pavlinkaa pavlinkaa komentáře u knih

Tajná láska Tajná láska Lenka Lanczová

Vůbec se Anetě nedivím. Krásné čtení :)

03.04.2016 5 z 5

Lucerna v temnotě Lucerna v temnotě Deborah Lawrenson

Musela jsem se do čtení nutit. Ze začátku jsem chtěla knihu odložit, myslela jsem, že to nedám. Čtení bylo nezáživné a když se tam něco málo záživného objevilo, okamžitě to bylo zničeno nezáživným. Promarnila jsem nad knihou týden.

28.03.2016 2 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Právě jsem knihu odložila přečtenou. Nemám chuť se rozepisovat, můj pocit z knihy je vidět na počtu hvězdiček :)

17.03.2016 5 z 5

Lesk rodu Borgiů: Večeře ve Vatikánu Lesk rodu Borgiů: Večeře ve Vatikánu Henri Pigaillem

Zajímavé čtení, jen na můj vkus zbytečně moc jmen.

07.03.2016 3 z 5

Blbej fór Blbej fór Lenka Lanczová

Tak tato kniha mě zas až tak moc nebavila. Iveta mi nebyla nějak sympatická. Vlastně téměř nikdo v knize si nezískal mé sympatie. Ani Filip, on také nebyl moc férový k Markétě.
Ano, celkově to byl Blbej for.

25.02.2016 2 z 5

Království za botu Království za botu Lenka Lanczová

Příběh se mi líbil. Bára byla fajn holka, nepřišla mi nějak přehnaně sobecká. Každý máme své city a každý se s událostmi v životě vyrovnáváme jinak. Fajn čtení :)

20.02.2016 4 z 5

Záhada zamčeného pokoje Záhada zamčeného pokoje Mike Ashley

Některé méně, některé více zajímavé povídky. Dobré čtení.

19.02.2016 3 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

Naštěstí neumím odkládat knihy které mě nebaví, vždy dočtu do konce, i když mě to stojí mnoho sil. Opravdu jsem se do čtení musela nutit. Kniha mě začala bavit někdy od konce příběhu Vivien.
Jak již tu bylo psáno, je v knize mnoho zdlouhavých a nudných pasáží. Naštěstí na závěr knihy konečně dostalo vše ten správný směr. Musím říct, že zhruba posledních 60 stran má říz a já četla jedním dechem.
Celkem jsem totožná s názorem Paja.12 , jen jsem si to musela napsat po svém :)

17.02.2016 4 z 5

Vzácná dáma Vzácná dáma Anne Ashley

Tento příběh mě vůbec nebavil, z celé série ten nejhorší. Hlavní postavy mi přišly takové mdlé, tak nějak bez citu. Chyběla tomu ta obvyklá romantika, jiskření .... Jsem z toho docela zklamaná.

03.02.2016 2 z 5

Útěk z Paříže Útěk z Paříže Anne Ashley

Příběh se mi moc líbil. Krásně romantické. Jediná má výtka je, že to bylo tak krátké. :)

29.01.2016 5 z 5

Šedooká kráska Šedooká kráska Anne Ashley

Moc pěkné čtení. Líbí se mi povahy hlavních hrdinů a musím říct, že je to celkem příjemný děj.

23.01.2016 4 z 5

Zdráhavá markýza Zdráhavá markýza Anne Ashley

Čtu postupně celou sérii Regenci - veteráni a mrzí mne, že tentokrát se zde už nesetkávám s hlavními hrdiny z předešlých dílů.
Příběh se pěkně četl. Jsem opět spokojena :)

18.01.2016 4 z 5

Lékař lady Jane Lékař lady Jane Anne Ashley

Pěkné. Mě se Thomas povahově moc líbil. Jen se musím přiznat, že jsem čekala, že se z rodu Pentecostu vyvine trošku pikantnější minulost .... No, je vidět, že autorka dokáže tak dobře psát, že nedokážu odhadnout děj, jak to u některých jiných knih bývá, což mě moc baví :)

14.01.2016 5 z 5

Tajemství lady Knightleyové Tajemství lady Knightleyové Anne Ashley

Moc mě mrzí, že už je to podruhé, co jsem si oblíbila hlavního hrdinu a autorka ho opět poslala do náruče milenky. To mi tak neuvěřitelně vadilo, že Elisabeth nevyslechl a hned lehl s jinou .... Tím pro mne přestal být ten správný chlap. Ale tak Elisabeth mu odpustila a zdá se, že byla šťastná a o to hlavně šlo :)
Celkově jsem se opět bavila a musím říct, že se i od srdce zasmála nad scénou, kdy hlavní hrdinka dostala od svého milého loktem. Moc mě baví, jak paní Ashleyová píše. :)

12.01.2016 5 z 5

Tajemný miláček Tajemný miláček Anne Ashley

Toto je druhý příběh od této spisovatelky který čtu a opět jsem velice spokojená. Hlavní hrdinové jsou velice příjemní lidé, kteří mě opravdu baví.Můžu říct, že jsem spokojená a těším se na další díl :)

10.01.2016 5 z 5

Nevšímavý poručník Nevšímavý poručník Anne Ashley

To bylo tak hezký :)
Bavila jsem se od začátku až do konce a přiznám se, že jsem přečetla za jedno odpoledne. Marcus byl úžasný, okamžitě jsem si ho oblíbila ovšem pouze do té doby než byl navštívit milenku. To tam nemělo být a rázem mi to zkazilo obrázek dokonalého muže.
Líbilo se mi a bylo celkem osvěžující dozvědět se, že pachatelem je žena :) Miluji Harlequinky - Historické romance a většinou je vždy ten špatný chlap proto jsem vítala tuto změnu.
Musím říct, že se mi líbí humor paní Ashleyové. Sarah jako čarodějnice a její uvěznění s Marcusem v kůlně ....
Za sebe jedině doporučuji k přečtení.

06.01.2016 5 z 5

Lesk rodu Borgiů - Purpur a meč Lesk rodu Borgiů - Purpur a meč Henri Pigaillem

Kniha mě nijak moc nebavila. Jsem ráda, že mám přečteno. Ještě mě čeká Večeře ve Vatikánu, snad to bude lepší čtení.

03.01.2016 2 z 5

Království stínů Království stínů Barbara Erskine

Toto je má druhá kniha od autorky a jsem si nyní jistá, že né poslední. Jak kniha na mě zapůsobila? Musím říct, velice dobře, ale ... No, je tam to ale.
Co se týče Paula tak jsem kvetla. Možná že ani ne tak z něho jako z lidí kolem, jak mu všichni věřili. Asi to bylo možná myšleno tou mocností peněz a jeho postavením, protože když člověk ty peníze má, je fakt, že je váženější než nějaká ženská v domácnosti a jeho slovo platí víc. Ale bylo to až moc vyhrocené, to co tvrdil byl extrém. Clare jsem měla docela ráda, možná hlavně jako prostředníka k Isobel.
No a samotná Isobel .... Přiznám se, že zprvu na mě působila jako znuděná, rozmazlená puberťačka, začala mě bavit až po útěku od manžela. Od té doby jsem si jí oblíbila a jak tu už bylo psáno, klidně bych četla pouze o Isobel i když příběh Clare měl také takové menší kouzlo :)

19.12.2015 5 z 5

Schody do nebe Schody do nebe Lenka Lanczová

Knihu musím zařadit mezi ty zajímavé :)

09.12.2015 5 z 5

Zdráhavá Julie Zdráhavá Julie Nicole Jordan

Tento díl mě bavil o hodně víc než ten první. Za mě spokojenost :)

07.12.2015 5 z 5