Ralemo Ralemo komentáře u knih

Drž mě Drž mě Stacey Kennedy

Skvělé pokračování této série! O něco lepší než předchozí díl, už v minulém díle byla viditelná přitažlivost mezi Elis a Archerem, proto jsem se na jejich příběh velice těšila. Od začátku neskutečná přitažlivost, skvělé slovní přestřelky, zajímavá zápletka a pár dramat, které stojí za přečtení. Doufám, že bude i další díl o poslední možném páru, konec této knížky to lehce nadhodil. :)

11.11.2022 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Zajímavý romantický příběh ze středoškolského prostředí, od knihy se nešlo odtrhnout. Musela jsem ji dočíst na jeden zátah. Ten konec mě dostal, jsem zvědavá jak se vše vyvrbí v dalším díle. Skvělá přitažlivost mezi hlavními hrdiny, chybí mi pohled Aidena, ten by každopádně hodně prozradil, co se mu děje v hlavě. Doufám, že další díl bude co nejdříve. :)

06.11.2022 5 z 5

Ešte! (mi daj šancu) Ešte! (mi daj šancu) Teagan Hunter

No tak to byla bomba! Neskutečně nádherný, romantický příběh o nešťastné lásce, kdy si každý zaslouží druhou šanci a výjimkou není ani sexy sportovec Shep. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, oceňuji příběh z pohledu obou hlavních hrdinů. Velice vtipné slovní přestřelky, zajímavé zápletky s troškou dramatu. A šťastný konec, co víc si přát. Všechny knihy od této autorky se mi moc líbí a tato není výjimkou. Určitě doporučuji přečíst a moc ráda se k této knize vrátím. :)

01.11.2022 5 z 5

Chci tě slyšet Chci tě slyšet Alexandra Soldánová

(SPOILER) Krásná kniha od české autorky, obálka mě ihned zaujala a obsah nakonec ještě více.
zajímavý příběh o Anetě, které si prochází těžkým životem a snaží se splnit si svůj sen, když v tom ji do cesty vkročí neskutečně sexy zaměstnavatel Robin a otočí její život k lepšímu. Zajímavá zápletka, s kouskem dramatu, ale nakonec skončí vše tak jak má. Zamilovala jsem si i malou Báru. Skvělé prostředí divadla a muziky, moc se mi líbilo zasazení děje do naší vlasti, to se jen tak nevidí! :) těším se na další knihy od této autorky.

17.10.2022 5 z 5

Kniha se mi líbila o trošičku víc než první díl. Každopádně skvělé propojení postav z předchozího dílu, zajímavý a nevšední příběh ze sportovního prostředí.
Děj začal velice zajímavě a od knihy se nešlo odtrhnout. Humorný, lehce nereálný začátek, každopádně pobaví a poslání Belle uspořádat fiktivní svatbu Chrisovi se zvrhne v neskutečný příběh o dobití té pravé a toho pravého. Vtipně popsaný děj se spoustou zápletek, dramat, odmítání a nakonec všichni dosáhnout toho po čem touží. Určitě doporučuji přečíst, knížka je takové jednohubka, určitě by chtěla klidně více rozepsat, ale určitě neurazí a k odpolednímu kafíčku ideální četba. :)

15.10.2022 5 z 5

Tři drobné chybičky Tři drobné chybičky Nikki Sloane

Podobné téma sexu jako předchozí knihy, taková jednohubka, která je za pár hodinek přečtená. Zajímavá zápletka v podobě pana Červeného. Kniha neurazí, ale nenadchne, všechny hvězdičky si ale určitě nezaslouží. Zajímavá zápletka a rozuzlení příběhu majitele nevěstince. Jsem zvědavá, zda-li bude pokračování série.
Hlavní postavy byly skvělé, líbilo se mi i zapojení Payton, i když scéna s Dominicem byla až moc přehnaná. Každopádně určitě doporučuji přečíst těm, kteří mají rádi erotické knihy. :)

22.09.2022 4 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Milý, romantický příběh z prostředí bohaté rodiny. Ivy se snaží osvobodit od rodičů a postavit se na vlastní nohy, jenže v tom ji do cesty vkročí sexy Ryan, který je ale pověřen úkolem ji chránit. Vzájemná přitažlivost nelze popřít a tak příběh stojí určitě za přečtení! :)

13.09.2022 5 z 5

Plán plavby Plán plavby Trish Doller

Velice povedená kniha, s velice smutnou zápletkou v podobě sebevraždy přítele. Anna musí začít od začátku a snaží se neustále jen plnit jeho sny, do doby, než si uvědomí, že se nemůže neustále řídit někým jiným. V tom ji pomůže sexy dobrodruh Ben, který otočí její život o 360 stupňů. Velice originální zápletky, krásné prostředí různých ostrovů a objevování nových míst. Některé věcí jsou méně reálné, každopádně kniha za přečtení určitě stojí. :)

29.08.2022 5 z 5

Za italským snem Za italským snem Jo Thomas

Nádherná kniha z okouzlujícího italského prostředí. Knihu jsem zhltla, nešlo se odtrhnout. Krásně a romanticky napsaný příběh o Lucii a Giacomovi. Bylo zajímavé pozorovat, jak si k sobě tito mladí lidé opět nachází cestu, i když přitom bojovali o svoji budoucnost. Kniha se mi moc líbila, zajímavé téma rovnocennosti žen a mužů. Určitě doporučuji přečíst, nad jejich kulinářskými dovednostmi se mi sbíhaly sliny. Hned bych letěla do Itálie. :)

21.08.2022 5 z 5

Odsuď mě Odsuď mě J. L. Beck

Krátký, jednoduchý příběh. Zajímavá zápletka v podobě nábožensky založené rodiny, Hrdina si prošel peklem, každopádně pravá láska si nevybírá a tito dva naprosto odlišní lidé si k sobě našli cestu. Kniha se četla hezky, taková oddechovka k odpolednímu kafíčku. :)

20.08.2022 4 z 5

Boss Boss Marcy Jell

Jedním slovem pecka! Od knihy se nedalo odtrhnout. Zajímavý děj ze zápasnického prostředí. Spousta dramat, zápletek, neskutečné přitažlivosti, ale zároveň smutku a bolesti. Zoe byla odvážná dívka, která bojovala co to šlo, ale okouzlujícímu zápasníkovi Zanemu prostě odolat nemohla. Bohužel ani jejich milostný život nebyl jednoduchý, pořád jim pod nohy někdo házel klacky. Každopádně vše dopadlo, tak jak mělo. Určitě doporučuji přečíst, kniha je nádherně napsaná, hodně jsem se nasmála, nechybí ani neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny. :)

10.07.2022 5 z 5

Svítání nad Safírovým zálivem Svítání nad Safírovým zálivem Holly Martin

Nádherný odpočinkový příběh v krásném prostředí zátoky a ostrova. Příběh o dlouhé lásce Arie a Noaha a jejich překážek, které ve společném žití zažívají. Krásné prostředí rodinného hotela, vztahů mezi sourozenci, je zde i pár překážek, každopádně vše nakonec dopadne tak jak má. Určitě doporučuji přečíst, odpočinková kniha k odpolednímu kafíčku. :)

03.07.2022 5 z 5

Molly Molly Agnieszka Lingas-Łoniewska

No přemýšlím jak hodnotit. Asi bych dala 4,5*.
Určitě zajímavý příběh, se zapeklitou zápletkou a dramatem. Molly si odmalička prochází peklem, se životem bojuje co se dá a bohužel se nechala nalákat na různé podvody, aby si zaopatřila peníze a tím si velice komplikuje život. Viktor byl miláček, od začátku se snažil Molly pomoct a přesvědčit ji o změně životního stylu, bohužel přes spoustu neshod se to nepovede a Molly si musí odpykat trest za všechny svoje prohřešky. Viktor i přes to všechno o ni bojuje a počká si na šťastný konec se vším všudy. Určitě stojí za přečtení.

22.06.2022 4 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

(SPOILER) Moc hezký příběh, možná by si zasloužil více stran a trochu více rozepsat vše do detailu. Ale i tak hodnotím kladně a dávám 5 hvězdiček. Mám ráda knihy z pohledu obou dvou hrdinů. Andie si konečně chce splnit sen a odjet za svou kamarádkou June do Portlandu, ale čeká ji spousta překážek, které musí překonat a v tom potká Coopera, který se do ní na první pohled zamiluje, ale snaží se od ní držet ruce dál. Čeká je spousta překážek a neshod. Určitě doporučuji přečíst. :)

05.06.2022 5 z 5

V bouři V bouři Kathryn Taylor

Pokračování velice zajímavé stejně jako první díl, některé zápletky mi moc neseděly, každopádně kniha je velice napínavá a nakonec se odhalí všechna tajemství. Moc hezký konec se vším všudy! :) Určitě doporučuji přečíst.

03.06.2022 5 z 5

Poslední let Poslední let Lacie Waldon

(SPOILER) Moc hezky napsaný příběh. Kniha se zajímavou zápletkou, malým dramatem ale nakonec šťastným koncem. Ava si po letech uvědomila co vlastně od svého života chce a na své poslední cestě jako letuška to našla. Jack byl miláček od začátku, jenže bohužel byl zlomený ze svého posledního vztahu, jenže Ava prolomila všechny jeho ledy. Kniha se četla sama, nešlo se odtrhnout. Určitě doporučuji. :)

02.06.2022 5 z 5

Láska a jiná slova Láska a jiná slova Christina Lauren

Nádherně napsaný příběh o osudové lásce. Shledání nejlepších kamarádů po 11 letech po nešťastném nedorozumění. Líbilo se mi prolínání dějů minulosti a současnosti. Krásně a velice citově napsaný příběh. Obdivuhodná byla Elliotova oddanost vůči Macy. Určite doporučuji přečíst, knihu jsem dlouho odkládala a byla to chyba. :)

31.05.2022 5 z 5

Nová zkouška Nová zkouška Kinga Litkowiec

Skvělé pokračování! Moc se mí líbilo, jak se vyvinul vztah mezi Jess a Liamem. Jak se povedlo Jess probourat všechny Liamovi zdi. Moc hezky napsáno, se zajímavou zápletkou, trochou dramatu. Jen ten konec mi připadal pro jejich vztah neuzavřený, tak doufám, že budou vystupovat i v dalším díle.
Určitě doporučuji přečíst. :)

23.05.2022 5 z 5

Čo k tebe cítim Čo k tebe cítim Marie Force

Nádherně napsaný příběh. Knihy ve slovenštině mají svoje kouzlo a já je hrozně ráda čtu.
Přemýšlela jsem, jestli jsem četla knihu z doktorského prostředí a asi ne. A musím uznat, že se mi to vážně moc líbilo, možná bych více rozepsala operace, přiblížila více nemocniční prostředí, každopádně kniha je nádherná.
Zajímavý příběh se zapeklitou zápletkou, bohužel Jason si zažil velkou zradu a snaží se posunout svoji kariéru někam dál a vyhnout se velkým obloukem ženám. Jenže to by nesměl narazit na úžasnou Carmen, která mu pomůže vybruslit z jeho problému.
Kniha je velice vtipně napsaná, zasmála jsem se hned u prvních stránek, kdy se Carmen podařilo dostat se za mříže. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, menší zápletka, která se ale rychle vyřešila.
Určitě doporučuji, za mě nádherně napsaný příběh!

09.05.2022 5 z 5

Políbit nebe Políbit nebe Krista Ritchie

Vlastně přemýšlím, jak tuto knihu hodnotit. Poprvé se mi stalo, že jsem knihu četla více než dva dny. Zajímavé téma reality show, zajímavé postavy. Ale ten příběh?
Neustálé pošťuchování a soupeření mezi Rose a Connorem bylo skvělé, to jsem se vážně bavila, jejich příběh byl zajímavý, dva cílevědomí mladí lidé, kteří si šli za tím, co v životě chtějí a dosáhli toho, nakonec mají nejen kariérní úspěchy, ale také veliký úspěch tom, že našli svoji spřízněnou duši. To mě bavilo asi nejvíce pozorovat.
Ostatní postavy byly sice zajímavé, ale příběh o ničem.

29.04.2022 4 z 5