Ráčkajda Ráčkajda komentáře u knih

Proti proudu Proti proudu Rachel Caine (p)

Tak to byla paráda, jak první tak druhý díl, jsem nadšená a dávám 5 hvězdiček.

12.02.2020 5 z 5

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

Kniha se mi velmi líbila, zhltla jsem ji raz dva a hned jdu na další díl.

07.02.2020 5 z 5

V klubíčku štěstí V klubíčku štěstí Anna McPartlin

Nádherná kniha ze života, už dlouho jsem toho tolik nenabrečela....

02.02.2020 5 z 5

Stále nezvěstná Stále nezvěstná Chevy Stevens (p)

Tak to byl masakr.....

25.01.2020 5 z 5

Spodní proudy Spodní proudy Nora Roberts

Nádhera zhltnutá během chvíle, paráda :-)

21.01.2020 5 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Knihy s takovým nebo podobným námětem mám velmi ráda, takže jsem maximálně spokojená. Knížka se čte lehce a je poutavá.

16.01.2020 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Jako bych četla Příšernou tchýni:-), ale pak to nabralo jiný směr a závěr mě velice překvapil. Kniha se četla lehce a svižně.

11.01.2020 5 z 5

Žena na lesní cestě Žena na lesní cestě Megan Goldin

Na prvotinu super, miluju knížky, kdy se těším na každou další stránku. Líbily se mi obě linie a ikdyž je jasné, kdo za tím vězí, dávám 5 hvězdiček...jen tak dál:-)

03.01.2020 5 z 5

Dokonalá přítelkyně Dokonalá přítelkyně Karen Hamilton

Kupodivu věřím, že takové ženy existují... děs. Na prvotinu to je velmi podařená knížka, děj ubíhá, čte se celkem lehce.

22.11.2019 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Opravdu to připomínalo Deset malých černoušků,ale vůbec mi to nevadilo. Moc se mi to líbilo, knížka mě hned chytla a těšila jsem se na každou další stránku.

18.11.2019 5 z 5

Nech mě lhát Nech mě lhát Clare Mackintosh

Tak to bylo velmi čtivé, druhá polovina se mi líbila více a konec překvapivý. Rozhodně stojí za přečtení.

07.11.2019 4 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Super čtení, mám ráda vyprávění z pohledu více osob, krátké kapitoly a když mě knížka chytne hned od začátku. Děj krásně ubíhal a držel mě stále v napětí, takže přečteno během dvou dnů.

30.10.2019 5 z 5

Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Lisa Daily

Takové hodně nenáročné čtení, oddychovka. Pár stránek jsem občas musela přeskočit a ke konci už jsem chtěla, aby už byl konec.

27.10.2019 3 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Knížka se mi hodně líbila, četla se jedním dechem.

26.10.2019 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Na tuto knížku jsem byla zvědavá. Popravdě nejvíc se mi líbil začátek,to jsem se opravdu nasmála, ale od půlky to už bylo slabší a ke konci jsem se už musela nutit, abych to dočetla. Takže průměr.

19.10.2019 3 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Tak po přečtení prvního dílu jsem hned přečetla díl druhý z pohledu Holdera. Musím říct, že pasáže, které se doslova opakovaly z prvního dílu jsem vždycky jen tak přelítla, ale jinak jsem si užila jeho dopisy sestře, jeho humor a konec mě fakt dojal, takže ukápla i slza.

02.10.2019 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Dávno už mi není náct, ale nádherně jsem si to užila. Knížka je opravdu velmi čtivá a nedá se od ní odtrhnout. Takže dávám 5 hvězdiček a ihned jdu na další díl.

29.09.2019 5 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Tak pro mě to byla bezvadně čtivá pecka. Děj krásně ubíhal, v postavách jsem se vyznala a mám ráda líčení z pohledu několika osob. Od knížky jsem se těžko odtrhávala, takže jsem velice spokojená.

12.09.2019 5 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

Super, super, super. Za prvé mám ráda, když se prolínají dvě časové osy a za druhé, když mě kniha chytne hned od začátku. Já si užila super jízdu, knížka se mi nechtěla ani odkládat.

30.08.2019 5 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Pohodové čtení na dovolenou, neměla jsem žádný problém...děj hezky plynul a konec mě celkem překvapil.

14.08.2019 5 z 5