Princezna22 Princezna22 komentáře u knih

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Do knihy jsem se maximálně zamilovala.. I když je to typ knih co moc nečtu,ale tedy... Takhle kniha mě šíleně moooc nadchla! Jdu na další díl..

15.01.2018 5 z 5

Posvátné lži Minnow Blyové Posvátné lži Minnow Blyové Stephanie Oakes

Mám divné pocity po dočtení knihy. Kniha se mi vůbec nelíbila,prostě nevím. Bylo to na mě až moc divné. Čekala jsem od knihy více už vzhledem k anotaci a k tomu,jak o ní všichni mluví. Ale upřímně kniha se četla dobře. Ale... Postava proroka mě dost v knize dodělala.... jako,hlavní hrdince hned na začátku useknou ruce a pak jako co?? ... V pobytu v tom vězení nebo co to je se na její ruce normálně zapomene,že je nemá a normálně jí a pije.. Zajímavé.. NEPROMYŠLENÁ KNIHA!!! Zklamání velké,škoda .... Propracovaný psychologický thriller těží z motivů pohádky bratří Grimmů Bezruká dívka, ale nabízí mnohem víc. (to jako vážně?? Propracovaný?? A jako thriller bych knihu nenazvala.... Kniha mi vůbec nic nenabízela,bylo to divné....)

29.08.2017 2 z 5

Krvavá hraběnka Krvavá hraběnka Linda Lafferty

Upřímně,kdyby kniha byla psaná jen o hraběnce líbila by se mi daleko více. Ten dej se současnosti by tam být nemusel, navíc byl psán trochu divně... Čekala jsem od knihu více,ta současnost knize strašně ubrala.. Pak s toho vyjde slatanina, kterou jsem ani skoro nedocetla a současnost přeskakovaka. Což je škoda,mohlo to být lepší. :) ale oddechové čtení to rozhodně bylo. :)

25.08.2017 3 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Kouzelné zakončeni série... Četlo se to samo a přečetla jsem to poměrně rychle,až v rekordním čase :D vzhledem ke tloušťce.. Dej a akce zde nechybí je tu i ta romantika. Pár scén mě málem rozbrecelo, obzvlášť ta jedna :(... Pěkně vybourena, sracovana fantasy s prvky pohádek. Já jsem spokojená. Doporučuji.

14.08.2017 5 z 5

Čtyřicet dní a čtyřicet nocí Čtyřicet dní a čtyřicet nocí Niko Henrichon

Strašně ale velice strašně mě mrzí že poslední díl u nás prostě nevyjde... Což nesnáším,když už se přeci vydává knižní série měla by de dovydat celá, protože vždycky se najde někdo kdo sérii čte a chce mít přečteno celou.. A to i u příkladu komiksu.. Tenhle komiks se mi též líbil,jako ty ostatní.. Ale jsem fakt zklamaná že poslední díl nevyjde :-(

08.07.2017 5 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

A zase úžasná kniha! Která dokázala něco neuvěřitelného a to, že jsem se do této série prostě zase zamilovala! Jen se mi tato sbírka povídek líbila o kapicicku méně, ale to vůbec nevadí. Tento díl je naprosto povinnost už kvůli Samovi, abyste ji přečetli. Jak už jsem říkala u některého dílů této série dejte ji šanci a sami uvidíte, jak vás dostane. :)

19.06.2017 4 z 5

Mischling Mischling Affinity Konar

Při této knize budete mít důvod číst stále a stále až dojdete ke konci. A přitom vás čtení bude tak strašně bolet,ano přečtení této knihy bolí. Kdo četl chápe. Kniha je to čtivé a příběh mrazivý až člověk nedokáže pochopit proč se tohle dělo. Co vedlo toho krutého chlapa "strýčka" k tomu tohle provádět obzvlášť na dětech a vyjít s toho prakticky bez potrestání. Příběh je to nejen o koncentračním táboře,pokusech na dvojčátech, "anděla smrti",ale i o příběhu dvou sester dvojčat jejíž příběh vas chytne za srdce....Smutné a bolestivé. Doporučuji, kniha je to opravdu dech beroucí a bolestivá....

15.06.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

No,kniha se četla poměrně dobře,jen mi to celé přišlo poměrně dlouhé a příšerně nacucle v deji který je sám o sobě nezajímavý.. Čekala jsem od knihy asi hodně vzhledem k jejímu hodnocení a po prvním díle který mě šíleně rozplakal... Tohle mělo možná zůstat nenapsane,ale budiž...

03.06.2017 3 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Měla jsem že začatku problém se do knihy začíst,ale pak to nabralo takovéj náboj že mě kniha doslova pohltila.. Prostě to pak bylo lepší a lepší.. Tento svět si prostě zamilujete... :-) jen ty jména děs... Knize jsem dala druhou šanci a byla jsem nadměrně překvapená.. Doporučuju.. Dejte knize šanci,tak jako jsem ji dala šanci já a u mého srdce zabodovala. Asi teď hned se vrhnu na další díl. Spokojenost...

15.04.2017 4 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Maximální spokojenost. Kniha splnila to co slibovala,nádherný příběh i obálka. Kniha byla strašně čtivá,takže jsem jí přečetla strašně rychle. Akinli a hlavně Kahlen mi byli děsně sympatický!! U knihy jsem dostala chuť na strašně velký dort s tunou šlehačky :-D... Prostě spokojenost!!! Oceán a sirény je něco pro mě trošku jiného než jsem doposud četla a tohle splnilo opravdu vše co jsem od knihy čekala.

24.03.2017 5 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Knihu jsem si přečetla kvůli knižní výzvě. Jelikož je to oblíbená kniha me mamky. Kniha to byla odpočinková,ale rozhodně jsem četla již lepší knihy. :-)

07.02.2017 3 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Tenhle typ knih se mi čte hrozně dobře ...Příběh má zajímavý dej,který se opravdu příjemné čte... Jen mě překvapil dost konec knížky. Za mě ale doporučuju. :-) i když je to taková bichlicka opravdu ji budete mít brzy přečtenou. ;)

22.01.2017 4 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Opět silný příběh u kterého jsem probrecela. Kniha se četla sama, velice krátké kapitoly a nešlo se od ní odtrhnout. Doporučuju všemi deseti.

08.01.2017 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Krásná kniha!! Opravdu krásná. Ještě lepší než předešli díl. Tohle je prostě naprostá pecka!! A těch scén co vypustili ve filmu je zde opravdu dost a opravdu stojí za to!! Pecka!

23.12.2016 5 z 5

Alenka v kraji divů a za zrcadlem Alenka v kraji divů a za zrcadlem Lewis Carroll (p)

Tak jsem si konečně přečetla Alenku! Po tak dlouhé době a musím říct,že něco tak šíleného jsem v životě nečetla. Kniha mi přišla poměrně zvláštně napsaná... musím říct,že mě některé pasáže opravdu nebavili. Ale prostě takhle kniha je praštěná myslím, že to ji dělá jedinečnou :-D

01.12.2016 4 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Wow!!! Naprosto wow!! Od knihy jsem se nemohla odtrhnout,jak mě pohltila... Prostě wow.. Sice jsem docela odpadla dej jak skončí ale nevadí i tak mě kniha dost překvapila.. Wow,wow wow..

01.11.2016 5 z 5

Velitelovo děvče Velitelovo děvče Pam Jenoff

Krásná knížka,čtivé, smutné a zároveň romantické
..nedokážu popsat pocity s knihy, jak mě kniha dostala...

28.09.2016 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

První polovina knihy mě strašně bavila.. Teb dej a všechno okolo bylo fantastické..ale me nadšení skončilo u druhé části tam jsem se jaksi zasekla a bohužel musela se nutit dal číst.. Nakonec jsem dočetla a stejně ne.. Omlouvám se ale příběh měl prostě pokračovat v minulosti a žádná druhá polovina zda byt neměla.. :-(...

14.09.2016 3 z 5

Noční můry! Noční můry! Kirsten Miller

Hezká knížka a ty obrázky v ní..krásné... Jako malá bych se u knihy asi bála. Pěkný příběh..

08.09.2016 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Konečně jsem se k téhle knize dostala a nelituji že jsem si ní přečetla ba naopak.. Kniha mi něco do života dala.. A nejspíše změnila můj pohled na svět.. Tak pěkně a zároveň smutné čtení jsem ještě nečetla..povedená knížka..I když místy smutný.

02.09.2016 5 z 5