Pajina68 Pajina68 komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Moje dcera si tuhle knihu koupila na doporučení kamarádek. Nedala ani 100 stránek a odložila ji. Tak jsem ji zkusila taky. A dopadla jsem jako dcera. Je to neskutečná blbost. Nechápu, jak mohla být tak opěvovaná. Pro mě absolutní ztráta času i za těch pár přečtených stránek.

14.07.2016 odpad!

Kdo musí jít z kola ven Kdo musí jít z kola ven Mary Higgins Clark

Celkem pěkná kniha, ale o této autorky jsem již četla lepší.

08.07.2016 3 z 5

Dar jitra prvého Dar jitra prvého Jarmila Loukotková

Občas mne kniha nudila, občas mne bavila, bylo to takové zvláštní čtení, ale hrozně jsem byla zvědavá, jak to skončí. Příběh byl zajímavý, jen některé pasáže byly zbytečně moc zdlouhavé.

23.06.2016 3 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

I já jsem byla zklamaná. Vůbec jsem se do knihy nemohla začíst a teprve až opravdu ten konec byl trošku zajímavý. Jinak první kniha od této autorky, která mě zklamala. A jak tak koukám, tak nejsem sama.

14.06.2016 2 z 5

Aťa a František Aťa a František Marie Tippmannová

Nádherná dětská knížka.

23.05.2016 5 z 5

Aťa a její přátelé Aťa a její přátelé Marie Tippmannová

Dětství mojí maminky a pak i moje dětství. Obě dvě jsme příběhy o Atě a Františkovi moc milovaly.

23.05.2016 5 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Nejprve jsem četla knihu "Chybíš mi" a pak teprve "Šest let". Měla jsem to udělat obráceně. První knihu jsem četla jedním dechem, ale "Šest let" jsem musela louskat déle. Neříkám, že kniha není dobrá, ale po tom prvním nabuzení mi přišla maličko těžkopádnější. Ale už se těším na další.

13.05.2016 4 z 5

Lístek lásky Lístek lásky Émile Zola

Kniha přesně taková, jakou jsem očekávala. Líbila se mi, jen mi drobet vadil ten zdlouhavý popis, ve kterém si ale Zola ve všech svých knihách tak liboval. Jinak příběh to byl silný, dojemný a drsný.

25.04.2016 4 z 5

Ten, kdo odešel Ten, kdo odešel Lucy Dawson

Ze začátku jsem se nemohla do knihy dostat, ale konec měl spád a nakonec mě kniha velice zaujala. Všem doporučuji.

12.04.2016 4 z 5

Milenka mého muže Milenka mého muže Lucy Dawson

Mě knížka chytla od začátku a moc se mi líbila. Doporučuji.

12.04.2016 5 z 5

Vánoční zloděj Vánoční zloděj Mary Higgins Clark

Nejprve jsem se nemohla začíst a hlavně se mi pletla jména hlavních aktérů, ale později jsem se do ní začetla a konec se mi moc líbil.

12.04.2016 4 z 5

Tajemství muchomůrky Tajemství muchomůrky Monika Mešková (p)

Knížka se mi moc líbila. Přečetla jsem ji jedním dechem.

12.04.2016 5 z 5

Teď neplač Teď neplač Joy Fielding

Moc pěkná knížka.

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

Knihy od této autorky jsou moc pěkné, ale tato mne nijak zvlášť nenadchla.

31.03.2016 2 z 5

Poprvé Poprvé Joy Fielding

Tak tahle knížka je prostě bomba. Jedna z těch nejlepších, co tato autorka napsala.

Ještě mě nezabíjej Ještě mě nezabíjej Joy Fielding

Přečetla jsem zatím všechny knihy od této autorky, některé byly slabší, ale tato kniha se mi moc líbila.

Za bílého dne Za bílého dne Mary Higgins Clark

Další báječná knížka.

Syndrom Anastasia Syndrom Anastasia Mary Higgins Clark

Všechny povídky mne moc bavily. Přečetla jsem je jedním dechem. Moc hezká knížka.

Noční pláč Noční pláč Mary Higgins Clark

Tak tahle kniha se mi moc líbila. Jedna z nejzajímavějších od M.H. Clarkové.

Kam se poděly děti Kam se poděly děti Mary Higgins Clark

Tahle kniha se mi obzvlášť líbila, přečetla jsem ji za dva dny.