Ráčkajda Ráčkajda komentáře u knih

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Mám ráda knížky vyprávěné z úhlu několika postav. Knížka se četla velmi dobře a když jsem si myslela, že už vím, jak to dopadne, že to je teda fakt psycho, tak konec mě dokázal ještě víc překvapit...to už tedy bylo ujeté psycho.

22.06.2020 4 z 5

Panenka Panenka Hollie Overton

Přečteno za dva dny, na takové trýznivé téma to byla spíš velmi čtivá oddychovka. Mám ráda krátké kapitoly a vyprávění z pohledu více postav.

08.06.2020 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Ze začátku mi to přišlo takové strohé, nepropracované, ale pak jsem si na styl zvykla a začetla se. Podezřívala jsem skoro všechny a pachatele jsem zjistila až ke konci, takže jsem spokojená.

30.05.2020 4 z 5

Nechtěj nic vědět Nechtěj nic vědět Lisa Jackson

Chvilku mi trvalo se začíst, ale pak to nabralo grády a byla to jízda až do konce.

27.05.2020 4 z 5

Udělala jsem chybu Udělala jsem chybu Paula Daly

Kniha se mi četla velmi dobře, hlavní postava mi byla sympatická a fandila jsem jí. Nepochybuji o tom, že se člověk klidně dostane do podobných peripetií.

10.05.2020 5 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Fantasy prakticky nečtu, ale byla jsem zkrátka zvědavá. Knížka se mi kupodivu četla lehce a svižně, takže já jsem spokojená.

08.05.2020 4 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Po detektivkách a thrilerech jsem měla chuť na oddychovku. Od knihy jsem nic moc neočekávala a byla jsem velmi mile překvapená a spokojená. Knížka mě naprosto pohltila.

04.05.2020 5 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Od autorky moje první knížka a byla jsem mile překvapená. Knížka se mi moc líbila, i když takový konec jsem asi nečekala:-). Jdu mrknout na další knížky autorky.

27.04.2020 5 z 5

Mlčení Mlčení Diane Chamberlain

Teda to byla taková nádhera.... brilantní zápletka a konec mě překvapil. Musela jsem pořád číst, nemohla se dočkat, jak to dopadne.

23.04.2020 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Naprostá bomba, děj má spád, švih, napětí.....vraha jsem tušila až daleko za půlkou, takže super. Přečteno za dva dny.

20.04.2020 5 z 5

Krutá volba Krutá volba Diane Chamberlain

Jedním slovem nádhera, od které se nedá odtrhnout...hltala jsem každé slovo.

17.04.2020 5 z 5

Najděte mě Najděte mě Michelle Knight

Když jsem knížku četla, zdála se mi povědomá...pak jsem zjistila, že jsem viděla film. Je těžko uvěřitelné, že se takové hnusy opravdu dějí. Klobouk dolů před autorkou...

10.04.2020 5 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Kathryn Croft

Miluju, když mě knížka drží v napětí od začátku do konce a ještě víc miluju, když nedokážu brzo odhadnout vraha, když se jen domnívám, že by to mohl být ten nebo ten a ve finále je to úplně někdo jiný:-). Konec mě velmi překvapil, takže za mě super knížka a dávám pět hvězdiček:-)

08.04.2020 5 z 5

Se mnou jsi v bezpečí Se mnou jsi v bezpečí K. L. Slater

To tedy bylo psycho:-)..... bylo zajímavé sledovat myšlenkové pochody Anny

02.04.2020 4 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Teda to byla nádhera. Miluju, když se prolíná minulost s přítomností. Občas jsem musela přemýšlet, kde zrovna v jaké době jsem a s kým, ale vůbec mi to nevadilo, těšila jsem se na každou další stránku.

23.03.2020 5 z 5

Přede mnou se neschováš Přede mnou se neschováš Mary Higgins Clark

Příjemná oddychovka, taková lehoučká detektivka, kdy pachatele velmi brzy tušíte.

18.03.2020 4 z 5

Odpusťte mi Odpusťte mi Daniel Palmer

Hrozné vědět, že se takové věci opravdu dějí. Knížka se mi četla krásně, lehce, těšila jsem se na každou další stránku.

11.03.2020 5 z 5

Povolené ztráty Povolené ztráty Nora Roberts

Tak to byla paráda, nemohla jsem se od knížky odtrhnout.

06.03.2020 5 z 5

Zuřivost Zuřivost Sandra Brown

Kniha se mi četla jakž takž dobře, ale i přesto mi tam něco chybělo, některé rozhovory mi přišly příliš zdlouhavé a musím přiznat, že jsem se těšila až už bude konec a budu moci začít číst něco jiného.

27.02.2020 3 z 5

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

Velmi povedená knížka, moc se mi líbila. Určitě doporučuji.

21.02.2020 5 z 5