rafan65 rafan65 komentáře u knih

Heslo Heslo Zbigniew Safjan

Další super příběh ve kterém Kapitán Kloss opět urputně bojuje z nacisty.

13.03.2022 5 z 5

Nečekané dědictví Nečekané dědictví Hana Militká

Třetí díl detektivek Monique & Lucy s.r.o. je pokračováním příběhu Moniky a její sestry Lucie. Příběh autorka rozvedla a pohybuje se v něm spousta nových postav které jsou pro děj určitě přínosem. Docela dobře se to čte.

20.02.2022 3 z 5

Dcery pekla Dcery pekla Jason Dark (p)

Tak tohle je zatím nejlepší díl série. Příběh který má úplně všechno, napětím je nabitý a čte se moc pěkně.

18.11.2021 5 z 5

Zlatá čtyřka Zlatá čtyřka Eduard Fiker

Moc mě to nebavilo a docela jsem se přemáhal abych to dočetl. Určitě jsem čekal víc.

17.11.2021 3 z 5

Vysoké sázky Vysoké sázky Dick Francis (p)

Moje první setkání z autorem těchto knížek z dostihového prostředí. Četlo se to pěkně a určitě si ještě některou přečtu. Docela pohodové čtení.

05.09.2021 4 z 5

Vražedkyně Vražedkyně Pavel Kohout

Docela dobrá detektivka. Některé pasáže jsou zdlouhavé ale jinak se četla dobře.

10.05.2021 4 z 5

Když se rojí smrt Když se rojí smrt Jarmila Pospíšilová

Znovu pěkná kniha, příběh trochu slabší ale celkově pohodové čtení. Tento díl série mě připadá docela zbytečně zamotaný. Strašně moc potencionální pachatelů a banální rozuzlení.

30.04.2021 4 z 5

Příliš mnoho pokladů Příliš mnoho pokladů Helena Hardenová

Taková úsměvná pohádka která má do detektivky hodně daleko. Četla se ale pěkně takže jako odpočinkové čtení dobré. Tato série je hodně lehké čtení a nečekejte žádnou napínavou detektivku.

08.03.2021 4 z 5

Odkaz mrtvého kostelníka Odkaz mrtvého kostelníka Milan Růžička

Pokračování příběhu Mikuláše a Lucie je opět velmi dobře napsané. Navazuje na předchozí knihu Jedna mrtvola navíc. Také kniha Odkaz mrtvého kostelníka se odehrává jak v současnosti tak v letech po roce 1968. Příběh je moc pěkný a docela napínavý. Těším se na další knihu tohoto autora.

14.02.2021 5 z 5

V pekle ptáci nezpívají V pekle ptáci nezpívají Jarmila Pospíšilová

Pohodové čtení, znovu pěkná odpočinková detektivka. Docela smutný příběh ale čte se hezky. Osudy některých postav jsou dost drsné ale bohužel to je život.

22.01.2021 5 z 5

Smrt v sutinách Smrt v sutinách Ann Granger

Klasická anglická detektivka která se dobře četla. Nechybí napětí a vcelku vkusná zápletka. Jsem spokojený.

08.10.2020 4 z 5

Zemři a zapomeň... Zemři a zapomeň... Vítězslav Welsch

Pěkná kniha, detektiv Bedřich Mráček řeší případ několika vražd a jde o pohodové čtení. Není nouze o vtipné pasáže které příběh posouvají do příjemné roviny. Zápletka je jednodušší, není to žádná dech beroucí jízda. Já jsem spokojen mě kniha bavila.

01.06.2024 4 z 5

Lesy hrůzovlády Lesy hrůzovlády Jennifer June Rowe

Slušná pohádka pro starší děti a dospělé. Začátek jsme četli společně vnoučatům ale jak přišli na řadu skřeti tak se báli. Hold jsou ještě na tuto četbu malí. Budu pokračovat dál sám a uvidím jestli to má cenu.

01.01.2023 4 z 5

Maigret a tělo bez hlavy Maigret a tělo bez hlavy Georges Simenon

Promyšlený detektivní příběh jako vždy. Komisař Maigret je na úrovni a dobře se čte. A musím říct, že mě styl vyprávění hodně zaujal.

22.04.2022 4 z 5

Hřbitov upírů Hřbitov upírů Jason Dark (p)

Docela napínavý příběh který má spád a akci. Četlo se to pěkně a chvílemi je to i strašidelné. No prostě dobré.

13.11.2021 4 z 5

Muž a stín Muž a stín Emil Vachek

Slušná kniha která byla napínavá četba. Klubíčko opět super a docela nad věcí. Dost pachatelů a nečekané rozuzlení.

24.10.2021 4 z 5

Zlá minuta Zlá minuta Emil Vachek

Pěkný příběh který má spoustu variant a podezřelých. Kdysi jsem už četl některé případy detektiva Klubíčka ale tento příběh jsem neznal. Je to klasická česká detektivka na odpočinek a relaxaci.

17.10.2021 4 z 5

Noc hrůzy Noc hrůzy Jason Dark (p)

Docela napínavý příběh který má náboj a akci. Četlo se to pěkně a každá stránka byla napínavá a strašidelná. Určitě přečtu další díl.

21.09.2021 4 z 5

Lišákova pravda Lišákova pravda Jarmila Pospíšilová

Poslední příběh Marie je opět moc pěkný a četl se krásně. Knihy této autorky jsou opravdu pohlazení po duši. Jsem docela zvědavý na novou kriminalku která vyšla letos. Doufám že autorka bude pokračovat ve psaní parádních knih a dočkáme se dalších krásných příběhů.

31.07.2021 5 z 5

Malovaná pýcha Malovaná pýcha Jarmila Pospíšilová

Znovu jsem se pěkně začetl do další knihy od paní Pospíšilové a jsem zase spokojen. Knihy této autorky už beru jako stálou kvalitu a spolehlivost na odpočinkové čtení. Jdu do posledního příběhu a Marie Kovandova mě bude chybět.

27.07.2021 5 z 5