Ralemo Ralemo komentáře u knih

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

(SPOILER) Druhý díl napsaný stejně krásně jako ten první, nádherné pokračovaní a boj Sage se svojí úzkostí.

Nedivím se jí, po tom všem co ji její otčím udělal. Každopádně škoda, že se Lucovi nesvěřila dříve, což by samozřejmě prozradilo zápletku hned. Proto chápu autorku, že to tak dlouho napínala. Luce se k tomu krásně postavil a nakonec i pana policajta dostihly jeho činy.

Krásný konec se vším všudy, Sage získala vše co mohla, milujícího přítele, skvělé kamarády a nakonec i šťastnou rodinu.

22.02.2022 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

(SPOILER) Dlouho jsem se odhodlávala ke čtení této knihy a nakonec přečetla oba dva díly za jeden den. Nádherně napsané, se zajímavou zápletkou, kniha obsahuje všechno drama, napětí, romantiku.

Sage byla bojovnice, čím vším si prošla. Každopádně se jí podařilo aspoň vzdálenostně utéct před otčímem a začít nový život. Luca a April se jí krásně ujali, čímž jí zachránili aspoň trochu život.

22.02.2022 5 z 5

Rande s knihomolkou Rande s knihomolkou Emma Hart

Skvělá jednohubka! Začátek mě vážně pobavil! Jak se Kinsley rozčilovala nad tou knihou, přesně jsem viděla sebe.

Každopádně zajímavý příběh o milovnici knih a problému s randěním. Josh byl skvělý! Takového prince si přeje každá slečna, nenápadně se snaží pomoct najít své tajné lásce partnera a nakonec dosáhne čeho chtěl. Každopádně provokování a neustálá výměna názorů (většinou hodně sarkastických) mezi hlavními hrdiny byla skvělá! Vážně mě to bavilo.

Jednoduchá zápletka v podobě problému s jejím bratrem, čekala jsem větší drama. Ale je to kniha, do které se člověk začte a chce vypnout okolní realitu, neodtrhne se, dokud nevidí konec.

Super pobavení bylo u prarodičů a jejich kachní přehlídce. To dokázalo knihu odlehčit. Není to žádný promakaný příběh se spoustou zápletek, každopádně za přečtení určitě stojí. Oproti klasickým tématům jako šéf a podřízená atd, si myslím, že je to super změna. Proto hodnotím plný počet hvězdiček. :)

17.02.2022 5 z 5

Nash Nash Jay Crownover

U těchto knížek asi nejde dát jiné hodnocení, krásně napsáno, zajímavý děj se spoustou zápletek. Vždycky dočtu díl a říkám si, ten byl nejlepší a bum další díl je taktéž skvělý!

Nash mi hodně přirostl k srdíčku svým chováním, to jak byl Saint oddaný a neustále se to snažil dokázat, v Saint probíhal boj se sebedůvěrou a důvěrou k ostatním.

Miluju knihy z pohledů obou hrdinů, aspoň je vidět, co se každému děje v hlavě. Líbí se mi propojenost s postavami z předchozích dílů, takže na sebe knihy nádherně navazují. Těším se až se pustím do dalšího dílu! :)

09.02.2022 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Jedním slovem bomba! Nádherně napsaný příběh, se spoustou zápletek. Autorku mám velice ráda, umí psát tak, že se od knížek nejde odtrhnout. Texas i přes to, že si prošla peklem, tak se dokázala zvednout a žít dál. To stejné Maine- nakonec poznal, kdo je pro něj tím středobodem vesmíru a vše dopadlo, tak jak má :)

28.01.2022 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Klasická jednohubka, jak se říká, stará láska nerezaví. Krásný romantický příběh s jednoduchou zápletkou. Za mě hezky napsané, knížka se četla sama.

27.01.2022 4 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Jedním slovem nádhera! Krásný, romantický příběh se vším všudy! Jack sympaťák se vším všudy, bál se zrady, což jsem se nedivila, po zkušenosti s minulou přítelkyní. Ellena, milá, ukecaná, upřímná. Nedivím se, že ji urazilo Jackovo podezřívání. Každopádně, vše dopadlo jak má. :) Moc doporučuji

24.01.2022 5 z 5

Všechno, co chci Všechno, co chci Simona Ahrnstedt

Za mě povedená kniha. Dobře, hlavni hrdinka řešila hodne typ svojí postavy, každopádně si myslím, že rozsekla problém spousty dívek a žen na celém světě. Velice aktuální téma, v této době se body shaming řeší docela často. Příběh se mi líbil, Adam byl sympaťák od začátku. Šťastný konec se vším všudy. Určitě doporučuji přečíst.

20.01.2022 5 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Krásný, romantický příběh dvou lidí, kteří se náhodně potkali na letišti a poznali za pár hodin, kdo je jejich pravá láska. Za mě si tato kniha zaslouží 5 hvězdiček, obsahuje vše, co taková slaďárna má mít. :)

12.01.2022 5 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Velmi pěkný příběh. Už jsem jej před pár lety četla, ale stejně me to neodradilo a pustila jsem se do něj zase. Mám ráda knihy z obou dvou pohledů hlavních hrdinů. Rule i Shaw mi padli do noty. Bylo hezké číst jejich zamilované pohledy a po tom co vše překonali si zasloužili šťastný konec.

11.01.2022 5 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Přečetla jsem všechny díly za jeden den jen proto, že se o této série nedalo odtrhnout! Jedním slovem pecka. Krásný příběh Rushe a Blair. První díl byl parádní, naladil atmosféru na další pokračování.

05.01.2022 5 z 5

Záležitost lásky Záležitost lásky Julie James

Velice příjemná knížka, pohodová, krásný romantický příběh. Knížka se vším všudy, super zápletka, prostředí FBI. Hlavní postavy mi hodně přirostly k srdci. Doporučuji :)

20.12.2021 5 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Nádherný příběh se zajímavou zápletkou. Trošku jiná, než předchozí knížky těchto dvou autorek. Ale moc se mi líbil, tyto autorky nikdy nezklamou. Jejich knížky mám nejraději.

18.12.2021 5 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

(SPOILER) Tak za poslední dobu asi nejlepší série knížek. Vyvrcholení v podobě třetího dílu mělo opět vše, drama, možná ztráta paměti, zápletka v podobě dítěte s Twayne a nakonec skončilo vše, tak jak mělo. Knížka je hodně emotivní, ze začátku jsem měla slzy na krajíčku. Určitě stojí za přečtení a já se k těmto knihám určitě ještě jednou vrátím :)

08.12.2021 5 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Krásný příběh stejně jako předchozí díly. Super zápletka, Halton dlouho odolával, ale nakonec podlehl krásné Fee. Doporučuji

06.12.2021 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Tak takto jsem se u knížky dlouho nenasmála. Krásný, romantický příběh, pošťuchování mezi hlavními hrdiny vážně stálo za to!

05.12.2021 5 z 5

Řekni, že mě chceš Řekni, že mě chceš Willow Winters

Neurazí, ale ani nenadchne. Příběh šéfa a podřízené, rychle ukončené, chtělo by to více rozepsat, jinak zápletka byla zajímavá. Taková jednohubka k odpolednímu kafíčku, každopádně chyběl tomu ten pravý šmrnc.

13.03.2023 3 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Musela jsem si připomenout i první díl a musím uznat, že tento se mi líbil o trošičku více. Zajímavé hlavní postavy, zamotaný příběh, se zajímavou a bolestivou zápletkou. Každopádně kniha se nádherně četla, mezi hlavními hrdiny byla super přitažlivost. Moc se mi líbí propojení hrdinů z minulého dílu. Určitě se ke knihám vrátím.

17.02.2023 5 z 5

Vše, čím jsme nikdy nebyli Vše, čím jsme nikdy nebyli Alice Kellen

Hezký romantický příběh se zajímavou zápletkou, kniha se krásně četla, bylo hezké pozorovat změny u Leah, jak se postupně dostává ze ztráty rodičů. Vybudovala s k Axelovi krásný vztah. Zajímavá zápletka se spoustou dramatu. A ten konec? Těším se na další díl. :)

15.01.2023 5 z 5

Veci, ktoré v nás ostanú navždy Veci, ktoré v nás ostanú navždy Lucy Score

Tak toto je asi nejlepší kniha co jsem tento rok četla, a že jich bylo vážně hodně! :) Nádherně vymyšlený příběh se spoustou dramatu, zápletek, bolesti, ale zároveň objevení lásky. Kéž by kniha měla více stran, bylo mi líto, když jsem byla u konce. Nádherné prostředí městečka Knockemout, kniha vás od začátku pohltí a nepustí. Vše krásně popsáno, promyšleno do posledního detailu. Neskutečná hlavní hrdinka, které i přes všechny podrazy od svého dvojčete neváhá a snaží se jí opět pomoci. I když ji sestřička bodne kudlu do zad, nevzdává se a za pomocí nově objevených přátel se snaží žít nejlepší život. Přátelský Knockemout ji v tom pomáhá a má při sobě ty nejlepší muže, které si každá žena může tajně přát. Neskutečná přitažlivost mezi Naomi a Knoxem podtrhuje dokonalost této knížky. Určitě doporučuji a těším se, až se ke knize někdy vrátím. :)

29.12.2022 5 z 5