petraj30 petraj30 komentáře u knih

Válečník z Vysočiny Válečník z Vysočiny Hannah Howell

Kniha byla moc pěkná, jen mi to přišlo něco jako směsice předešlých dílů obohacená nějakou novou zápletkou, ale vůbec mi to nevadilo. U téhle spisovatelku jdu na jistotu, má opravdu odpočinkovou četbu, místy vtipnou, není zde příliš mnoho násilí i děj mi přijde vyloženě "něžný". Krásné

18.08.2019 4 z 5

Kouzlo měsíční noci Kouzlo měsíční noci Catherine Coulter

Třetí díl byl asi nejslabší, ale i přesto tam byli zajímavé momenty, ten epilog mě zklamal, ten bych přepsala

16.08.2019 3 z 5

Kouzlo Kalypsa Kouzlo Kalypsa Catherine Coulter

Kniha se mi líbila, Diana a Lyonel měli velmi zajímavou a vtipnou výměnu názorů, velmi zajímavá zápletka na ostrově. Mohu jen doporučit

16.08.2019 5 z 5

Nefritová hvězda Nefritová hvězda Catherine Coulter

Velmi zajímavý a netradiční námět. Juliany mi bylo líto, vůbec za nic nemohla a rodina ji i přesto odsoudila, ještěže ji zachrání doktor Michael. Kniha se z počátku celkem vlekla, od poloviny se konečně začalo něco dít a konec bych prodloužila o pár stránek. Tohle je sice poslední díl, ale pro mě první, tak si ráda přečtu i ty ostatní

Píseň tajemství Píseň tajemství Catherine Coulter

Velmi krásná kniha, Daria byla skvělá, Rolanda bych opět nakopla, v některých scénách to bylo "donebevolající"(prostě se mi ve středověkých romancích muži jeví jako tupci - no ne že by 21. století mnoho změnilo), ale kniha i přesto byla krásná:-)

Píseň válečníka Píseň válečníka Catherine Coulter

Celá série se mi velmi líbila, bohužel její odstartování nebylo podle mě moc povedené. Chandra mi byla od začátku velmi nesympatická, spíš mi připomínala chováním nevybouřeného kluka (což mi ke středověku moc nepasuje). Další díly jsou o poznání lepší

15.08.2019 2 z 5

Kouzlo noci svatojánské Kouzlo noci svatojánské Catherine Coulter

Příběh se mi mooooc líbil , hlavně na začátku jsem se velmi nasmála. Frances byla skvělá - její vtípky a převleky:-), Hawka bych nakopala, asi jako většinu chlapů z historických romancí. Rozhodně doporučuji, ale druhý díl, se mi líbil o trošku víc

15.08.2019 4 z 5

Dvorní dáma Dvorní dáma Shannon Drake (p)

Tahle kniha nebyla špatná, měla své světlé chvilky, ale podle mě byla strašně překombinovaná a zamotaná (možná to tak kdysi na královském dvoře chodilo), podruhé po knize znovu nesáhnu. Velmi se mi líbil epilog

15.08.2019 3 z 5

Na křídlech touhy Na křídlech touhy Shannon Drake (p)

Kniha byla moooooooooooc pěkná, sice byla ze začátku Sabrina na ránu, ale pak se více méně vzpamatovala, na Sloana, jsem se těšila od prvního dílu, byl mi moc sympatický. Epilog neměl chybu

Carrie Carrie Stephen King

Kniha tak na 2 vyučovací hodiny (bohužel jsem schytala poznámku :-)) Číst knihy doma nebylo takový vrůůůůšo

Christina Christina Stephen King

Další kniha, kterou jsem četla ještě v pubertě na základce, nebyla špatná, ale King má lepší. Jako námět hodně dobré

Dolanův cadillac Dolanův cadillac Stephen King

Knihy od Kinga mám velice ráda, ale tohle mě vůbec nenadchlo, vím že kniha obsahuje povídky, ale odložila jsem hned po té první

15.08.2019 1 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Tuhle knihu jsem četla ještě v pubertě a musím říct, že mě občas straší dodnes. Kniha se mi opravdu vryla pod kůži, tak si některé scény živě vybavuji. Brrrrrr , úžasné

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Mám hrozně ráda "pohádky o upírech" ale tohle byl horor se vším všudy. Skvělé - sice občas trochu pomotané (nevím, jestli to bylo špatným překladem nebo jsem něco opravdu špatně pochopila), ale i přesto je King mistr ve svém oboru

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Po přečtení knihy jsem byla tak nadšená, že jsem se rozhodla shlédnout film - to byla jedna z mých největších chyb v životě. Nad knihu nic není. Bohužel o dalších zfilmovaných příbězích od Kinga musím říct totéž

Rose Madder Rose Madder Stephen King

Velmi zajímavý námět, kniha byla plná zvratů, vůbec jsem se nenudila. Norman byl opravdu lidská stvůra, ale dostal, co si zasloužil

Kde je můj hrdina? Kde je můj hrdina? Julia Quinn

Tuhle knihu jsem četla pouze kvůli Simonovi a nebyla jsem zklamaná, ale (jak už tu bylo řečeno) zasloužil by si celou knihu, jako všichni ostatní. Ostatní příběhy taky nebyly špatné

Půlnoční anděl Půlnoční anděl Lisa Kleypas

Krásný romantický příběh. Knihu jsem dlouho odkládala, protože nemám moc ráda historii Ruska, ale kniha velmi mile překvapila a nebyla by to Lisa, abych neměla slzy v očích, překvapující pro mě bylo majetkové porovnávání obou zemí. Doporučuji

Půlnoční romance Půlnoční romance Lisa Kleypas

Kniha mi přišla velmi rozmanitá, ale moc krásná, děj svižně plynul, oba hrdinové byli k sežrání:-)

Sezdáni za rozbřesku Sezdáni za rozbřesku Lisa Kleypas

Příběh se mi moc líbil, byl okořeněn vtipnými poznámkami i lehkým napětím. Leo mi přišel trochu moc tvrdý ( i kvůli tomu, co se stalo), ale dvojici jsem moc fandila