petraj30 petraj30 komentáře u knih

Mlčící dívka Mlčící dívka Tess Gerritsen

Napínavý příběh tentokrát s čínskou tématikou, opět velmi zajímavý děj, asi jako všechny ostatní díly

14.08.2019 5 z 5

Vlk z Vysočiny Vlk z Vysočiny Hannah Howell

Bylo to moc pěkné, sice jsem četla lepší knihy ze série, ale i tak se mi to moc líbilo

Hříšník z Vysočiny Hříšník z Vysočiny Hannah Howell

Trochu jiné pokračování rodu Murrayů, ale moc se mi to líbilo

14.08.2019 5 z 5

Skandální noc Skandální noc Teresa Medeiros

První díl se mi líbil o něco víc, a řekla bych, že to nebylo ani pokračování, bylo to takové temné a záhadné. Nebylo to vyloženě špatné, ale ke knize se zřejmě nevrátím

Sladký hřích Sladký hřích Susan Johnson

Jedna z těch lepších knih, ale Stříbrný plamen byl podle mě top

14.08.2019 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knihu jsem "zahodila" asi po 50 stránkách- to se vážně nedalo. Na sérii Crossfire to nemělo ani náhodou

14.08.2019 odpad!

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Mně se série moc líbila, "50 odstínů" jsem vůbec nebyla schopná přečíst (přečetla jsem asi 50 stránek a knihu zahodila, to se fakt nedalo - hrůza), Byla jsem překvapena spisovatelkou, protože, tohle bylo trochu něco jiného, něž doposud napsala, ale vůbec jsem se nenudila

14.08.2019 4 z 5

Pán rozkoše Pán rozkoše Nicole Jordan

Nevím proč, ale kniha mi vůbec nesedla na rozdíl od předchozích dílů. Něco tomu prostě chybělo, jen nedokážu popsat "CO"

14.08.2019 2 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Zatím nejlepší díl, byla jsem celkem překvapená. Carina nebyla žádná ufňukaná puťka, ale na konci mi přišla až moc tvrdá na Maxe ( ale v předchozích dílech z toho chlapci vyšli celkem lacino, tak tady se role obrátily), jsem zvědavá na 4 díl

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Takový průměr. Po přečtení prvního dílu jsem moc neočekávala. Nebyla tam žádná zápletka, děj nemastný - neslaný, takže nenadchl - neurazil, ale přečtu si celou sérii "kdyby náhodou"

12.08.2019 2 z 5

Vzpomínka na lásku Vzpomínka na lásku Bertrice Small

Sice tuto spisovatelku příliš nevyhledávám, ale má pár úžasných knih, které stojí za to a tohle je jedna z nich, od knihy jsem se nemohla odtrhnout, bylo to moc krásné, plné romantiky a intrik, jen Edward z toho vyšel na můj vkus až moc lehce

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Z celé série jsem byla naprosto nadšená, jen mě trochu mrzelo, že spisovatelka na konci nerozvinula děj, ráda bych se dozvěděla, jak jim to bude klapat za 10 let a velmi mě zajímalo, jak by oba zvládali rodičivství

Divoká hraběnka Divoká hraběnka Hannah Howell

Velmi zdařilý příběh, nemohla jsem se odtrhnout

Hříšné sny Hříšné sny Nicole Jordan

Byl to celkem zajímavý příběh, i když bylo od začátku jasné, jak to skončí, příběh nepostrádal napětí, ale někde byl děj zbytečně natahovaný

11.08.2019 3 z 5

Zkrocení nebezpečného lorda Zkrocení nebezpečného lorda Nicole Jordan

Možná jsem očekávala trošku víc, ale i tak se mi kniha líbila

11.08.2019 3 z 5

Milovat zhýralého vévodu Milovat zhýralého vévodu Nicole Jordan

Celá série se mi mic líbila, opravdu povedené

Malinkatý kretén Malinkatý kretén Zdena Frýbová

Byly tam vtipné momenty, ale celkově jsem čekala trošku víc

11.08.2019 2 z 5

Noc jako stvořená pro nevěru Noc jako stvořená pro nevěru Zdena Frýbová

Oblíbená kniha mojí mamky i babičky. Sama jsem se musela nasmát jak se Drahuška "snažila vařit"

11.08.2019 4 z 5

Plamen a květ Plamen a květ Kathleen E. Woodiwiss

Z této knihy jsem byla opravdu nadšená, byla to moje první kniha od této spisovatelky. Byl to trošku jiný žánr, než jsem zvyklá číst, ale úplně mě to dostalo. Heather jsem velmi fandila, protože si velmi vytrpěla díky svým příbuzným. Brandon byl někdy na ránu a to pořádnou. Když přijde usmíření, objeví se další zloduch, takže to nepostrádalo napětí ani v posledních řádcích knihy. Jdu sehnat další díly a knihy

Jeho vyvolená Jeho vyvolená Gayle Callen

Z této knihy jsem byla nadšená, velmi jsem obdivovala Roselyn, co všechno musela vytrpět a ustát. Já si to užila