší a konec byl pak dobrý.
Příběh měl hlubší myšlenku. Bylo tam určité drama, tajemství.
Ale nezanechalo to na mě hřejivý pocit. Občas jsem se i musela trochu nutit do čtení.
Beya byla holka s matkou narkomankou, s odporem ke kontaktu s druhou osobou, Samson byl popisován jako zbohatlik, ale měl tajemství.

09.08.2023 4 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Tijan (p)

Jo ten začátek byl trochu zmatený. Ten kdo to překládal nebyl úplně můj šálek kávy, ale ten příběh byl super . Bylo to vtipné, napínavé, romantické a chvilkami i erotické.
Fajn zápletka.
Kash je záhadný frajer, Bailey je mozkovna. Chytrá holka co to někam dotáhne.
Je pěkné vidět jak se dva světy střetnou. Těším se na druhý díl.

20.02.2023 4 z 5

Stůj při mně Stůj při mně Marcy Jell

Mě se to líbilo. Škoda, že to má tak málo stránek. Ale i tak se to četlo velmi dobře, bylo to vtipné, romantické.
Sice ten konec se vyřešil moc rychle bylo to pěkné čtení.
Těším se na další díl.

14.03.2022 5 z 5

Nebezpečná touha Nebezpečná touha Marcy Jell

Mě se to teda líbilo.
Od začátku to mělo vtip. Náboj.Žádné zdlouhavé chození kolem horké kaše.

Nenudilo mě to.

13.03.2022 5 z 5

Sliby chyby Sliby chyby Winter Renshaw

Takové lehké čtení. Neurazí ale ani nenadchne.
Romantika tak k bazénu .

26.02.2022

Zimní zámek Zimní zámek Alexander Stainforth (p)

Příběh byl napínavý, poutavý , ale chyběla mi tam víc romantika .
Milostná linka mezi hlavními hrdiny byla popsaná hodně vlažně. Spíš byl důraz na záhadu, tajemství .
Byla jsem zvědavá jak to dopadne, dočetla jsem ale podruhé už číst nebudu.

19.12.2021 3 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Byla to pěkná oddechovka, ona byla docela zvláštní, on měl neskutečnou trpělivost , příběh se četla pekne, svižně , žádné zdlouhavé scény . Ale na plný počet * to nebylo.

14.04.2021 4 z 5

Láska a čest Láska a čest Julie Garwood

Příběh byl krásný ale na mě místy zdlouhavý.
Ona se sice bála svého bratra ale Duncenovi prakticky hned padla kolem krku.

Ale jako romantické oddechové čtení to jde .

24.03.2021 4 z 5

Mumie se vrací Mumie se vrací Max Allan Collins

Knihu jsem četla hned jak jsem uviděla první díl v kině. Moc se mi to líbilo . Krásně napsané , člověka dej vtáhne do příběhu.

14.03.2021 5 z 5

Svatba Svatba Julie Garwood

Druhy díl mě bavil . Bylo fajn cist jak dopadli hrdinové prvního dílu.
Connor byl tvrďák, Brenna naivka, až moc rychle střídala emoce , prakticky nekladla žádný odpor se svatbou ani ničím jiným.

Ale jinak jsem to četla velmi rada . A bavilo mě to .

14.03.2021 5 z 5