Ralemo Ralemo komentáře u knih

Rowdy Rowdy Jay Crownover

Opět krásně napsaný díl, se zajímavou zápletkou co se týká Poppy a nakonec i Rowdyho sestry. :) Rowdy i Salem bojovali s minulostí, se špatnými vzpomínkami a zážitky, ale stejně si nakonec k sobě cestu našli. Těším se na další díl!

13.02.2022 5 z 5

Medzi dvoma mužmi Medzi dvoma mužmi Katarína Harmatová

Nádherný příběh od kterého se nešlo odtrhnout. Příběh se mi líbil stejně jako příběh Mii a Edwina. Děj byl přehledný, se zajímavou zápletkou. Škoda, že kniha neobsahovala i Nickův pohled. Každopádně doporučuji! :) Erik mi hodně přirostl k srdíčku, Reagan byla taky skvělá.

08.02.2022 5 z 5

Rome Rome Jay Crownover

Tak Rome a Cora mi padli do oka asi nejvíc zatím ze všech dílů. Nádherný příběh se spoustou zápletek, bolesti, překonání a nakoneč šťastný happy end. Rome musel bojovat se spoustou problémů, ale nakonec si uvědomil, kde je jeho místo. Cora i přes to, že nenašla úplně toho dokonalého muže podle svých představ, našla dokonalého chlapa přesně pro sebe a mimčo jen uzavřelo tuto krásnou kapitolku. Doporučuji všemi deseti a jdu na další díl. :)

07.02.2022 5 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Za mě skvělé pokračování! Druhý díl se mi moc líbil, opět super pohled z obou dvou pohledů hlavních hrdinů. Jet byl super, Ayden měla výčitky ze své minulosti, každopádně vše dopadlo jak mělo.

07.02.2022 5 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Taková jednohubka, za dvě hodinky přečteno. Předvídatelný příběh, byla tam menší zápletka. Kniha se četla moc hezky, hlavní postavy byly hodně sympatické, mám ráda knihy z pohledu obou hlavních hrdinů, takže jsme byla spokojená. Líbí se mi napojení postav i z předchozích dílů.
Violet byla skvělá matka, dělala vše pro svoji dceru a nakonec pro ni získala i nového tatínka. Petr byl tvrďák, ze začátku až moc arogantní, každopádně i u něj se objevila mezírka v srdci a Violet si tam našla svoje místo i se svojí dcerkou.

06.02.2022 4 z 5

Sladké vykúpenie Sladké vykúpenie Jamie McGuire

Mnohem lepší než první díl, neustále e tam něco dělo, nebylo to nudné.Od knížky se nešlo odtrhnout. Děj probíhal v prostředí FBI, což bylo velice zajímavé, sledovat vývoj vyšetřování. Každopádně vztah mezi Liis a Thomasem byl skvělý, jejich neustálé pošťuchování, vadila mi nedůvěra Liis k citům Thomase, jak se celou dobu snažila se nezamilovat, i když stejně už bylo pozdě. Každopádně nádherný příběh se zápletkami, který stejně skončil happy endem.

06.02.2022 5 z 5

Sladké zabudnutie Sladké zabudnutie Jamie McGuire

Zajímavý příběh, každopádně na všechny hvězdy to nemá. Ten konec? Nevím co napsat, celou dobu byl TJ tajemný a pak bum. Za mě to bylo takové celé divné. Trent mi padl do oka, Cami byla taky fajn. Každopádně něco mi tam prostě chybělo, čekala jsem od knihy s tak vysokým hodnocením mnohem více.

02.02.2022 3 z 5

Zpověď Zpověď Jodi Ellen Malpas

Tuto trilogii už jsem četla asi před pěti lety. Každopádně jsem na tyto knihy narazila znovu a pustila se do nich. Jedním slovem bomba! Knihy se mi líbily stejně jako před pár lety. Napsané nádherně, do detailu. Ano spousta sexu, pořád, všude a kdykoli se Jess a Ava pohádali. Každopádně to k těmto knihám prostě patří. Příběh se spoustou zápletek, neustálých bojů mezi hlavními hrdiny, každopádně postupně se všechny tajemství odkrývají a knihy jsou o to zajímavější a napjatější. Jessovo neustálé kontrolování situace a Avyno neustálé vzdorování je vážně k pobavení. Určitě tyto knihy nepotěší každého, každopádně někdy je potřeba vypnout realitu a pustit se do čtení těchto příběhů. Za mě si celá série zaslouží všechny hvězdy. Nakonec šťastný happy end se vším všudy! :)

Odpuštění Odpuštění Jodi Ellen Malpas

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Nádherně napsaný příběh. Za mě si zaslouží všechny hvězdičky. Příběhu nic nechybělo, romantika, drama, zápletka a šťastný konec. Líbilo se mi pošťuchování ze začátku knihy. A ten konec s Charllote byl nádherný, skoro mi aj slzička ukápla.

29.01.2022 5 z 5

Všechno a tebe Všechno a tebe Simona Ahrnstedt

Za mě pecka! Kniha měla vše, krásný příběh, romantika, drama, zápletka a šťastný konec. Moc hezky napsané. Nešlo se odtrhnout od čtení. Aktuální téma rasismu. Zaslouží si plný počet hvězd. :)

20.01.2022 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

(SPOILER) Naprosto dokonalé! Nemám slov k této knize. Mám přečtené všechny knihy od této autorky, ale toto je za mě nejlepší kniha co jsem v poslední době četla a že jich bylo vážně hodně!
Knížka přečtená na jeden zátah za pár hodin. Nešlo se odtrhnout. Vážně neskutečný příběh! Nádherně napsané, procítěné, hodně emočně náročné, i pár slziček ukáplo.
Krásný příběh se šťastným konce, oba dva si prošli těžkým obdobím. Každoroční setkání bylo rok od roku napjatější, ve chvíli kdy Ben dorazil s dítětem, jsem myslela že je kniha u konce, ale naštěstí to tak nebylo.
Určitě stojí za přečtení!

15.01.2022 5 z 5

Hriešne bohatý Hriešne bohatý Meghan March

Vlastně nevím co k této sérii knih napsat. Určitě si to podle mě nezaslouží 5 hvězdiček. Celá série je brutálně zamotaná, zápletek je tam tolik, že nevím u které začit.
Každopádně Whitney a Lincoln k sobě prostě patří, to co se dělo mezi rodinami byl vážně masakr. Obdivuji autorku, že dokázala vymyslet tolik zápletek mezi jejich rodinami. To je až neskutečné, jak to vše bylo propojeno. Každopádně zajímavé knížky, stojí za přečtení, ale že bych z nich byla nějak více nadšená, to se říct nedá.

14.01.2022 3 z 5

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

Přečetla jsem všechny díly za jeden den jen proto, že se o této série nedalo odtrhnout! Jedním slovem pecka. Krásný příběh Rushe a Blair. Finální díl stál za to! Krásně ukončené, bylo mi líto Blair, jak ji Rush pořád stavěl až za sestru, ale nakonec věděl koho si má vybrat. Blair pro něj byla tou pravou, svatba, dítě a šťastný konec. :) Moc krásný triologie. Velice doporučuji :)

05.01.2022 5 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Nádherná knížka! Smutný příběh o tom, jak to slavné osobnosti nemají vůbec jednoduché. Skylar si prošla peklem, byl docela extrém, že skončila na ulici a bydlela pod stanem. Každopádně Killian ji vytáhl zpátky na nohy a vše dobře dopadlo. Moc hezky napsané :)

28.12.2021 5 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Moje oblíbená autorka, četla jsem od ní už lepší knihy. Každopádně knížka měla vše, pěkný příběh, zápletku, trošku drama a nakonec šťastný konec se vším všudy. Určitě stojí za přečtení :)

24.12.2021 5 z 5

O té noci O té noci Julie James

Pěkně napsaný příběh se zajímavou zápletkou. Líbílo se mi propojení postav z předchozích dílů. :)

19.12.2021 5 z 5

Láska cez správy Láska cez správy Teagan Hunter

Krásný příběh, romanťárna se zajímavou zápletkou. Obě dvě hlavní postavy mi padly do noty. Krásně napsané, Zach byl k sežrání a o koze nemluvím, to byla třešnička na dortu. :)

19.12.2021 5 z 5

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

Knihy od těchto autorek nikdy nezklamou. Skvělá zápletka, nádherný příběh, peckově napsané. Přečteno na jeden zátah, nešlo se odtrhnout.

30.11.2021 5 z 5