pavlinkaa pavlinkaa komentáře u knih

Desire, má lásko Desire, má lásko Susan Holloway Scott

Láska překoná vše. :) Pěkná kniha

20.02.2015 4 z 5

Meč a růže Meč a růže Laurie Grant

Pěkný příběh, nečekaný zvrat a dobrý konec. Mě se kniha líbila.

14.02.2015 4 z 5

Š jako Šarlota Š jako Šarlota Lenka Lanczová

Nebylo to špatný, ale nic extra co by mě dostalo. Knihu ale nezavrhuji.

10.02.2015 3 z 5

Lucky Luk II. Lucky Luk II. Lenka Lanczová

Jediné co na to můžu říct ..... Páááni :) Tak tahle knížka mě dostala. Hltala jsem jí od začátku do konce, za mě, určitě ještě lepší než ten první díl. Paní Lanczová by mohla napsat ještě nějakou další takovou. :)

08.02.2015 5 z 5

Lucky Luk I. Lucky Luk I. Lenka Lanczová

Tak tato kniha mě od začátku nebavila, přišlo mi to jako Kamarád do deště ( vůbec nevím proč, ale pořád jsem během čtení na ten film myslela :) ) Ale poslední dvě stránky mě opravdu překvapily a najednou mám úplně jiný pohled na knihu. Ano, byla opravdu dobrá, jen mě možná ze začátku odrazoval ten pohled ze strany muže.

06.02.2015 4 z 5

Doteky noci Doteky noci Lenka Lanczová

Tak u této knihy opravdu nevím. Pocity? Dobře se četla, což ovšem snad všechny Lanczovky, ale asi jí zařadím mezi přečtené, po kterých už podruhé nesáhnu. Nemyslím to tak, že by byla špatná, ale nezanechala ve mne po přečtení takovéto ,,ách´´ :)
( že se během dne ke knize v hlavě několikrát vrátím, prostě odložím a konec )

03.02.2015 4 z 5

Stopa v mém srdci Stopa v mém srdci Lenka Lanczová

Další povedená kniha, kterou jsem před pár lety milovala. Líbí se mi příběh ztřeštěné holky, která se na sebe snaží upozornit tím, že dělá samé nerozumné věci. Líbí se mi tajemství zámku, lehce strašidelné :) Já se během četby bavila. Jen mě mrzel konec, kdy Anna roztrhala Leškovo telefoní číslo, ale snad vše dobře dopadlo ...... :)

29.01.2015 5 z 5

Mokrá náruč léta Mokrá náruč léta Lenka Lanczová

Z knihy mám dobrý pocit. Musím říct, že situace když jim ukradli oblečení a Iva musela jet nahá na kole, tak jsem se opravdu od srdce zasmála až mi tekly slzy. Bylo mi líto, když podlehla Pirátovi a jsem ráda, za shledání s Romanem.
Opět pěkné počtení a opět jsem se vrátila zpět o minimálně 10 let .......

27.01.2015 5 z 5

Mokrá louka Mokrá louka Lenka Lanczová

Další kniha od Lenky Lanczové ke které jsem se vrátila po letech a opět se mi líbila i když jak už tu jednou bylo psáno, po letech mám také jiný názor na hrdinku než jsem měla v době, kdy jsem knihu četla poprvé. Ale vtipné, napínavé ..... Já jsem prostě spokojená :)

25.01.2015 3 z 5

Nebe plné hvězd Nebe plné hvězd Lenka Lanczová

K této knize jsem se vrátila po letech, kdy jsem jí četla jako puberťačka a musím říct, že i po těch letech mě kniha opět bavila, hlavně jsem se zasmála některým situacím a hláškám.
Připomněla jsem si tím své mládí .......

24.01.2015 5 z 5

Hraběnka v nouzi / Láska z třešňového pokoje Hraběnka v nouzi / Láska z třešňového pokoje Phyllis Taylor Pianka

Hraběnka v nouzi - celkem mě překvapil konec, čekala jsem trošku jiný, takže mě povídka bavila.

Láska z třešňového pokoje - to mě bavilo a moc. Když Constance pořád odmítala Jeremyho, jejich výměny názorů mě rozesmály. Dobře napsané.

20.01.2015 4 z 5

Nerozumná sázka / Rozpustilá Kitty Nerozumná sázka / Rozpustilá Kitty Lucy Muir

Nerozumná sázka - no, přečteno za půl dne :)
Rozpustilá Kitty - takový veselý příběh, pěkné.

17.01.2015 4 z 5

Skandální obchod / Fingované zásnuby Skandální obchod / Fingované zásnuby Ann Hulme (p)

Skandální obchod - Nevím proč, ale tady mě hrozně vytáčeli hlavní hrdinové. Prvně Emily a potom i Adam když se tahal s Arabelou. Sice to v těchto knihách bývá normální, ale tentokrát mi to vadilo, jinak příběh to byl pěkný, pořád se něco dělo :)

Fingované zásnuby - Super, to mě moc bavilo, až mě mrzí, že to bylo tak krátké. Moc sympaticky napsané.

16.01.2015 3 z 5

Úsměv štěstěny Úsměv štěstěny Jessica Matthews

Hezky napsaný příběh, dobře se četl.

15.01.2015 4 z 5

Královský dar Královský dar Elizabeth Chadwick

(SPOILER) Musím říct, že mám z knihy zvláštní pocit. Ale moooooc, mě bavila.
Stále nevím, jestli Catrin odpustit, že se vrátila k Lewisovi. Byla jsem tak hrozně zklamaná a Olivera mi bylo líto. Tímto chci říct, že mě paní Elizabeth svým psaním opět vtrhla do děje hned od začátku a já knihu hltala až do konce. Perfektně napsané opět nechybí láska, napětí, tajemství .... Krásný příběh a už se těším, až se mi dostane další kniha, od této vynikající spisovatelky, opět do rukou.
Za mě doporučuji :)

13.01.2015 5 z 5

Kouzlo pouště Kouzlo pouště Meredith Webber

Tento příběh mě bavil. Měla jsem pochopení pro Melissu, občas se mi stává, že obracím oči v sloup nad úvahami hlavní hrdinky, ale tady mi to nějak nevadilo, bylo to reálné. Za mě spokojenost :)

06.01.2015 3 z 5

Čest lorda Bartona Čest lorda Bartona Elizabeth Michaels

Babička Augusta byla úžasná :)

05.01.2015 4 z 5

Nanebevzetí milenců Nanebevzetí milenců Jacqueline Harpman

Příběh jedné nenaplněné lásky. Jak dva lidé nemohou být spolu a přesto jsou spolu. Moc se mi líbila povaha královny Marie....
Bohužel komentář píšu po delší době, co jsem knihu četla, takže mi chybí takové to ,,nadšení´´ po přečtení. Ale musím říct, že mě kniha opravdu bavila. Paní Harpman mě zaujala. V knize je láska, dobrodružství, tajemství, dobro, zlo, smrt a je to vše podáno takovým milým způsobem, že jsem z ničeho nebyla otrávená a četla knihu jedním dechem, takže za mě spokojenost :)

03.01.2015 4 z 5

Vánoční setkání: Blízké duše / Láska na první krok / Každý má tajemství Vánoční setkání: Blízké duše / Láska na první krok / Každý má tajemství Terri Brisbin

První a třetí povídka super. Vůbec by mi nevadilo, kdyby byly delší. Druhá také byla pěkná, ale až tak moc mě nezaujala.

18.12.2014 3 z 5

Italské prázdniny / Sběratel umění Italské prázdniny / Sběratel umění India Grey

Italské prázdniny se mi líbily. Pěkně napsané, čtivé. Taková správná oddechovka :)
Sběratel umění mě ze začátku nějak nezaujal ale zhruba od druhé kapitoly jsem se začetla a jsem za to ráda. Moc hezky napsané. Nechybí romantická láska ale i napětí. Pěkné počteníčko :)

15.12.2014 5 z 5