prcek19 prcek19 komentáře u knih

Risk Risk Elle Kennedy

Jak já miluju Elle Kennedy a její hokejové série..tuto knížku sem dostala na Vánoce a za jeden den je přečtená..už aby vyšlo pokračování..myslím, že do té doby si stihnu přečíst předchozí knihy, protože není ani jedna, která by mě nebavila a neměla sem ji přečtenou za pár dní..za mě by tato autorka měla vydávat knihy aspoň jednou měsíčně a i to by bylo málo :-D

31.12.2019 5 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Za mě nejlepší díl série..jen tu příchuť zmrzliny si mohli vybrat lepší :-D ne moc se si knihu užívala, bavila mě od začátku do konce..až mi bylo líto, že už je konec..takového souseda bych při sněhové bouři taky chtěla mít :-D

06.06.2022 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Kniha přečtená za dva dny..hodně mě bavila, nedokázala sem ji moc odkládat, četla sem ve všech volných chvílích a fandila Emily s Jamesonem..nejvíc mě autorka dostala výletem pod stan, měla jsem, co dělat, abych nevyprskla smíchy..těším se na další knihy ze série, protože jen ukázka z pokračování, mě opět navnadila

06.10.2021 4 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Achjo..zase přečteno..i když sem ze začátku měla problém se začíst, tak poté sem knihu nerada odkládala..milovala sem špičkování mezi Ivanem a Jasmine..moc sem jim fandila..škoda, že tak skvělé knihy sou přečtené během chvilky..těším se na další knihu od autorky, protože je fakt skvělá a moc mě baví

22.06.2021 4 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Potřebuji další knihu a to hned :-D achjo..miluji knihy od Mony..jen kdyby mi vydržely na čtení déle jak jeden den..teď mi nezbývá nic jiného, než zase netrpělivě čekat na další díl..Jude a Blakovi jsem fandila od samého začátku, už jen díky tomu, čím si oba museli projít a jelikož mám ráda happy-endy, tak není nic, co bych této knize mohla vytknout..navíc i to, jak se v příběhu stále objevují hlavní hrdinové předchozích knih, za to jsem opravdu ráda..tak šup Mono, ať už tady máme další knihu

12.03.2021 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

I když už je mnoho knih na téma šéf a sekretářka, tato se mi líbila..líbilo se mi, jak si Tara nenechala nic líbil a vše se snažila šéfovi vrátit..styl psaní této autorky mi opravdu sedí a těším se na další knihy

12.08.2020 4 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Opět nemám slov..pořád si říkám, že už to nebude ono, když knih o hokejistech napsala Elle tolik a ona je to zase naprostá pecka..za dva dny přečteno a nejradši bych se do toho pustila znova..jednoznačně doporučuji!

12.04.2020 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Tohle sem přesně potřebovala po několika knihách, které mě vůbec nebavily..Jennifer a její série mě baví od začátku a ani tohle není výjimka..líbilo se mi prostředí, ve kterém se děj odehrává..přece jenom kolik knih je z prostředí stavění domů..těším se na další díly

20.12.2019 4 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Toto se autorkám povedlo..příjemná oddechovka, která mě naprosto odrovnala koncem..už aby bylo pokračování

01.05.2019 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Po dlouhé době knížka, která mě bavila od začátku do konce. Vůbec se mi nechtělo večer přestávat číst. Až mi bylo na konci knížky líto, že už to končí. Věřím, že tuhle knížku jsem nečetla naposled. Opravdu doporučuji.

11.11.2017 5 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Knihy od této autorky mě opravdu baví..i když byla Raven pěkně tvrdohlavá, líbilo se mi, jak se její vztah s Daltonem vyvíjí..jak se oba snaží vyrovnat s minulostí, která jim zasahuje do budoucnosti..s nedočkavostí jdu na další díl

14.08.2020 4 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Nemám slov..druhá kniha od této autorky a já sem opět nadšená..přečteno za jeden den a nejradši bych si ji přečetla znovu..líbí se mi, že se autorka nevyžívá jenom v sexuálních scénách, ale zabývá se více emocemi mezi hlavními hrdinami..navíc autorka má skvělý smysl pro humor..několikrát sem se tak rozesmála, až na mě přítel nechápavě koukal..doufám, že se dočkáme další knihy od autorky..rozhodně doporučuji

06.07.2020 5 z 5

My My Elle Kennedy

Musím říct, že v tomhle díle mi bylo strašně líto Wese..chápu, že to co prožíval Jamie nebylo jednoduché a každý se s tím vypořádává jinak, ale takhle trápit Wese..ale zase to odčinil tím koncem..to gesto v hotelu..nechci moc prozrazovat, ale tím dostal i mě..za tuhle sérii sem autorkám moc vděčná..nevím, jestli bych si něco podobného přečetla od někoho jiného, protože styl psaní těchto autorek se mi moc líbí, obzvlášť Elle, takže pokud bude další spolupráce, tak se moc těším

27.11.2019 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Po dočtení prvního dílu sem se nemohla dočkat pokračování a najednou je hotovo..až mě mrzí, jak rychle sem druhý díl přečetla..ale za mě spokojenost..i přesto, že člověk tuší, jak to dopadne, tak ho to nutí číst dál a dál..

17.07.2019 4 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Jak já mám ráda tuhle autorku..navíc se jako fanynka hokeje a fotbalu na knihy moc a moc těším a musím říct, že ani touto knihou mě autorka nezklamala..o tom svědčí, že sem ji přečetla za jeden den..absolutně sem se nemohla od knihy odtrhnout a doufám, že se brzy dočkáme další knihy ze série..i když bylo od začátku jasné, jak to dopadne, tak se mi moc líbilo, jaké napětí vznikalo mezi Fitzem a Summer a já si říkala, tak kdy už to konečně přijde

15.05.2019 4 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Skvělá nenáročná kniha na nedělní klidné odpoledne..moje druhá kniha na téma hygge a jednoznačně zatím vede.. mám pocit, že sem příjemně relaxovala a doufám, že mi to vydrží, co nejdéle v následujícím týdnu..až sem díky autorce dostala chuť zajet si do Kodaně

03.03.2019 4 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Sice nemám moc ráda čtení ve slovenštině, ale sem opravdu ráda, že sem si knihu i tak přečetla..nemám slov..přečetla sem ji za pár hodin a hned bych se k ní vrátila..pokud vyjde v češtině, ihned si ji kupuji a všem ostatním, kteří váhají, ji doporučuji..měla sem pocit, jako bych děj knihy prožívala společně s hlavními hrdiny..skvělá kniha a moc se těším na další knihy od této autorky.

27.06.2018 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Musím říct, že autorka této knihy se trefila do mého vkusu..vůbec sem ji nechtěla na noc odkládat :-D doufám, že se od této autorky dočkáme více knížek :-)

25.02.2018 5 z 5

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

Příjemná oddechovka od mé oblíbené autorky..Joshovi a Hazel sem moc fandila..i když je konec dopředu znám, tak si tyto knihy užívám

06.06.2022 4 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Tak dlouho sem čekala na tento díl, mám ho přečtený za jeden den a musím zase čekat na 5.díl..opravdu autorku obdivuji, za to, co ve svém věku napíše, protože sem skoro stejně stará a nedokážu si představit, že bych napsala 4 tak skvělé knihy, které sem nerada odkládala..doufám, že ji to psaní půjde dál tak dobře jako teď..jinak ještě něco k tomuto dílu..věřím, že s tímto problémem, který měli Everly a Nolan (studentka a učitel), se zabývá docela dost lidí, i když oni dva měli ještě něco navíc a to duchy z minulosti..ač se mi chování hlavních hrdinů nelíbilo, protože problémy neřešili, jen se za ně schovávali, sem nakonec ráda, že sme se zase dočkali happyendu, na který všichni čekáme

09.09.2020 5 z 5