Pája699 Pája699 komentáře u knih

Krvavý anděl Krvavý anděl Franck Thilliez

Styl psaní je jiný, než jsem od autora zvyklá, ale i tak jsem se tím prokousala :-) Jak už tu bylo řečeno i já první díl četla bohužel až jako čtvrtý :-( Na druhou stranu jsem ráda, že konečně vím, jak to bylé celé a od začátku s Sharkovou manželkou. Teď vše zapadá na své místo. Příběh velmi brutální, brutální a nemilosrdný vrah, který je vždy o dva kroky na před. Jelikož čtu Cartera, tak už jsem na ledacos zvyklá :-D Určitě bych nedoporučila slabším povahám. Mě příběh bavil a zaujal.

09.08.2021 4 z 5

Malá lhářka Malá lhářka Lisa Ballantyne

Asi by se mi kniha četla líp, kdybych nebyla celou dobu svým způsobem naštvaná. Strašně mě štvalo Angelino chování, ale nejvíc mě zvedalo ze židle a vytáčelo chování matky Donny. Jak Angela mluvila s rodiči, její drzé chování a jak jí to všechno prošlo…jsem v údivu ještě teď. Jako určitě to bylo volání o pomoc a o pozornosti. Je vážně síla, jak jedno obvinění ze sexuálního obtěžování obrátí život na ruby tolika lidem.

09.08.2021 3 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Tak tuhle knihu na 100% doporučuji. Od prvního písmene do poslední stránky jsem se neskutečně bavila. Od samého smíchu budu mít na briše břišáky :-D Přečteno na jeden zátah a v rekordním čase :-). Zase jeden namyšlený a arogantní blbec, ALE prostě špičkově napsané. Příběh Prestona a Tary vás určitě nebude nudit ani trošku.

02.08.2021 5 z 5

Až tohle skončí Až tohle skončí Clare Mackintosh

Smutný, dojemný, srdcervoucí příběh Pip a Maxe, který vás chytí za srdce. Dvě rozhodnutí, dvě křižovatky, dvě cesty...kterou se dát? Nevím co víc napsat...mě to dostalo na kolena.

02.08.2021 5 z 5

Najdi ji Najdi ji Lisa Gardner

Jako zajímavá detektivka se skvělým námětem, kde se dostaneme do mysli únosce i unesené Flóry, ale tak nějak mě to bavilo a nebavilo zároveň. Místy zdlouhavé a opakující se pasáže. A upřímně oslovení D.D. na každé stránce xkrát mě dohánělo k šílenství :-) Suma sumárum 3,5 hvězdy. Kniha Hledej mě mě od autorky bavila více.

27.07.2021 3 z 5

Neměli bychom Neměli bychom Vi Keeland

Nádherný, charismatický chlap na obálce. To si řeknete prostě waw, to bude čtení jedna radost. Když otevřete knihu a vpravíte se do děje, tak už to taková pecka není. Neříkám, že je špatná, ale žádná originalita se nekonala. Pomalejší rozjezd, ale jinak se to čte samo. Určitě tam jsou i pasáže u kterých se od srdce zasmějete .-) Za mě takový průměr

23.07.2021 3 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Upřímně nechápu tak nízké hodnocení. Mě se kniha a příběh o vdově strašně líbil a zaujal. Líbilo se mi střídaní postav a děje. Tohle já můžu vždycky, to je taková třešnička na dortu. Jenom malinkatá výtka…konec mohl být více rozvinut, i když vlastně bylo řečeno vše. Mohl být i o chlup kratší. Ke konci se děj dost opakoval a řešilo dokola to samé. Za mě určitě doporučuji.

20.07.2021 5 z 5

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

Bohužel, kniha za mě tak trochu zklamání. První část mě vůbec nenadchla, nevtáhla do děje. Do čtení jsem se musela nutit a chvilkama jsem uvažovala, že snad knihu i odložím. Od druhé části se to trošku rozjelo, ale dojem to už nespravilo. O nevěrohodném konci a rozuzlení ani nemluvím. Tato kniha vás buď nadchne, nebo zklame. Nic mezi není .-)

20.07.2021 3 z 5

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Charlie Donlea

Kniha se četla skvěle. Prolínání minulosti s přítomností nemělo chybu. To se mi vždycky líbí. Sympatická Rory a její přítel Lane mi sedli. Jen mě trošku zklamalo, že nebyl vyřešen případ, na který byla Rory najatá. Že by v příští knize?? Necháme se překvapit .-)

16.07.2021 4 z 5

Střepy Střepy Michael Robotham

Tak tohle nemělo zase chybu. Tleskám a klaním se..Já nechápu jak to pan Robotham dělá, že píše tak neskutečně. U jeho knih vždycky sedím jak přišpendlená a skoro ani nedýchám :-) Říkala jsem si, jestli cca 600 stránek nebude moc a nebude to zbytečně natahované, ale opak je pravdou. Klidně bych snesla i přídavek .-) Perfektně propracovaný příběh, napětí střídá zvraty, otázky vyplouvají a vše zapadne na své místo na samém konci. Přečteno na jeden zátach. Přátelé, děkuji za skvělé typy tady na Datábazi...jdu se shánět po pokračování. Za mě TOP!

11.07.2021 5 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Nezmála po roce se mi dostala do ruky kniha od Sandry Brown a musím říct, že to byla zase pecka, na kterou jsem od spisovatelky zvyklá. Mě se příběh neskutečně líbil a knihu jsem z ruky odkládala jenom v nejnutnějších případech :-) Přestřelka v soudní síni a příběh Hunta a soudkyně Holly mě prostě bavil, tkž dávám za plný počet hvězd. A jdu hned napravit svoji chybu a jdu se mrknout na knihy, které mě ještě čekají k přečtení .-)

11.07.2021 5 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

(SPOILER) Pohodové, nenáročné čtení, ale tak nějak mi tam něco chybělo. Taková ta jiskra, kdy si řeknete wow. Předchozí knihy byly více propracované, tady mi to přišlo takové zbytečně uspěchané. Škoda, námět byl perfektní, ale ne zcela využit. Evie mi přišla strašně naivní a důvěřivá co se týče Jake. Kdo se pod tímto jménem skrývá mi došlo hned. Určitě si přečtu druhý díl, protože z druhého pohledu vyprávění se dozvíte to, co vám v prvním díle chybělo, co bylo nezodpovězeno .-) a pak to krásně do sebe zapadne.

04.07.2021 4 z 5

Amnézie Amnézie Michael Robotham

(SPOILER) Inspektor Ruiz je takový starý protiva a mrzout, ale mě osobně jeho příběh dostal a pohltil. A to jsem od knihy moc neočekávala. Příběh plný napětí a nečekaných zvratů. Jak to vlastně bylo doopravdy s Mickey? Do poslední stránky nemáte tušení. Je opravdu pachatel, který sedí za její vraždu ten správný? A ten nečekaný konec…byla jsem vážně překvapená. Spisovatel prostě umí psát a vtáhnout do děje od první stránky. Nudit se určitě nebudete a můžu jedině doporučit!

04.07.2021 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

(SPOILER) Tehle příběh mě pohladil po duši. Archerův příběh byl plný smutku, tajemství minulosti z dětství, o naději...Tolik let žil v ústraní a vyhýbal se lidem. A pak mu do života vstoupila Bree a změnila mu život od základu. Konec byl sice jedna velká pohádka, ale to vůbec nevadí .-) Těsně před koncem jsem se taky nechala nachytat. Naštěstí to papadlo, ta jak mělo :-)

29.06.2021 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Za mě určitě jedno velké ANO a doporučuji. Pro mě lepší jak první díl, prostě špice. Super, chytlavé, napínavé četení s výbornou zápletkou. Vypadá to, že mám další oblíbenou sérii s vyšetřovatelkou Josie Quinnovou :-) Těším se na další pokračování.

28.06.2021 5 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Co ke knize napsat? Prostě wow, zase prvotřídní příběh z pera autorky. Na příběh Reva jsem se moc těšila. Zajímalo mě, co všechno se odhalí z jeho dětství…no přátelé, nebylo to nic hezkého. Tak hlavně že potkal spřízněnou duši Emmu, která se též potýkala se svými problémy. Není nic cennějšího, než mít kamaráda o kterého se můžete opřít v každé životní situaci. I když se mi Dopisy ztraceným líbili o chlup více, i tak určitě knihu doporučuji!

,,Všichni někdy odstrkujeme ostatní, jenom abychom viděli, že nás jistí"

24.06.2021 4 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

(SPOILER) Pěkný příběh, ale Shari napsala určitě i mnohem lepsi. Tady se to nějak vleklo a Stephanino věčné fňukání mi začalo tak nějak vadit. Kdo autorku zná tak ví, že nikdy nic není tak, jak se na první pohled zdá. Vážně brzo už jsem tušila jak to asi všechno bude a opravdu jsem se trefila. Konec mě překvapil, ale zárověň byl odfláklý, uspěchaný. A Epilog? Jako vážně? To si mám teď jako hodit korunou? :-D Erica byla správná potvora, se kterou si není radno zahrávat a zaplést se s ní už vůbec nechcete!

21.06.2021 3 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Pro mě je tato kniha příjemné překvapení. Originální námět, krátké kapitoly, čte se to prostě samo :-) Chvílemi jsem byla napjatá jak struna, kam až tohle povede a jak to vůbec může dopadnout??? Telefonát, který vám oznámí, že vám unesli vaše dítě opravdu nechce nikdo zažít....Ubírám jednu hvězdičku za druhou část knihy, která už nebyla bohužel tak peckovní, jako první část.

17.06.2021 4 z 5

Atomka Atomka Franck Thilliez

(SPOILER) Tak tohle byla zase neskutečná jízda s Lucií a Franckem. Příběh vám zaručeně nedá spát. Ještě teď mám husí kůži. Je až neskutečné co se dělo a pokusy na lidech a hlavně na dětech?! Strašně mě potěšila linka ze soukromí Francka, co se týče jeho minulosti. Napětí až do samého konce. Za mě určitě knihu doporučuji a nemůžu se dočkat, až si přečtu další příběh.

15.06.2021 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Žádná rodina není dokonalá…v každé rodině jsou nějaké ty problémy, i když v této jich bylo na můj vkus nějak moc. Jsem od Colleen zvyklá na trošku něco jiného, žádná ždímačka emocí se nekonala. Takové neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne. Sagan byl ale zlatíčko. Nejsympatičtější postava celého příběhu.

"Pohřbíš mě"

11.06.2021 4 z 5