Piškotek11 Piškotek11 komentáře u knih

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Klaragot mi mluví z duše :-) - pozor na to, co si přeješ, mohlo by se ti to splnit.
Komentář roso.mak, taky zajímavý postřeh. Úplně chápu i všechny nadšené čtenáře. Také jsem si tímto obdobím prošla. Daleko víc po všem, co mě v životě potkalo, souzním s filozofií, která se místy objevuje v knížce Podzimní dar. Navíc ji autorka šíří zdarma. Na instagramu knížky mi napsala, že jak ke svému poznání přišla, tak ho dává. Kéž by to tak mohli dělat i další lidé, kteří píší o duchovních věcech. Třeba knihy Joea Vitala jsem musela zcela opustit. To se fakt nedalo. Naopak Celestinské proroctví mělo velmi zajímavé pasáže. Skvělý je Eckhart Tolle, moc se mi líbí Nová Země. Tak to jen takový tip pro případné hledače :-)

19.09.2024 3 z 5

Věčná Ambra Věčná Ambra Kathleen Winsor

Tak tohle byl mazec. Historické popisy neskutečně reálně a syrově popsány s velkou autentičností. Hlavní hrdinka byla prostě mrcha, kterých určitě každý pár zná, tváří se jak andílci, ale uvnitř... pryč od nich. Přesto...působilo to díky takové hrdince o to upřímněji. Ale co jsem dlouho rozdýchávala byly mnohastránkové detailní popisy moru a života v té době. Strrrrašný.

17.09.2024 4 z 5

Latte bez mlíka Latte bez mlíka Kristýna P.

Knížku jsem si půjčila v knihovně, z toho pohledu to nebyly vyhozené peníze a některé hlášky mě opravdu pobavily, u jiných jsem doufala, že si je autoři vymysleli. Některým ohrňnosům nad tím, že někdo neumí správně vyslovit cizí název nápoje nebo jídla bych vzkázala: "Take it easy..."

05.09.2024 3 z 5

Čekanky Čekanky Jarmila Dědková

Mně se knížka líbila. Nevím, jak je to na baletních školách teď, ale kdysi to tak opravdu bylo. Mamčina sestřenka byla primabalerínou v Brně, a to, čím si tyhle holky procházely... člověk, co není posedlý tancem, nepochopí, proč tohle někdo podstupuje dobrovolně.
Zamilovanost - no, tak určitě hodně lidí zažilo, jak umí člověk zblbnout. Prostředí studia baletu není lidem příliš známé, tak pro zpestření je to zajímavé počtení.

05.09.2024 4 z 5