Princezna22 Princezna22 komentáře u knih

Život na úvěr Život na úvěr Jindřich Flusser

Při čtení knihy mě dosti mrazilo v zádech... Jednoznačně tohle by si měl přečíst podle mě každý. Dech beroucí čtení!!! DOPORUČUJI!

16.04.2019 5 z 5

Než přišla bouře Než přišla bouře Susea McGearhart

Kniha mi vyrazila dech,byla skvělá,četla se sama. Příběh kord podle skutečné události předčil moje očekávání. Knihu jsem četla se zatajeným dechem ,já bych to na místě hlavní hrdinky nedala ... Obdivuji jí! DOKONALOST,DOPORUČUJI.

04.04.2019 5 z 5

Pod krvavými nebesy Pod krvavými nebesy Mark Sullivan (p)

Kniha mě zaujala obálkou ,ale děj to už byla tak trošku nuda :( .. začátek dobrý to mě i bavilo,ale pak se to nějak táhlo zase a číst se mi to nechtělo ,ale dočetla jsem...

28.03.2019 2 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Vic James

Velice krásná obálka a příběh naprosto překvapil. Krásné!! Nemám slov prostě krásné.. Už aby byl další díl :)))

22.02.2019 5 z 5

Čas vlků Čas vlků Elisabet Nemert

Krásné,čtivé. Četlo se mi to samo,příběh nádherný od začátku do konce. :) Doporučuji

17.01.2019 5 z 5

Strážkyně pramene Strážkyně pramene Emmi Itäranta

Velice originální zajímavá kniha. :) Četla se mi docela dobře ,jen na pár stránek byla super :-)))

08.11.2018 3 z 5

Slečna M. Slečna M. Caroline Woods

Knižka mě dostala! Naprosto dokonalý příběh,mě se rozhodně líbila,dohnala mě k slzám .. Moje srdce se zlomilo při čtení pár pasáží... Prostě zase něco pro mě. :-)))) Já doporučuji :) Sestry Berni a Gretu jsem si strašně zamilovala a doslova mě očarovaly.. A Anita ta byla svým způsobem též úžasná . ;)

18.05.2018 5 z 5

Růže & dýka Růže & dýka Renée Ahdieh

Knihu jsem odkládala,ale nakonec dočetla. I když jsem měla pocit,že první díl je o něco lepší i tak se mi svým způsobem,ale líbil..

08.05.2018 4 z 5

Vše, co jsme milovali Vše, co jsme milovali Pam Jenoff

Kniha se četla dobře a svižně,příběh docela zajímavý.. Ale bohužel se mi moc nelíbila,jelikož mám raději předešlé dvě knihy...

05.05.2018 3 z 5

Hračkář Hračkář Liam Pieper

Tak tohle bylo,jako co?? Při začátku knihy jsem měla pocit,že čtu spíše něco co mělo být původně jiný typ knihy nebo co.. A chtěla knihu okamžitě zavřít (bylo to až nechutné) ...Tohle jako autor nemyslel vážně... Jinak dějová linie s koncentračního tábora mě dostala do kolen a mrazilo mě s ní.. Konec knihy mě překvapil.. Nechápu trošku pojem knihy ,proč byla napsaná a čekala jsem podle anotace trošku jinačí příběh. Jinak průměr...

01.05.2018 2 z 5

Odhalená Odhalená Kristin Cast

Už aby byl konec,téhle dlouhé série.. Dala jsem jí po letech šanci znovu a musím říci,že po pauze při čtení se mi tento díl opravdu líbil .. Ale už aby byl konec série je strašně dlouhá a příšerně natáhla...

28.04.2018 3 z 5

Serafina a rozštěpené srdce Serafina a rozštěpené srdce Robert Beatty

Opět skvělá kniha! Napínavé,svižné,místy strašidelné. Za mě rozhodně doporučuji! :) Já knihu nemohla odložit a přečetla jí jedním dechem .

01.04.2018 5 z 5

Ve stínu černých ptáků Ve stínu černých ptáků Cat Winters

Čekala jsem trošku větší horor, ale co se dá dělat. Nakonec to bylo příjemné čtení u kterého jsem totálně vypla. Kniha překvapila a rozhodně ji doporučuji k přečtení... Jelikož to není bůhví jak strašidelné rozhodně ji doporučuji i mladším čtenářům,kteří mají rádi duchy a takové to tajemno. Zápletka dokonalá, za mě spokojenost. A to jsem knihu původně ani nechtěla číst,kvůli její strašidelné obálce :D

12.03.2018 4 z 5

Po zemi bloudím dál Po zemi bloudím dál Rae Carson

Od knihy jsem čekala daleko více než samotná kniha dala... Začátek začal slibně, ale pak skok a už už se mi to tahloooo jako šnek a ne a ne se zacist. Ale překonala jsem to a knihu nakonec přečetla,no s odrenima ušima .

11.03.2018 2 z 5

Jak dlouho přežije lidstvo - katastrofy, které jednou nastanou Jak dlouho přežije lidstvo - katastrofy, které jednou nastanou Viktor Černoch

V knize mě děsně štvalo to neustále vysvětlování číslema apod.... Strašně faktu pohromadě a nějak moc se mi to všechno placalo dohromady jako pátý přes devátý. na můj vkus poměrně těžká kniha na vstřebání :D ale to nevadí líbila se mi. :)

11.03.2018 4 z 5

Krycí jméno E219 Krycí jméno E219 Terry Shaft (p)

Sakra, co tohle bylo... Naprostý nesmysly,slataniny a kraviny. Kniha vůbec nedávala smysl a vůbec jsem se v ní nevyznala.... Tohle prostě nemělo hlavu ani patu.. Těšila jsem se na pěknou knihu o viru a ne o sprostakovy který vše řeší pistoli.. Atd... Prostě za mě nedoporucuji!!! zklamala jsem se v knize,pěkná obálka a nalakani ale to co dostanete už není to co čekáte.. Pokud jste nečetli lepší knihy na stejné téma tak vás asi bude bavit,ale jinak se připravte na zklamání..

20.12.2017 1 z 5

Odkaz Stonehenge Odkaz Stonehenge Sam Christer (p)

Když jsem knihu kupovala říkala jsem si to musím mít a přečíst to.. Ta obálka mě okouzlila spolu s anotaci. Ale... Jak jsem začala číst spletla jsem se.. Dej knihy se vlekl a vůbec absolutně vůbec jsem se nemohla do knihu začíst.. Určitě to není špatné čtení,ale mě prostě kniha nesedla..

09.09.2017 2 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Říkala jsem si,že to prostě už číst nebudu. Že po prvním dílu mě to neláká číst.. Ale vzhledem k tomu že jsem nedávno viděla film tak jsem si knihu přečetla a musím uznat,že je to kravina.. Film byl lepší...

06.09.2017 1 z 5

Nostradamus: jak se z podivínského renesančního astrologa stal moderní prorok zkázy Nostradamus: jak se z podivínského renesančního astrologa stal moderní prorok zkázy Stéphane Gerson

Tak jsem si rozšířila obzory o Nostradamovi. Tohohle pana obdivuji a vždy mě jeho proroctví zajímala. Od knihy jsem ale čekala trošku více. Něco málo jsem již věděla takže jsem si jakoby dala opáčko. Ale část s Hitlerem mě docela dost bavila a překvapila.. Dávám tři a půl hvězdy :) mimochodem ta obálka je povedená.

03.09.2017 3 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

No od knihy jsem čekala víc Teda. Ale bylo to fajn čtení. Jsem zvědavá na další díly, jak se bude příběh dal vyvíjet ale nečekám od toho žádné extra zlepšení.. První polovina se mi líbila i když jsem byla docela dost zmatená s postav.. Četlo se to docela svižně ale nevím,něco tomu docela dost chybělo...

19.08.2017 3 z 5