Polib mě přehled

Polib mě https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492199/bmid_polib-me-kOa-492199.jpg 4 499 499

Osobní strážce série

Ivy by nikdy nečekala, že hned první den na Floridské univerzitě přejde přes cestu svému muži snů. Ryan MacCain není jen sexy, drzý a tajemně potetovaný – k tomu všemu ho na koleji ubytují ve vedlejším pokoji… Každý pohled jeho zelených očí, každý náhodný dotyk jí rozbuší srdce. Ale stejně jako Ivy není ani Ryan tím, za koho se vydává. Jako bohatá dědička je totiž Ivy na univerzitě inkognito. A Ryan je její tajný osobní strážce.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Red

Kiss Me Once , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Polib mě. Přihlašte se a napište ho.

Blueberry.hd
03.04.2024 4 z 5

Náš život není přímá linka, která neustále míří vzhůru. Ne, život nás nechává spadnout, dokud se neroztříštíme o zem. A to se děje znovu a znovu až nakonec, až nakonec sestáváme jen z mnoha malinkých střípků, které nás dělají těmi, kým jsme. Bytostmi, které usilují o to, být zase celé.
Pěkné :)

jana1874
24.03.2024 5 z 5

Ivy se mi jako hrdinka moc líbila, byla správně praštěná, byla svá. Snažila se najít si vlastní cestu životem, přestože její rodiče jí to nechtěli dovolit, chtěli za ni o všem rozhodovat. Bylo hrozné, jak se k ní chovali. A Ryan? Byl taky moc fajn. Přestože zezačátku měl s určením své první práce problém, dělal všechno, co šlo, aby ji dělal na 100%. A pak začal dělat mnohem víc. Oba věděli, že spolu nemohou být, ale jejich city, které se projevily dřív, než zjistili, kdo ten druhý je, byly silnější. Jejich první setkání, chvíle, okamžiky - všechno bylo pěkné. A Jeff s Alexem ? Tak ti byli suproví.

Je tu náznak nebezpečí, odhalování nějakého toho tajemství, rozdíly mezi společenskými vrstvami. Byla to milá oddechovka, přesně to, co jsem po předchozích knihách potřebovala

Zuzíček77
14.03.2024 4 z 5

Kniha je hezky napsaná, chvilkama mi přišla zdlouhavá ale plná očekávání. Ivy jako bohatá dědička, která má studovat inkognito aby ji nikdo neobtěžoval. Je to vlastně dívka která chce trochu žít svůj život aniž by měla někoho za zadkem. Chce zjistit kdo vlastně je. Pak tu máme Ryana, bodyguarda který je pohledný ale vlastně musí tajit svou totožnost. Některé výstřelky Ivy mě rozčilovaly ale některé zase bavily. Kniha je ze série osobní strážci tak uvidíme jaké budou další díly. Ještě musím podotknout, že se mi líbí jak je zde znázorněná přitažlivost mezi lidmi kteří se vlastně neznají, což se opravdu stává. Další plus má obálka knihy ta je opravdu krásná.

10 nejprodávanějších eknih (září)

17.10.2022

10 nejčtenějších knih (září)

15.09.2022

Jedeme v tom spolu, Dokonalé léto a další knižní novinky (29. týden)

17.07.2022

Kdyby nebyla tak trochu poděs, gentleman ve mně by okamžitě padl na kolena a požádal ji o ruku.

Neposlouchej ho. Když rozdávali sociální inteligenci, nechával si Ryan právě dělat piercing.

Matka mě v předchozích dnech živila nanejvýš rosou, abych se vešla do těch ošklivých šatů. A teď jsem chtěla jako akt spravedlnosti vyrabovat bufet.

Kniha Polib mě v seznamech

v Právě čtených16x