pavlinkaa pavlinkaa komentáře u knih

Kořeny prokletí Kořeny prokletí Jill Jones

Kniha mne moc nenadchla, do čtení jsem se spíš nutila, je to asi tím, že mi magie nic neříká. Jak jsem se na čtení těšila, tak jsem byla zklamaná.

04.06.2015 2 z 5

Pojď se mnou, Radko! Pojď se mnou, Radko! Lenka Lanczová

Třetí díl Radky také stojí za to, Itálie nemá chybu. Tady byl opět Pavel ten úžasný muž :) Nevím proč, ale nějak Radce nevěřím. No docela by mě zajímal i čtvrtý díl :)

27.05.2015 5 z 5

Podej mi ruku, Radko! Podej mi ruku, Radko! Lenka Lanczová

Jak už tu bylo jednou psáno .... chuť Radku uškrtit byla opravdu veliká. I když v tomto díle mi byl i Pavel trošku protivný. Ale chápu, byl na vojně a nemohl nic, tudíž se jeho žárlivosti nedivím. A zase nemůžu úplně odsoudit ani Radku. Byla moc mladá a zvyklá mít vše a najednou se objevil Erik, který tu u ní byl každý den a zahrnoval jí přepychem .... Ale to jak za ní Pavel přijel a ona ho odkopla ... no upřímně i situace na chatě kdy Radka přišla o panenství, jak jí Erik nařídil aby se svlékla. Na jejím místě bych ho poslala do háje, kdyby se mnou takto jednal.... (musím říct že jsem trochu zákeřná) ale přála jsem jí to za to jak se chovala k Pavlovi.
Jo, je to dobře napsaná kniha :)

23.05.2015 4 z 5

Počkej na mě, Radko! Počkej na mě, Radko! Lenka Lanczová

Jako první jsem četla až třetí díl Radky někdy před deseti lety. Nedávno jsem se rozhodla, že si opět osvěžím paměť a doplním knihovnu i o knihy od paní Lenky. Teď, téměř v 28 letech, jsem si přečetla první díl ze série a musím říct, že mě i teď nadchla. Mám moc ráda takovéto knihy, kde je spousta lásky, ale spíš bych řekla, že jsem paní Lanczovou nadšená protože opravdu pěkně píše. Hodně příběhů je lehce uvěřitelných, věřím že se to klidně mohlo stát.
Teď už ne, ale je pravda, že dřív jsem u knih od paní Lenky brečela, smála se... no prožívala jsem děj jak kdyby se děl mě. :D Tak dobře paní Lanczová píše.

21.05.2015 5 z 5

Vyrovnaný účet Vyrovnaný účet Dick Francis (p)

Moje první kniha od tohoto autora (ů) a nejspíš ne poslední.
Sice mě moc nebavilo čtení o tom, jak probíhá sázení, ale jinak děj byl super. Vůbec jsem nečekala co se bude dít a to mě bavilo. Třeba překvapení bylo, že vrah nebyl otec, ale děda. Líbilo se mi, jak vše bylo propojené, co se týče čachrů s koňmi .... Za mě prostě bezva čtení. :)

19.05.2015 4 z 5

Řeka osudu Řeka osudu Ana Seymour

Pěkné čtení o začátku osidlování Západu. Příběh se mi líbil, pěkně pozvolna plynul.

11.05.2015 4 z 5

Krásná zajatkyně Krásná zajatkyně Kathleen E. Woodiwiss

Tak nevím, mé pocity jsou z knihy půl na půl. Zajímavý příběh, pěkná zápletka, nečekaný zvrat to ano, ale některé až kýčovité pasáže mě nudily, jako třeba audience u královny.... ale musím říct, že u některých kousků jsem se i zasmála. Celkový dojem je vcelku sympatický :)

06.05.2015 3 z 5

Listy Bílé paní rožmberské Listy Bílé paní rožmberské Anna Skýbová

Hodnotím jako zajímavé čtení. Sice by mě čtení více bavilo, kdyby to bylo psáno naší češtinou, ale na druhou stranu to mělo své kouzlo.

26.04.2015 4 z 5

Seance Seance Jill Jones

Krásné čtení. Kniha mě chytla hned od začátku. Bylo to mé první setkání s Lordem Byronem, ale tak mě zaujal, že si budu muset přečíst víc :)

23.04.2015 5 z 5

Šťastná nevěsta Šťastná nevěsta Ana Seymour

Druhý příběh sourozenců Prescotů mě opravdu bavil. První ,,díl´´ se mi docela líbil, ale tento příběh byl úžasný. Podle mého byl dokonale zpracovaný. Parkrovo váhání se svými city vůči Molly, sesterské ,,soupeření´´ o muže ..... Občas mi u těchto knih přijde protivné takové to - On mě nechce, já ho chci, nemůžeme ... - Tady rozepře mezi Parkrem a Molly nejsou nijak přehnané, takové sympatické, pochopitelné. Mě se kniha opravdu moc líbila.

16.04.2015 5 z 5

Ďábelský hrabě Ďábelský hrabě Deborah Simmons

Tato kniha mě zas až tak moc nenadchla. Na můj vkus bylo moc akce až na závěr knihy. Kdyby to akční dějství bylo rozložené do celého příběhu, bylo by to zajímavější.

06.04.2015 3 z 5

Sňatek v paláci Sňatek v paláci Sharon Kendrick

Být Melissou, Casimiro by dostal nejednou pánví po hlavě, ale jinak takový normální příběh z tohoto žánru.

29.03.2015 2 z 5

Sázka na štěstí Sázka na štěstí Ana Seymour

Pěkný příběh z Divokého západu, zajímavé zvraty a pěkný konec.

29.03.2015 3 z 5

Vlad – poslední zpověď: Příběh skutečného Drákuly Vlad – poslední zpověď: Příběh skutečného Drákuly C. C. Humphreys

Opravdu fascinující příběh. Tak jak tento příběh napsal pan Humphreys, no byla jsem Vladem naprosto okouzlena. Knihu jsem hltala od začátku do konce.

22.03.2015 5 z 5

Kufr paní Sinclairové Kufr paní Sinclairové Louise Walters

Škoda, že nemůžu dát hvězdiček víc, tak tedy alespoň řadím knihu mezi doporučené.....
Ze začátku jsem si říkala, že kniha asi nebude nic moc, ale po pár stránkách se to rozjelo. Jak už tu jednou bylo psáno, autorka se s ničím nemaže. Bavila jsem se a klidně bych četla dál, kdyby nebyl konec. :) Ráda bych napsala víc, víc o svých pocitech, názorech, (a jako že by bylo hodně co říct) ale neudělám to, pro budoucí čtenářky této knihy, ať si užijí tento příběh po svém, opravdu za to stojí.

11.03.2015 5 z 5

Milenka Černého jestřába Milenka Černého jestřába Jackie Summers

To bylo tak hezký. Kniha mě bavila od samého začátku. Pořád se něco dělo a hlavně byl příběh celkem napínavý s nečekanými zvraty. Super. Určitě doporučuji všem, co rádi čtou tento žánr. Kdyby to šlo, dám klidně padesát hvězdiček :)

04.03.2015 5 z 5

Tajuplná vdova / Odvážná lady Tajuplná vdova / Odvážná lady Gwyneth Moore

Tajuplná vdova - tady opravdu nevím co říct.
Odvážná lady - tady mi děj přišel takový uspěchaný.
Celkový dojem je, že mě tato kniha nijak nenadchla.

26.02.2015 1 z 5

Něžné okovy Něžné okovy Catherine Archer

Zápletka byla celkem pěkná, ale jinak mě kniha nějak moc nenadchla. Raynor mě unavoval. Nebavilo mě číst pořád dokola, že ženy chtějí ovládat muže a Elizabeth je stejná jako jeho matka.... Zkrátka bylo to tím jeho odmítáním přehnané.

24.02.2015 2 z 5

Desire, má lásko Desire, má lásko Susan Holloway Scott

Láska překoná vše. :) Pěkná kniha

20.02.2015 4 z 5

Meč a růže Meč a růže Laurie Grant

Pěkný příběh, nečekaný zvrat a dobrý konec. Mě se kniha líbila.

14.02.2015 4 z 5