Princezna22 Princezna22 komentáře u knih

Lilyin slib Lilyin slib Lily Ebert

Srdcervouci a dechberouci knížka. Četla se dobře. Moc krásně napsaná a spravována. Doporučuju

30.07.2022 4 z 5

Ztracená Bílá kniha Ztracená Bílá kniha Cassandra Clare (p)

Četlo se mi to líp než první díl. Tento byl opravdu lepší. Více akce s Magnusem já ho prostě žeru ️.. Krásná knížka 5⭐

15.07.2022 5 z 5

Rudé svitky magie Rudé svitky magie Cassandra Clare (p)

Tuhle dvojici naprosto zbožňuju, takže kniha pro mě byla povinnosti přečíst. Byla jsem zvědavá, jak jejich příběh bude pokračovat. Krásné, krásné a ještě jednou krásne.. Milostných scén by ale zde mohlo být více, přeci jen oni jsou tak strašně roztomilí.. Dávám 4 ⭐

17.06.2022 4 z 5

Rudý vlk Rudý vlk Rachel Vincent

Moc pěkný retelling na Červenou karkulku. Příběh se mi s počátku nelíbil, ale pak po pár stránkách nabiral na své kráse. Za mě rozhodně doporučuju, bylo to fajn čtení.

03.06.2022 4 z 5

Lockdown Lockdown Alexander Gordon Smith

Čekala jsem něco jiného podle toho jak to všichni chválí.. Ale ne, nelíbila se mi..

20.10.2021 1 z 5

Nebe v kleci Nebe v kleci Christine Leunens

Čekala jsem od knihy daleko více. Kniha docela zklamání. Mě to nějak nechytlo dej byl divný, necetlo se mi to dobře.

08.02.2021 2 z 5

Ghostwriter Ghostwriter Alessandra Torre

Mě se to nelíbilo. Nevěděla jsem jestli číst dál nebo knihu odložit. Čekala jsem něco jiného. Hlavní hrdinka byla strašně protivná, prostě za mě ne. Tohle nebyla kniha pro mě.

11.10.2020 2 z 5

Dcera života Dcera života Tom Fletcher

Kniha mě uchvatila svoji obalkou,tu ma strasne nadhernou.. Ale o to za me slabsi pribeh. Do poloviny knihy jsem se nemohla otrhnout ,porad se delo neco co pro me bylo docela zajimave. Ale pak prisla druha polovina knihy a ja uf. Tohle asi teda nebude uz kniha pro me,bylo to natahne,priserne jsem se u te casti nudila. Hlavne jsem nepochopila slovo rebav ,boze proc co to je ?? Ale nakonec jsem knihu docetla... Slabe tri hvezdy.

11.01.2020 3 z 5

Ledové království: Kouzelné dětství / Tající srdce Ledové království: Kouzelné dětství / Tající srdce Walt Disney

Opet moc krasne pribehy,kratoucke ,tak akorat pred spanim pro moji dcerusku.. Doporucujeme s dcerkou.

09.01.2020 5 z 5

Ľadové kráľovstvo - nové príbehy Ľadové kráľovstvo - nové príbehy Walt Disney

Moc krásné příběhy. Dcerce se moc líbili,obzvlášť to o sněhulákovi má ho hrozně ráda. Čteme furt dokola před spaním . DOPORUČUJI

07.01.2020 5 z 5

Vox Vox Christina Dalcher

Cekala jsem od knihy daleko vice. Ale i tak me neurazila. Kniha se dobre cetla,oddechovka takova. :)

29.12.2019 3 z 5

Pačinko Pačinko Min Jin Lee

Moc krásný,čtivý román,provázející generací jedné rodiny. Mě se moc líbila. DOPORUČUJI.

15.10.2019 5 z 5

A hvězdy mi daly tebe A hvězdy mi daly tebe Karen McQuestion

Sladké čtení,zápletka docela fajn. Jen já se nějak chvílemi nudila.. jak už tu bylo řečeno slovy aha kniha prestala mít kouzlo... skoda.. obalka krásná,sladky a tajemný příběh ze začátku ale pak bum a je to o ničem... asi již nepatřím do kategorie pro kterou je kniha napsána... mladším čtenářům se určitě bude líbit více.

27.08.2019 1 z 5

Poslední číslo Poslední číslo Hayley Barker

Autorka se asi inspirovala druhou světovou válkou alias abych upřesnila "čistou rasou" a následnému vyvražďování židů... kniha je smutná,krutá a zároveň proklatě čtiva! Prostředí cirkusu moc pěkné jen dosti kruté... Hoši a Ben naprosto sympatické postavy které jsem si od začátku zamilovala.. za me opravdu pecka !!! Mohu jen doporučit. A doufám,ze brzy vyjde i pokračování..

08.08.2019 5 z 5

Návrat Návrat Joseph Helmreich

Co to sakra bylo??

29.07.2019 1 z 5

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Začátek knihy se mi líbil,ale od půlky knihy jsem se nějak zasekla a nebavilo mě to,ale přečetla jsem ji .

17.06.2019 2 z 5

Vzestup Vzestup Kiersten White

Líbilo se mi to,ale nebyla sem s toho tak odvarena abych řekla,ze je to pecka.. za me první díl lepší :) .

13.06.2019 3 z 5

Temnota Temnota Kiersten White

Nejdříve me kniha nějak moc nebavila,postava Lady mi byla strašně nesympatická! Přišla mi jako rozmazlene dětsko ... ale jak jsem se do knihy ponořila dál a dál,tak jsem si ji nějakým způsobem zamilovala.. jo,nakonec to nebylo zas tak špatné čtení.. a teď volala a číst druhý díl.. Doporučuji :-)

06.06.2019 4 z 5

Zmizení Josefa Mengeleho Zmizení Josefa Mengeleho Olivier Guez

Od knihy jsem čekala něco jiného než jsem ve skutečnosti dostala.. Kniha se mi proto nelíbila.

25.04.2019 1 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová